Zamlklý potrat, rostly a horšily se těhotenské příznaky?

veronicka89
18. led 2015

Hezky vecer holky , mam takovou otazku na ty, co prodelaly zamlkly potrat.
Jedna se hlavne o rostouci priznaky.
Rostly a zhorsovaly se vam priznaky tehu(nevolnosti, bolesti, naladovost) i presto ze uz se v brisku nic nedelo ?
Dekuju za odpovedi a drzim vsem palce a preji hodne zdravi 🙂 😉

verunka_korunka
18. led 2015

@veronicka89 mi příznaky vymizely, prsa nebolela, nebo mohla jsem jist normální velikost porce jídla.... Když jsem šla na kontrolu k lékaři, měla jsem z toho spatny pocit a trochu jsem to čekala. Říkala jsem to i sestřičce, když mě vážila... Že mi vymizely těhu příznaky.

veronicka89
autor
18. led 2015

@verunka_korunka
Dekuju za odpoved . Ja jdu na kontrolu prave zitra .

verunka_korunka
18. led 2015

@veronicka89 tak ať to dobře dopadne. Prý někdy příznaky vymizí a vše je v pořádku. Prý velmi málo žen pozná na sobě zamlkle těhotenství.

veronicka89
autor
18. led 2015

@verunka_korunka mi se prave priznaky stupnuji ... je mi vic blbe a tak... 🙂 a dekuju

strawberr
18. led 2015

U prvního úspěšného těhotenství zcela bez problémů celou dobu. Krom večerních nevolností po konkrétních potravinách. Teď to odešlo s ms :( . Ale bylo mi blbě už týden před termínem ms. Nějak se to neudrželo asi :( . Ms mám hen 3 dny, 3.den jsem byla ok... :(

heliik
19. led 2015

Já proděla MA loni v 9tt. Ze začátku jsem měla těhu příznaky, bylo mi zle, bolelymě prsa a taky jsem měla chutě postupně tovymyzelo uplně a když jsem šla na kyretáž tak jsem byla bez příznaků úplně..

teenyel
19. led 2015

@veronicka89 tak jakpak dopadla kontrola? Mě u ZT v 8.tt vymizely příznaky.

rile
1. únor 2015

osobně jsem tedy vůbec nepoznala, že v 10 tt je vlastně konec - o to to bylo "překvapení" minulý týden v pondělí na kontrole u Dr....stále mně bolela prsa atp.., teprve teď, 6 den po revizi příznaky těhotenství rychle ustupují

catty.p
1. únor 2015

Pro mě byl zamlklý potrat rána z čistého nebe :( Těhu jsem se cítila celých 11 týdnu a miminko umřelo v 8 týdnu těsně po kontrole u gynekologa, kdy vše bylo OK. Když to porovnám s druhým těhu, které bylo už úspěšné, tak mi nebylo dobře úplně stejně. U zamklého potratu jsem jen navíc cítila v břiše občas ostré píchnutí (od začátku těhotenství). Po zamlklém potratu následovali dvě kyretáže (první se jim nepovedla) a za dva měsíce jsem byla naštěstí znovu těhotná a to těhotenství už bylo úspěšné a narodil se nám syn.

bjoucik.15
1. únor 2015

Ahoj něčím takovým si procházím teď .. 😒 stále mám prázdný gestační váček a od včerejška krvácím... příznaky nemám žádné, jako těhotenské, jen mě bolí břicho jako při silnější MS, tak doufám, že to všechno odejde a vyhnu se kyretáži..... Přeju mnoho sil, a brzké úspěšné těhotenství 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru