Těhotenské bříško. Kdy vám rostlo ?

dadanana
18. bře 2021

Ahoj holky, jen taková zvědavost.
Už mám doma dvě děti dvojčátka a to mě bříško nějak víc šlo vidět až někdy kolem 20tt.
Teď jsem v 9tt a jsem jak balonek.. ještě před týdnem to bývalo jen večer. Ale už i ráno a zatáhnout to nejde. tak se trošku bojím že budu opravdu jak balón 🎈😆 ukažte své pupiky jak vám rostou.

aniea
18. bře 2021

@dadanana Já měla to samý, snad ve 2m to každý poznal že jsem těhotná. No břicho jsem měla ke konci o něco větší než při prvním.

leniczka23
18. bře 2021

U druhých a dalších těhotenství je to vidět mnohemnohem dřív, ale ve finále to bylo stejné, možná jsem dokonce měla u druhého na konci i menší břicho.

ema90
18. bře 2021

@dadanana To jde videt jak je kazde tehotenstvi a zenska fakt jiny 😊
Ja jsem naopak s dvojcaty (prvni tehotenstvi) mela pupek uz v 11tt 🤰🏼.

alilali
18. bře 2021

https://www.modrykonik.cz/forum/o-tehotenstvi/jak-nam-roste-brisko-2/ 🙂

Jinak já měla jak u prvního tak u druhého také břicho, takové jak ty cca kolem 15 týdne, ale pak, bože můj, jak slonice 😀 teď jsem v 20tydne a vypadám jak před porodem.

dadanana
autor
18. bře 2021

@aniea já se obávám že to taky už dlouho neutajim😆 už mi i moje děti říkají proč mám tak velký bříško 😆😆( ještě to neví)

@alilali je super diskuze... 😊
Já sú žvedava kam.az porostu jako no😅😅

aniea
18. bře 2021

@dadanana no to už nelze zatajit, bříško je pekne vidět 😀já snad měla i na sobě mikinu a už se ptala kolegyně mamky v práci jestli nejsem těhotná když nás potkala🙈

agneska7
18. bře 2021

Okolo 6-7 měsíce bych řekla že to už poznalo i okolí a to u všech ťehu (3) ale teď se třetím bych řekla že mám pupek největší

miskatus
Autor odpověď smazal
Zobraz
ovesova
Autor odpověď smazal
Zobraz
krasna_neznama86
19. bře 2021

To je strašně individuálni... U mě to u obou bylo poznat až okolo 6-7.mesice, byla.jsem ráda, páč jsem.to.tajila.do výsledků plodovky... Třeba švagrová se mi ptala,.jestli chceme druhé a já byla v tu dobu byla na konci 6.mesice...

pmendy
19. bře 2021

@dadanana u druhého mám bricho snad od pocuraneho testu... Ale v 10tt jsme byli na svatbě a rodina i cizí lidi to na mě bezpečně poznali... Ale před tehu jsem byla drobná 50kg... Zato teď 🙈 každým dnem rodim

eniripsa
20. bře 2021

@ovesova jsem 17tt a taky nic, vsude si ze me delaji srandu, ze to dite nosim v kozach 🤣 protoze ty mi teda extremne vyrostly😂🙈 ale tak hlavni je, ze tam ten nas chlapak je a prospiva💪💙

ovesova
Autor odpověď smazal
Zobraz
monuleee
25. čer 2021

Holky a jak jste na tom vy?

dadanana
autor
27. čer 2021

@monuleee 24tt🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru