Vyšetření vývojových vad, proplatí mi to ještě VZP?

carisima
30. dub 2017

Ahoj holky, sem už ve III.trimestru, našla jsem doklad o zaplacení vyšetření vývojových vad z I. Trimestru, mám VZP myslíte, že mi ještě teď něco proplatí, nebo už jsem to prošvihla.....děkuji za info

bledulka84
30. dub 2017

Pokud je to z lonska, tak urcite ne. Jinak moje pojistovna neproplaci nic, co by bylo starsi, nez 2 mesice a myslim, ze to tak ma i vzp.

j.a.n.i
1. kvě 2017

@carisima Tak VZP nevim, ale třeba OZP proplaci účty ze 4. čtvrtletí ještě celý příští rok.

absintka19
1. kvě 2017

@carisima za pokus podani zadosti nic nedas, tak to zkus.

malinka69
1. kvě 2017

Určitě to zkuste.VZP pojišťovna prvotrimestrální screening proplácí,jen teď už nevím jak dalece zpětně.Ale když se malý narodil a šla jsem ho přihlásit na pojišťovnu - VZP,tak se mě pracovnice za přepážkou sama zeptala,jestli mám potvrzení o placení prvotrim.screeningu,že mi ho mohou proplatit i takhle zpětně 🙂 No samozřejmě jsem ho neměla,den předem jsem uklízela v peněžence a vím že jsem ho vyhodila...Takže určitě zkuste!

marika.y
1. kvě 2017

Pokud je doklad starší tři měsíce, tak budete mít smůlu. Pokud je z roku 2016, tak taky☹ Myslím, že to má VZP nastaveno takto.

luj89
1. kvě 2017

Kdy jsi na nem byla? Me treba VZP prvotrimestral neproplatila...

belleelle
1. kvě 2017
belleelle
1. kvě 2017

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru