• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vše o těhotenství. Od každýho něco :-)

11. června 2008 
autor
holky tak jaka co??....ja pecu maso,pozdni obed :slight_smile: a pak prijde navsteva..
28. lis 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Móňo kde te mam :frowning2:
29. lis 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
denousek:slight_smile:ty jsi mi někam na chvilku zmizela :pensive: :frowning2: Nemohla jsem tě najít :frowning2: A pak jsem musela jít, jelikož k nám přišla nečekaná návštěva :slight_smile: Dneska jsem byla u DR.tak prý vše O.K. a že prý si myslí že za ní ještě za týden přijdu:slight_smile:Takže tenhle týden asi ještě rodit nebudu :confounded: Škoda :unamused:
jinak jste pěkně rozjeli tohle téma:slight_smile:
29. lis 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hii :grinning: to je dobre ne...aspon vim kam muzu jit pisnout kdyz se jinde nic nedeje :slight_smile:) mono nevymenime si cisla pres IP??pak mi musis napsat ne ze uz to mas na svete!!budu totiz zvedava kde tak dlouho ses a tak :sweat_smile:
29. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jasný, to je dobrý nápad:slight_smile:a hned ti můžu pak napsat jak zabralo semínko a maliníček:slight_smile: :grinning: A jestli máš mob.i na MMS tak ti klidně hed pošlu fotečku:slight_smile:No a třeba se to narodí dřív tobě, takže bys mi musela hned písnout ju?Já si myslím totiž že od 36tt to už může být kdykoliv :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: Jo jinak budem taky vyvolávat tím sexíkem :grinning: už se těším.-) :grinning: pošlu ti teda to číslo jo?
30. lis 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moní uz jsem te procrnkla :slight_smile:) zname uz taky zacal porod meli ji planovat cisare ptz mela mimi koncem panevnim ale ve ctvrtek se ji rozjel porod a kontrakce tak ji hned brali na sal....a to mela termin 13.12...ja taky chci byt na vanoce doma... :frowning2: ale treba budu..po tom 36tt v pondeli zacinam 36tt uz by jsme mohli no,...vcera byl sex dopoledne a me pak k veceu pobolivalo brisko a vecer taky i dlouho do noci a dnes jsem to taky zacitila tak treba to na me pak bude mit vliv ty spermosky..no uvidime...
30. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všimla jsem si že se tu zmínil ten maliník, nechce se mi to hledat, od jakého "tt" to pijete? :slight_smile:
30. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyholky:slight_smile:
krista- od ukončeného 34tt se to má začít pít a někde píšou i od 36tt:slight_smile:
denousek- jsem tu na chvilku než přijdou:slight_smile:ty brďo fakt se jí to takhle rozjelo jo?2týdny dopředu:slight_smile:no taky doufám že ty spermošky zaberou.-)jestli ne tak jsou vadný:frowning2:
30. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kristy ma se pit od 34tt....ja ho piju od 35tt...vyvarim si ho i s lnenym seminkem 2krat denne :wink:
30. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já ho piju od 36tt:slight_smile:a je chuťově i dobrý:slight_smile:jo denousek- to lněný semínko ten sliz vypadá jak zdeformovaný půesnivý sperma a jak to hustě teče, fuj....nějak se mi ztoho zvedl žaludek ale udržela jsem to v sobě?nevypadá to tedy vůbec vábně:frowning2:(( :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře díky holky, snad to na mě nebude moc složitý, na to semínko se asi vyprdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě se chystám na masáž hráze tak snad to trošku pomůže :slight_smile:
30. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista- no na tu masáž hrádze se taky chystám, už aspoň týden :grinning: nechám to asi manželíkovi:slight_smile:
Denouse-ty jsi zas někam utekla:slight_smile:
30. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monaberuska a neni na to už nějak pozdě? :grinning: ty jsi 39tt? To je nejúčinější od 35tt :grinning:
30. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista- no vidíš, takže jsem to nakonec prošvihla:frowning2:,ale tak snad aspoň maliník zabere a to semínko mi stačilo asi jen jednou:frowning2:fakt to je ble.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
30. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a může se pít i samotnej ne? kčemu je tam to semínko?
30. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monaberuska neboj to bude určitě dobrý, kolikrát se musí nastříhnout rodičky i co poctivě masírovali, to těžko říct jestli to ovlivníš, záleží na celým průběhu porodu a někdy je ten nástřih vysvobození :slight_smile:

To semínko nevim na co je :sweat_smile:
30. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulik- to semínko vytváří taký maz v tobě který je potřeba k porodu, tělo si ho vytváří ale v menším množství, tohle semínko ti pomůže aby jsi měla toho slizu hodně a pro mimínko to vytvoří jakousi klouzačku:slight_smile:
krista- jojo já ho piju furt ten čajík samotnej:slight_smile:teď jsem zkusila to semínko ale bleee.....asi to bohužel nezvládám to semeno! :grinning:
30. lis 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mono musis si prave to seminko povarit na plotynce zaroven s tim malinikem a ten sliz se ti vytvori v tom caji a pak o nem ani nevis vis....pak to jen precedim a mam proste caj se slizem a sem spokojena ze delam maximum...jeste s do toho davam lzicku medu...zkus to mony tak povarit fakt spolu na plotynce a uvidis...jestli pijes hrnek tak dej na plotynku necelej hrnek a pul ono se o vypari a 3-5 min to vyvar s malinikem a uvidis...
mony pisnu sms az to bude ju abych nebyla sakra driv jak ty :grinning:
30. lis 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek:slight_smile:- no jasny klidne driv to muzes mit:slight_smile:Hlavne pisni, ja budu uplne napnuta:slight_smile:no ten sliz je prave ble....no ten med jsem se i ptala a pry v tehu neni dobry tak ja nevim:frowning2:jojo ja jeste teda zkusim jednou to semeno:slight_smile: :grinning: ale snad se ztoho uz vazne nepobliju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mony ale ten sliz se prave rozmicha v tom caji tak ani neni poznat ze tam je fakt to zkus a med ze se nesmi??to sem nikdy nejak neresila taky sem to zaslechla ale jako ja meduju porad a docela dost....tim bych se zas tak nezabyvala.... :wink: samotnej ten sliz bych asi taky nedaLA BLEE
30. lis 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek- jojo tak já to udělám úplně přesně jak mi říkáš, takže to mám povařit ty semínka i s tím čajem a pak to scedit?
30. lis 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jasne jestli uz to teda nemas :grinning: dej si hrnek a neco studene vody do hrnce a dej to na plotnu a hned do te vody dej polevkovou lzici maliniku a polevkovou lzici seminka....uved to do varu a 3-5 min to povar ja to varim tech 5 nedy i vic to je jedno....pak to odstav na 10 min prikryj pak to preced a bud si tam dej jeste ten medik nebo to vypij....ale ty uz to mas asi za sebou ze :sweat_smile:
30. lis 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek- tak dneska si to udělám takhle jak píšeš:slight_smile: :grinning: Jak jsi na tom s dárkama?Na Vánoce?Mám z toho depky protože mám jen pár dárku objednaných z Avonu a to jen díky tomu že Avon dělám:slight_smile:a jinak teď 12.12.chcem jed do města do Jih.a nakopit to všechno, bude to asi náročný, 13.12 mám totiž termín porodu:slight_smile:takže to vidím tak že nakoupím dárky a porodím.-)
1. pro 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mony abys je vubec stihla nakoupit :slight_smile:) ja uz mam nastesti vsechno poreseny...
1. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek, no ja to musim nejak stihnout ted jsem se ptala i porodni babicky jestli nemuzu nejak mimi ublížit kdybych byla celý den na nohou:slight_smile:když bych porodila dřív jak toho 13.12.tak to bude O.K nakoupím těsně před Vánocema:slight_smile:ale když budu ještě 12.12 kulatá, tak to musím jít holt nakoupit:slight_smile:mám z toho depky:frowning2: :frowning2: :unamused:
1. pro 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mony dyt ty uz to mas ted v pohode prosimte.,,ak bud v klidu ja doufam ze ve tvem tydnu to ja uz bdu mit davno venku..
1. pro 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek:slight_smile:- no to já bych už taky chtěla mít venku:slight_smile:já jen abych mimíkovi neublížila:slight_smile:ale prý si jen můžu vyvolat porod a že mě můžou bolet nohy, takže je to O.K:slight_smile:když do té doby neporodím, tak nakoupím a pak bych mohla rovnou jed ne? :grinning: :slight_smile: a pak by jsme s mimí balili dárečky:slight_smile: :grinning: ještě mě napadla jedna věc:slight_smile:musím se jí jít zeptat:slight_smile:
1. pro 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ji tam zahltime chuderu :grinning:
1. pro 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ale je dobře že je tu i někdo kdo ti odpoví profesně ne??hele teď mě napadlo mohli bychom se jí zeptat i na ten maliník ne?jak to vidí jako porodní babička,?
1. pro 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co s malinikem ??ohledne maliniku je mi vse jasne...
1. pro 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek