Vyšlo vám pohlaví dle ultrazvuku?

ivaaneb
28. srp 2013

Ahojky všem,
chtěla bych se vás zeptat, zda vám (nebo někomu z příbuzných a kamaradů) nevyšlo pohlaví, které vám potvrdili na ultrazvuku? Ve 20 týdnu mi řekli chlapečka, ale já si nějak pořád myslím, že to bude holčička 😉 . Vím, že je nejdůležitější, aby bylo mimčo zdravé a v pohodě.
Děkuji za odpovědi.

selverin
28. srp 2013

tak já díky 3D videu opravdu viděla pipinku a z té čárky a velkých pysků opravdu už pytlík nevyroste (doufám), před tím mi to doktor nechtěl do 20.tt říci, protože se prý dokonce sekl i u vlastní manželky a z nemocnice si donesli místo holčičky chlapečka a málem se kvůli toho rozvedli 😝 já teda za pár týdnů uvidím, jestli se náhodou nesekl i u mne 😀

michaela_2
28. srp 2013

@ivaaneb ahoj tak mě to tedy poprvé u dcery vyšlo - ale brala jsem to jistě až ve chvíli, kdy mi to potvrdili nezávisle na sobě alespoň dva doktoři na dvou různých ultrazvucích 🙂..........Teď čekáme chlapečka a popravdě řečeno, když mi to řekli poprvé v 16. týdnu tak jsem to ještě nechtěla nikomu moc říkat, ve 20. týdnu to potvrdil jiný doktor, no a teď ve 30. opět - a musím říct, že tam už jsem ten inkriminující detail skutečně zřetelně viděla 😀 . On ti to doktor konkrétně neukázal? že mu nevěříš 🙂

Ale samozřejmě splést se může každý...........

kacenka1987
29. srp 2013

U první nespletl a nyní určo také ne, i já jsem to poznala 🙂

lv
29. srp 2013

2x se trefili

leikkka
29. srp 2013

poprvé se trefili už od začátku to byl kluk a narodil se ,při druhém jsme bohužel se UZ nedočkali, ale při třetím to byla do 32tt holčička a pak kluk a narodil se kluk 🙂

klvky
29. srp 2013

2x se trefili, dokonce už ve 13 tt 🙂

leenulka89
31. srp 2013

nám se trefili už ve 13.tt, pak už jen všichni dr. potvrzovali a narodila se nám opravdu holčička 🙂

odvarkova
2. zář 2013

Mě u prvního řekli holčičku a byl to kluk jako buk 4200g 😀 a u druhého jsem si to nenechala říct, teď to třetí by jsme chtěli říct, tak uvidíme 😉

verisek91
9. zář 2013

v 13. týdnu mi tvrdili,že holčička.. v 18. týdnu mi tvrdili že holčička,a teď si to nechám potvrdit potřetí🙂 ale jo,je to holčička🙂 viděla jsem to i na utz.

kajalka
9. zář 2013

Já už od samýho počátku cítila, že nosím kluka. A ve 12. týdnu nám dr. řekla, že tak na 95% vidí pindíka. A viděla dobře 🙂 Další dítko nevím, jestli budu chtít vědět, u Vesmíru jsem si objednala holčičku, tak uvidíme. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru