• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj Kopi,tak alespon naberes sily na ten zitrek... :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Cajori to musím teda nabrat :grinning: :grinning: :grinning: Potřebovala jsem si odpočinout.
28. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
To je jasne....
me se po tech svatkach nic nechce,za par dni jsem zlenivela :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Šest rizikových dětských postýlek zjistilo na tuzemském trhu občanské sdružení spotřebitelů Test. Postýlky mají podle odborníků nebezpečné mezery, v nichž může snadno uvíznout část dětského těla. Informovala šéfredaktorka časopisu Test Ida Rozová.
Z jedenácti testovaných postýlek podle sdružení Test nevyhověly výrobky Anna Eco (dovozce AGS-Sport), Eva a Grzeš (neznámí výrobci), Scarlett Alek a Scarlett Kubíček (dovozce Zdislaw Krajewski, Scarlett), Rafal I (výrobce Klupš, Polsko). "Společným jmenovatelem nedostatků je nedodržování požadavků na bezpečnou velikost pro dítě přístupných mezer, v jednom případě jsou navíc pro dítě přístupné montážní díry," uvedlo sdružení Test.
Mezi nejčastější úrazy malých dětí, které jdou na vrub nevyhovujícím konstrukcím postýlek, patří podle Rozové pohmoždění a zlomení končetin. Časté jsou také pády při selhání zajišťovacího mechanismu posuvné bočnice. Bolestivá bývá i zaklíněná hlava mezi příčkami nebo mezi bočnicí a čelem postýlky, přiskřípnutá ruka a uvízlý prst v lehce přístupném otvoru.
Výsledky testu podle Rozové svědčí o tom, že výrobci buď neznají požadavky týkající se bezpečnosti dětských postýlek, anebo je nerespektují. "Zarážející je, že někteří výrobci dokážou zároveň vyrábět jak bezpečné, tak nebezpečné postýlky. Stejně zarážející je, že velcí a na trhu dobře zavedení dovozci zařazují do svého sortimentu i výrobky nebezpečné," upozornila Rozová.
28. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky, jen pro info! Pro jistotu!!:slight_smile: Abyste vybraly správně!:slight_smile:
28. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky
jakpak se máte?
Venuško obrovská gratulace :grinning: oběma Vám přeju hodně zdraví, štěstí a lásky :grinning:

U nás Vánoce nádherný :slight_smile: , ale tak to uteklo :cry:

Těhulky a maminky, kdy Vám začaly přicházet poslíčky?

Mě tak jednou denně dost pobolívá v podbřišku, jako před MS, dočetla jsem se, že by to mohly být poslíčky, ale rodila jsem před 17 lety, a tohle už si fakt nepamatuju :wink:

Pozítří začínám 31tt, tak snad se Lucince ještě nechce na svět.
28. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dorazila z práce. Celý den byl fofr, takže jsem ani nepsala. Tedy utahaná jsem jak kotě. :frowning2:
handm, dík za info :grinning: Těch není nikdy dost :wink:
28. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky,
tak já dorazila dom z pracáku,moc mě nepotěšila,prý prostě peníze dostanu až po 20 lednu a to za listopad a prosinec dohroma. No fajn. Prostě mě nemohla říct,že když si nevyzvednu papíry na peníze osobně,ale když si je nechám zaslat poštou,tak mi tím pádem přijdou dýl :angry: nechápu,proč tam teda sedí,když nepodávaj veškeré info. Jinak práce žádná. Jen teda do domava důchodců,ale to fakt asi ne,pže je to nějaká: přímá obslužná péče o klienty. No a na to bych asi neměla žaludek. Já myslela,že na přebalovaní a tak jsou tam ošetřovatelky,ale prý ne. No takže tam ani žádost dávat nebudu. No prostě bych to nedala :frowning2:
28. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj holky, píšu jen, že dnes brzy ráno umřel táta. Ráno jsme za ním přijeli s mamkou do nemocnice, ale už jsem ho nestihla. Ted nás čeká nějaké to smutné zařizování pohřbu a tak.., tak se ozvu, až bude líp.
Děkuju vám tu všem za předchozí podporu. Jste všechny moc hodný!
28. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
farmi :frowning2: :frowning2: :frowning2: upří,nou soustrast :pensive: :pensive: :pensive: moc mě to mrzí drž se holka!!!!!!!!!!myslím na tebe!!

handm my scarlet máme a nebezpečná mi nepřijde :wink: :wink: podle mě je to zase nějaký blud :sweat_smile: jako vše to samé s kočárkami.....nic není vyhovující :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. pro 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
Farminko,to je mi moc líto :frowning2: upřímnou soustrast :pensive:
28. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
farmi, to je mi moc líto :frowning2: Drž se :frowning2:
28. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
:frowning2: Farminko upřímnou soustrast :frowning2: je mi to líto. Drž se holčinko
28. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Farminko...............posílám hodně síly.................upřímnou soustrast............ :pensive: :pensive: :pensive:
28. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Farmi,je mi to líto,upřímnou soustrast.....
28. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Farminko :frowning2: boženku tak rychle.... chjooooo... je mi to moc líto :frowning2: :pensive: :pensive: Myslím na Tebe a Ty zase mysli hlavně na sebe. Máš fajn chlapa, super synka a miminko v bříšku...život bude zase fajn.
28. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem přišla jen mrknout,co je nového a hned čtu tohle :frowning2: :frowning2:

Farminko upřímnou soustrast tobě i mamince a držte se holky.Je mi moc líto,co vás potkalo :frowning2: :frowning2:
28. pro 2009 v 17:04  •  snaží se  • Odpověz
Taky se sem ženu na pokec a tady smutno... ahojík holky...

Farmísku upřímnou soustrast... drž se, to zvládneš. Tatínek už se netrápí, ale určitě je s vámi pořád. Myslím na tebe, kdyby cokoliv, ozvi se. Jak píšou holky, doma máš dva fajn chlapy a broučka v bříšku, bude zas dobře :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
ahoj Tercie
28. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Caj aholky, tak co, ms pořád nikde? :wink:
28. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
ms nikde :slight_smile: (zatím)
28. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
nevím jestli mam testnou zitra nebo ve str.mam uz jen jeden test
28. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
holčiny,stavím se mrknout večer,musím vyvenčit psa.pa
28. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Jsem tě nestihla, připlet se mi do toho telefon... ale zkus vydržet do středy ráno, bude výsledek jasnější :wink: Budu držet palce, nějaký nový // to chce jak sůl, ať je tu zase veselo :wink:
Tak budu nakukovat, jestli ještě někdo přijde...
28. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj holcinky moje. do dnes sme boli bez pocitace, tak pisu az ted,
:frowning2: Farminko je mi to moc moc lito, uprimnou soustrast :frowning2: bud silna, budu na tebe myslet
28. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky holky...přišla jsem jen na skok nakouknout

Farminko je mi to moc líto :frowning2: ...aj s maminkou se držte
28. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky mari...jak se vede???Něco nového?
28. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
:slight_smile: jinak holky hlasim dve carky :slight_smile: ktere jsem nasla 23.12. krasnej darek jsem dostala od jeziska
tercinko ahoj, tve prani mi je rozkazem. du v tvych a farminky slepejich, do prace a pak na materskou, teda aspon doufam ze ted uz to bude v poradku. :wink:
28. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
mari moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krása :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
ahoj sirelko, ty carodejko jedna, dobre si to citila
28. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.