Vypouklé bříško na jednu stranu

aneta49
12. kvě 2017

Ahoj holky,netrvalo dlouho s zase další dotaz..možná se moc pozoruji,ale tohle nejde přehlédnout..když lezim,tak mám tvrdé bříško a vypoukle jen na jedné straně..už tyden..pohyby ještě necítím...cele tehotenstvi mi spis bolelo ta práva strana,jakoby deloha se natahovala více tam..mate to také některá? Na kontrolu jdu až za 2 týdny,doktorce jsem volala a říkala,ze pokud nejsou jiné obtíže,tak se nemám bát..ale stejně mám strach ☹

terykk
12. kvě 2017

Jeé 🙂nemusíš mit obavy ja to mam uplne přesně jak ty 😀 prcek je prostě natlačený na jedné straně 😉

aneta49
autor
12. kvě 2017

Ale ty už jsi 31tt 🙂 můj prcek měří Teprv 14 Cm 😀

te_reza
12. kvě 2017

Sestra měla celé těhu břicho k jedné straně a až při porodu se zjistilo, že má špatný tvar dělohy a nikdy nebude moct rodit normálně. Jednodomá děloha nebo tak nějak se tomu říká, ale měly by to zjistit při běžném vyšetření (což u ní nezjistili)

absintka19
12. kvě 2017

@aneta49 neboj, muze to byt tvarem delohy nebo i polohou mimca, 14 cm je uz dost, vem si pravitko-nekde to mimi byt ulozene musi 🙂 co foto z utz? Tam je videt i tvar delohy.
Nicmene nic spatne to neni.

terykk
12. kvě 2017

@aneta49 to jo 😀 ale od začátku ho mám presne jak ty 🙂 i ted když si lehnu tak je v pravo 😀

vanea
12. kvě 2017

Jé co bych dala a to, kdyby se mi takto boulil brouček víc :D stalo se mi to zatím jen 2x, jinak je natlačený uprostřed a vpravo má jen nožičky...tohle je naprosto v pohodě, prostě se tam natlačil =)) tak ho hezky hlaď a nenervuj se ;)

aneta49
autor
12. kvě 2017

Dekuju,holky,za názory a uklidnění 🙂 MUDr prave říkala,ze to muže být takhle vytlačena deloha dopředu a je tam malej takhle napasovanej 😀 tak snad je to OK..🙂 ale vypadá to děsivě 🙂)))

absintka19
12. kvě 2017

@aneta49 vypada to krasne 🙂
Ja mam ted taky sisate 🙂 je jen otazkou casu kdy vyleze, uz mam dva dny po a porad nic 🙂

zabkapetka
12. kvě 2017

Ja to mam od zacatku taky stejne, mala se proste vic tlaci na pravou stranu 🙂 i kdyz ted je uz tak nejak vsude, prava strana je vic vypoukla proste, netrap se tim a uzivej tehotenstvi🙂

aneta49
autor
12. kvě 2017

@absintka19 Jee,tak to držím palečky 🙂 ať už je maličké brzo s vámi a je vše v pořádku 🙂))

@zabkapetka Děkuji🙂 mě dost vyděsila jedna diskuze,kdy paní to měla na fotce přesně jako já a nakonec to dopadlo tak,ze porodila ve 20 týdnu ☹ jenže ona měla i zkráceny čípek a jiné komplikace k tomu..je lepší tyhle diskuze nečíst,ale člověk je zvědavý ☹

lovet5
16. čer 2018

Ahoj, mám to same...každé ráno a trochu se bojím, ze se tam miminko nehýbe 🙁 jsem rada, ze tu čtu ze je to normální, ale já si vždy myslela ze mimco se hýbe ze strany na stranu a mě to trochu děsí, ze už je par dni jen tam 🙁 pohyby ještě necitim

elca_27
6. kvě 2020

@aneta49 ahoj muzu se zeptat, jak to u tebe nakonec dopadlo a o co se jednalo? Deje se mi totiz uplne to same a asi jsem se docetla ke stejne diskuzi a ted mam strach

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru