Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

leniik1
6. zář 2006

Ahojky těhulky, chci se zeptat jestli v těhotenství jste zcela vynechaly sex nebo to nevadí, jestli vám nějak neublížil?Vím že ze začátku první 3 měsíce a poslední by se nemělo.Ale jak to funguje v praxi?Jaká je vaše zkušenost?

meleri
7. srp 2008

tak sex vůbec nedávám...tuhne mi pak nepříjemně ta děloha, je to fakt nepříjemný pocit, a dítě kope...nedokážu se na to soustředit, když mi v břichu kope dítě a nebo to bolí....aji bych chtěla, ale moc to nejde...

meleri
7. srp 2008

nejhorší jsou ty sny, mám je skoro pořád, je to asi z nedostatku sexu nebo co... 😖

smardik
7. srp 2008

meleri chápu tě, já mám chut na sex pořád ale když mě přitom malý kope tak zrovna to pravé to neni. Ale fakt je že většinou kope když máme nějakou blbou polohu která mi tlačí na bříško jinak ne a to dáme jinou a je po problému 🙂 🙂

meleri
7. srp 2008

Smardík,
navíc mezi náma není ta pravá atmosféra, vždycky se někdo (já nebo manžel) začne řehtat, a je konec..
necítím se už prostě přitažlivá, přijde mi to směšné s tím břichem...

a navíc jsou brutální vedra, v bytě furt 30 stupnů i večer, tak snad to bude akčnější n apodzim! 😎

smardik
7. srp 2008

melori no mě ten můj pořád říká že mi to sluší 🙂 a že vypadám líp než před těhotenstvím tak v tom u nás problém není 🙂 ale fakt je že na 7měsíc nemám nějak velké bříško

kaca007
7. srp 2008

s bříškem to už člověk asi musí uzpůsobit polohy a všechno je jiné....
já se spíš bojím, když jsem v 5 - 6 tt, jestli nemůže ublížit orgasmus, když mimi je tak malé, do toho ty stahy dělohy.. . no nevím, všichni říkají že to nevadí, tak snad je to tak 😉

helcah
7. srp 2008

Tak u nás je to spíš tak, že se manžel o mimi a o mě bojí. Měli jsme pořád nějaké problémy (krvácení, bolesti a tak - jsem od začátku na rizikovém) a i když nám nebyl sex zakázán tak se prostě bojí aby se opět něco nestalo. Takže sex se u nás odehrává spíš jen vyjímečně. A já už si teda teď nepřipadám přitažlivá i když taky všichni říkají, že mi to sluší. Ale to mě neviděli nahou 😀 😀 😀

meleri
7. srp 2008

Mě taky manžel chválí, a ani si chudák nestěžuje na ten nedostatek sexu...možná že je štastný že jsem těhotná..

Mě taky vadí ty stahy po tom. je to fakt nepříjemné..a když pak začne kopat, tak nevím co si o tom mám myslet..podle doktorů prý do 24 týdne plod necítí bolest ale kdo ví jak to doopravdy je...

petronelie
7. srp 2008

Holky,nic si z toho nedělejte...jsou i jiné praktiky, které mimču ublížit nemusí 😀

a meleri: Vždyť ještě žádné břicho skoro nemáš 😀

apfele
8. srp 2008

Ahoj holky,
já a můj manžel jsme s milováním v těhu nepřestali, i těď v pokročilém stádiu těhotenství se nebojíme, prostě milujeme se dle chuti a nemyslím si, že by to miminku nějak ublížilo. Pokud nemáte od Dr. vyloženě sex zakázaný, tak nevidím důvod proč by sex měl být v těhu tabu.

baris
8. srp 2008

Ahojte holky,

taky souhlasím s předchozími příspěkvy 😀 Pokud nemáte sex zakázaný od doktora, tak v tom nevidím problém. Samozřejmě je něco jiného, když je Vám to osobně nepříjemné nebo Vás to bolí. My jsme se s manželem snažili docela dlouho o dítě, takže ke konci jsme měli frekvenci každý den 😀 . V době těhotenství jsme to teda snížili - ale spíše proto, že jsme byli večer KO, než že by nebyla chuť a sexujeme tak 3x týdně.

evaviki
8. srp 2008

Ahojte,
kedze na zaciatku tehu som krvacala, tak sme pockali, kym skoncim treti mesiac. Potom som sa pytala doktorky, povedala, ze pokial to nie je divocina, tak mozme, len to ma byt jemnejsie. Ze kym nekravacam, tak mi sex zakazovat nebudu. Akurat som nepochopila, ked mi povedala, ze orgazmus moze vyvolat predcasny porod. Mozno som ju zle pochopila, lebo vsade som sa docitala, ze miminku je orgazmus prijemny. (mozno to myslela tak, ze ich nemam mat kazdy den a pod. 😀)

dolda
11. srp 2008

Pokud nemáte rizikové,tak můžete sexovat od začátku do konce.

klarikp.
11. srp 2008

Holky ahoj, chtěla jsem se zeptat, co sex ke konci těhu?jsem skoro ve 39tt a ted se už bojíme....Myslíte že se nemůže nic stát ani v takto pozdních týdnech těhu?Mám i strach o zanesení nějaké infekce když už vlastně děložní čípek sestupuje a já se otvírám....

andream.
14. zář 2008

ahoj holky jak je to se sexem v těhu?

haninka
14. zář 2008

Ahoj Andream, přečti si popsaných 7 stránek 😉

lestep
14. zář 2008

ahojky. ze začátku jsme měli hodně strach, protože jsem byla po spont. potratu. Do toho 8 týdne jsme se nemilovali a od té doby bez problémů. Polohy jsou někdy zajímavé,aby mě to vyhovovalo, ale vždycky se to dá nějak vymyslet. Musíme být vynalézaví a hlavně si to užít.Cítím se pak krásně, když jsme si s manželem tak blízko..Doktor nám to nezakázal, takže to zatím jde.. Manželovi se moje bříško líbí. je na ně moc pyšný..

andream.
22. zář 2008

ahojky holky chtěla bych poradit, jsem v 21.tt, a včera sme si udělali s manželem pěkný večer, vana a pak sex, a on je zvyklej že dává do mě prsta hraje si, chci se zeptat, neublíží to miminku?? je to dost odobní dotaz já vím ale potřabuju poradit. poradíte mi prosím? díky

smardik
24. zář 2008

andream miminko je chráněné, nemělo by mu to ublížit 🙂

no my si to tak rozdali na barové stoličce v kuchyni tak se tu směju jak v 8měsíci blbnu

muminek
24. zář 2008

Ahoj holky, sexu bych se nebála pokud máte vše vpořádku mě to i doktor ke konci doporučoval a manžel byl rád že si užil 🙂 🙂 🙂

sponka26
24. zář 2008

ahojte.ako je to s vami a sexom v tehotenstve?ked sme nevedeli ze som tehotna tak sme sa normalne miliovali ako vzdy.po zisteni sa moj partner zrazu stiahol a uz bolo po sexe.aj sme sa natu temu rozpravali a vravel mi ze on sa boji aby sa babatku nic nestalo ako aj mne.je to zvlastne aj ked sme sa milovali bolo to zvlasntne jasne ze aj ja som sa bala aby sa nieco nestalo.mate niektora taky zazitok.didky 😖

luca76
25. zář 2008

no, já mám spíš opačný problém...prostě od začátku těhotenství nemám na sex ani pomyšlení, bude nemám vůbec chut, nebo se mi to spíš hnusí, nebo mám strach o dítě...nebo všechny tyto tři pocity najednou. jsem v 25 tt a chut na sex jsem ještě neměla ani jednou ☹ takže smůla... snad se to po porodu upraví...

smardik
25. zář 2008

sponka my se milujem naprosto normálně, nevidím důvod proč ne 🙂, miminku to ublížit nemůže - od té doby co ho cítím tak když se nám stalo že na něj tlačíme tak dal důrazně najevo že to teda fakt ne a byla jiná poloha a je to 🙂, četla jsem dost článků zda je to bezpečné a podle nich ani doktora není důvod pokud to je příjemné 🙂, náš syn vznikl z lásky a milování a to napřestalo tak proč přestávat

sponka26
25. zář 2008

no uvidime co z toho sa vyvinie.moj priatel nieje az taky sexuchtivy ako ja a nechcem ho donicoho tlacit bolo by to horsie asi by sa aj zle citil.zase na druhej strane sa super omna stara neviem ci mi to nechce takymto sposobom vynahradit,som mu vravela ze budem ako jablon. 😀

hulda
26. zář 2008

Ahojte, já jsem tak do 6.měsíce taky neměla na sex ani pomyšlení, ale pak se to nějak zlomilo a poslední týdny bych to i uvítala. Jenže u nás je problém v tom, že na to naprosto nemá chuť manžel. Jsem pro něj neforemná, nepřitažlivá koule, takže ho to vůbec neláká. Řeknu vám, že je mi to dost líto. Těhule přece potřebují povzbudit, že se tomu svýmu pořád líbí, ale u nás je to bohužel spíš naopak ☹ ☹ ☹ .

campi
26. zář 2008

Huldo: a to ti manžel řekl, že jsi nepřitažlivá nebo sis to nějak odvodila? Mně teda manžel řekl, že jsem velryba a že se budu muset po porodu hooodně snažit, abych se dostala do normálu. Ale já si toho nevšímám, sama se cítím moc dobře, břicho miluju (konečně ho nemusím zatahovat) a na zadek ani na stehna se raději nedívám🙂

Jinak já přestala být nabuzená, v poslední době bych to viděla na dvakrát za 14 dní.

hulda
26. zář 2008

Campi, v podstatě mi to řekl on. Když mě několikrát nenápadně odmítl, tak jsem to vzdala a čekala, až s tim přijde sám, jenže už se mnoho týdnů neděje nic. Tak jsem se rozhodla, že s nim o tom promluvim a dozvěděla jsem se to, co jsem tušila- že ho to teď vůbec neláká. Řeknu vám, že mě to přišlo hoooodně líto. ☹

campi
26. zář 2008

To je jasny, ze je ti to lito. Ja ty chlapi chápu, oni vnímají věci víc vizuálně, některý ženský jsou nechutný a špekatý, nedbají o sobe atd., ale těhotenství je přeci mimořádná situace a mimořádný období a mohli by se trochu ovládat s kritikou.

vendulka
26. zář 2008

ahojky holky, tak taky přispěji s troškou do mlýna...u nás sex je sice méně než když jsem se snažili o mimi,ale musím říci, že je celkem pravidelně a je lepší než když jsem těhu nebyla... 😀 ,manžel je opatrný a myslím si, že pokud to není vyloženě zakázáno od doktora, tak sexu nic nebrání, někde jsem dokonce četla, že orgasmus nějak prospívá i miminku, že je to pro něj taky příjemné, tak kdo ví....každopádmě se této aktivitě chci věnovat jak jen to půjde, akorát postupem času se to bude muset přizpůsobovat bříšku.... 😵

hulda
26. zář 2008

Já myslim, že to u mě s těma špekama neni tak hrozný, ale tělo se prostě změní, to je jasný. Chlapi jedni rozmanzlení! Vždyť jsme to pořád my, to je tak důležitý, jakej máme zadek?! Asi holt jo... 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru