• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vše o těhotenství. Od každýho něco :-)

11. června 2008 
Ahojky:slight_smile:
paolin:slight_smile:
to by bylo super mít za 5 hodin po :slight_smile: :grinning: někdo píše že to někdy dlouho trvá než jsou jako začnou kontrakce:frowning2:tak uvidíme, nechám tomu volný průběh:slight_smile:a kdyby to bylo na ty Vánoce jako že by jsme už mohli domů:slight_smile:tak by to bylo úplně super:slight_smile: :grinning:

denousek:slight_smile:
já že chodím po nákupech????? :grinning: no já myslel že tím pomůžu malý ven, ale jak jsem si všimla tak nákupy ji nějak netrápí a vyhovují:slight_smile:ale teď spíš něco napíkám aby jsme měli něco málo na Vánoce za cukroví:slight_smile:a teď jdeš zas ty pryč:frowning2:(((
18. pro 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mony neco malo peces jo::dyt peces porad!!!tak neco posli jo??nejaky to cukrovi :grinning:
18. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
denousek:slight_smile:
mam jen 5 druhů, před chvílí jsem dodělala to poslední :slight_smile:ono pak jeste to mazání a takhle taky udělá svoje:slight_smile:jojo pošlu:slight_smile:takže ti posílám 2xšuhajku, nějakej ten rohlíček a taky linecký:slight_smile:stačí??tak jaký to mám???? :grinning: chutná:slight_smile: :grinning: ty jo za chvíli to bude. a co ty jak to vypadá u tebe??budeš rodit??nebo ještě malýmu se nechce??a kde je dneska DRAGA????
18. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no malymu se nechce honem za milakem nez usne :sweat_smile: paa
18. pro 2007 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky omluva...včera jsme u nás rozjely s holkama párty :grinning: nestíhala jsem tak co dneska jak se cítíte?

mony 5 druhů to jsi teda pekařka statečná,,,já jsem napekla jedno :slight_smile:) ostatní doveze tchýně, fakt se to s prckem moc nedá. když už mám konečně chvilku tak jsem tak unavená že jsem ráda, že sedím :sunglasses: :grinning:

deny jaký to mony má? dobrý? :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. pro 2007 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nevim sem myslela ze bude chtit adresu a ze posle par kousku a ona potvurka ne a ne se na ni zeptat :grinning:

tak jsem dnes byla u drfakt me potesil...prohlidl me,a prej jeste nic no....tak mu rikam ze se mu moc nechce malymu na svet,a on vsak ma jeste cas 14 dni a ja si v duchu rikala sak jo vam o porodny nejde ze :grinning:
ale tak uz je mi to i jedno hlavne ze budu na svatky doma...
19. pro 2007 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
deni a jo vidíš to je fakt ty bys vlastně dostala ještě letošní porodný tak třeba to vyjde... :wink:
19. pro 2007 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahijky holky:slight_smile:
tak píšu dneska a zítra v 7:00 mám nástup na tu vyvolávačku, takže kecejte a já písnu jo???jak jsem se těšila , tak teď mám takový strach že snad neporodím:frowning2:ale jo už to chci mít za sebou, tak snad maliník bude oukej:slight_smile:asi ta první doba porodní je nejdelší a nejblbější že??takže já jdu dnes brzo spínkat protože o půl 6 vstávám, musím být prý najezená:slight_smile:takže pá a já písnu:slight_smile:tak drbejte.....mám strach bojím se ach jo....
19. pro 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mony neboj to zvládneš a třeba v noci z toho začneš sama bez vyvolání rodit :wink: moc ti držím palečky za chvíli jedu s kamarádkou na nákup manžel bude hlídat tak tu asi moc nebudu ale zítra na tebe myslím a hned jak to bude možný dej vědět co Markétka :sunglasses: já to měla taky tak čekala jsem na ráno až bude vyvolání akorát, že už jsme byla sama v porodnici na předporodním pokoji...bo mi odtekla ta blbá voda :frowning2: a museli mi dávat antibiotika, to ty máš v poho doma v pelíšku tak hodně štěstí :dizzy_face:
19. pro 2007 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cauky draga...tak jsem tady sami co....mona mi psala rano v 8.20 ze uz je na hekarne :unamused: ze si vypina tel. a od te doby nic ...tak jsem zvedava....mobil porad vyplej...dyt to uz musi mit za sebou ne??...chudina.. :frowning2:
20. pro 2007 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
deni tedas ať už napíše :ú já sem teď nakukuju, měli jsme návštěvu tak jsem nestíhala, čekala jsem zprávičky o mimí a nic tak snad jsou v pořádku a brzičko se ozve :wink: kdyžtak jí kočku moc pozdravuj :dizzy_face:
20. pro 2007 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
draga mona uz mi psala :slight_smile: nakonec ji museli vzit na cisarem ale nevim proc...
20. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahaaaa no to neva auž má miminko u sebe? měla celkovou narkozu nebo jen částečnou? a co ještě psala??? moc jí pozdravuj....ono někdy ten vyvolaný porod prostě nespustí ...
20. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO ASI CELKOVOU PTZ MI PSALA vecer ze se ted vzbudila a psala pockej ja to okopiruju uz sem to psala jednou do jine diskuse
mela 3.66kg takze taky velka holka psala mi ze poradny kontrakce ji zacali v 9 a vse bylo o.k. ale ze jim o pul ě zacala omdlivat a bylo ji na zvracenitak sla na ozvy a ze nemela skoro zadnej tlukot,ani tep,tak ze zacala bulet co je s miminkem a ze najednou kolem ni bylo strasnech dr.ze se prej uz mala tlacila ven ale ze byla otevrena jen na 3 cm a jak mala chtela ven tak si prislapla pupecni snuru vevnitrtakze proto nemela ten tlukot a ji bylo zlle...

no dost me to desi ptz je to druha kamoska co ted rodila a obe dve meli problemy s pupecni snurou!!
20. pro 2007 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no, malymu si taky priskrtill pupecnik. sly mu ozvy dolu, tak me honem supli na bok, pichli oxytocin a dali na stalo monitor. tim, ze jsem byla na boku, tak to povolilo. ale ta chvile, kdy PA vyletela, jak strelena, ze se neco deje, byla fakt desna :frowning2:
to je krasa, ze uz to ma mona za sebou :slight_smile: takovy maly Jezisek :grinning:
21. pro 2007 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beeee dalsi pupecnik :frowning2: ale tak jak vidim tak je to asi normalni kdyz je to tak caste ....hlavne aby na to prisli vcas...
21. pro 2007 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
denííí neboj to bud v pohodě nestresuj se, budeš to mít úplně v pohodě :slight_smile:) Mony moc pozdravuj a popřej jí za mě krásné vánoce ať se mají obě holky k světu :dizzy_face:
21. pro 2007 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mona uz mi poslala MMSku male Marketky ta je krasna to je drobek,ta se ma ta Mona ze uz to ma za sebou..ted se jen zotavit a trada domu...ach jo....no doufam fakt ze ten muj prdola uz si to necha az po svatkach :grinning:
21. pro 2007 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé ty se máš :slight_smile:) tak ať se ryhcle holky dostanou domů a ty to teda ještě vydrž :grinning:
21. pro 2007 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Denoušku já tě naháním a ty si tady zašitá.Tak Monča už to má za sebou. :grinning: kolik váží a měří???
21. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
heee abinko sem tady schovana vis :grinning:

vazi 3,66 ale to uz jsem taky psala zases to prehlidla :sweat_smile: ameri 52cm----

ja se citim dobre necitim se na porod...akorat me ted zase sere ze milacek jeste nedojel z prace ted jede z montaze a pekne me sere ze tam musi i rano :frowning2: ale prej jen tak do 13hod no..ale sere me to...pak budem ale tyden spolu ze kdyz me vojtisek neposle do porodky :slight_smile:)
21. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
deni klid nenervuj se milaček pak už bude s tebou :slight_smile: pusť si nějaký filmeček a relaxuj :sunglasses:
21. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hiii draga co to vidim v tom nejkrasnejssim darecku pod stromeckem :grinning: trosku erotiky :slight_smile:
21. pro 2007 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda to bylo loniiii :wink: a neříkej že se taky nefotíš těhulko :sunglasses: :grinning:
21. pro 2007 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jen brisko ale mam jen fotky co mam v albu nic vic,ale ase bych to mela dohnat at mam neco na pamatku ze.....
21. pro 2007 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
deni určitě, mě třeba strašně mrzí, že nemám bříško před porodem, naposled jsem se fotila 31.1. a rodila jsem 6.2. taky mi bylo líto že nemám, žádnou fotku z "hekárny" v tu chvíli ti to připadá divný ale pak ti to bude fakt líto já bych se teď tak ráda koukla :wink:
21. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo tak to budu muset rict mymu at me tam blyskne..no a brisko snad jeste vyfotim ja mam naposledy myslim v 35tt tak treba to stihnu...ale teda ted je plne strii ale to jen za posledni mesic..!!tak jsems e radovala ze zadny nemam a zakrikla sem to :frowning2: :unamused:
21. pro 2007 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:unamused: tady taky mrtvo...... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2007 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
deni promiň to je na mě moc brzo 7 hodin :slight_smile:) navíc finišujou přípravy na vánoce tak jsem se rozhodla dneska dojít pro kapra a upéct vánočku, prosila mě ještě kamarádka jestli jí jendu neupeču tak jsem teď patlala těsto a čekám zda vykyne nevykyne :slight_smile:)) a co ty a Vojtíšek?
22. pro 2007 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky draga :?-) na me je to taky brzo ...sem sla pak jeste spat a vstavala v 11 :grinning: to sem sem jen mrkla muj sel do prace tak sem mu chystala svacu....
vojtisek dobry snad uz me necha pres svatky doma hii zatim pa
22. pro 2007 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek