• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mělo tam být jako před MS :wink:
28. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
dekuju holky,jste fakt hodne.....a dobrou noc Aronku...
28. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
uz at je rano
28. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Budete tu holky ještě některá? Manža jde ráno do práce dřív tak jde spát, ale já chrněla dopo tak se mi ještě nechce...
28. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
tercinko ahojky :slight_smile:
Víš jak jsme se před časem bavily jak jsem nadržená??? :grinning: A ty jsi říkala že si po vysazení HA byla taky a tak...můj manža to ale jedině uvítal...včera mi dokonce řekl že si mě nesmí rozmlsat :grinning: Ale v noci a dnes ráno přišel ZAS on...a fakt nám to klape jak dlouho nee :slight_smile: ...a já jsem vždycky příjemnější a pod...

jen jsem chtěla říct,že bys mu to měla aspoň trošku naznačit...ono musí být fakt únavné furt svádět a nebýt sváděná...já občas taky přijdu ale většinou je to na něm...a říkal mi že si kolikrát připadal že jen dolézá a že já fakt nechci...takže se teď snažím trochu víc aby to nebylo jen na něm
28. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
ja tu budu!!!!!!a ja tam tu druhou slabou carecku,fakt vidim,nebo jsem blazen......
28. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Sir no budu s tím muset něco udělat, třeba si fakt myslí, že je všechno v pořádku, ale když se mnou nespí, jak já si mám pak nemyslet, že třeba má sex jinde... honí se mi hlavou leccos, to si asi dovedete představit.

Caj a půjde to vyfotit, nechceš nám to hodit do alba? :wink:
28. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
j :unamused: ato zkousim celou dobu vyfotit,za prve-je to rozmazane a za druhe to tam neni videt a pritel neni doma......
28. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Holky jdu dát rychlou sprchu ať pak manžu nebudím a hned jsem u vás, tak mi neutečte jo? :wink:
28. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
asi opravdu budu muset pockat do zitrka,a ranni moc je urcite lepsi....
28. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
ja pockam....
28. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jé to je škoda, mohly jsme zkoumat... tak to tam hoď i tak, třeba to vykoukáme :wink:
28. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
terci...přesně jak říkáš...po mě kdyby manža nic nechtěl tak si asi taky myslím kde co...a nemám důvod ho podezírat(teda spíš o tom nevím)....ale on furt chce a mou změnu po revizi vítá :grinning:

Jen teda nevím co teď...na Silvestra asi kapce šampusu neuteču...a to budu mít asi ovulku(dle těhu kalkulačky z netu) tož nevím no...snažit se chci ale dát si šampíčko s jahůdkou taky...no...ale zas když se chci snažit tak to asi oželím a dám si dodatečně v lednu až dorazí MS
28. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Sirellko takhle to vůbec neřeš, normálně se klidn napij, stejně je mimi vyživovaný v prvních týdnech ze žlutýho tělíska, takže z tebe mu nejde nic, to až v 11-12tt kdy začne fungovat placenta :wink: Takže pár skleniček neuškodí, natož jen bublinek :wink: To bys nesměla vůbec nic, kdybys takhle přemýšlela, že co kdyby :wink:
28. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
jejda...tercinko...moc díky :slight_smile:
víš...já nechtěla po zamlk.těhu nic riskovat...já už při synovi četla že je to ze začátku všechno oddělené,ale asi jsem to potřebovala slyšet i od někoho jinšího...fakt moc díky...zachránila jsi mi Silvestra :grinning: U nás k tomu prostě to šampíčko patří...na jednu stranu jsem nechtěla riskovat a na druhou jsem si říkala že se stejně nezadaří a přípitku budu litovat...my se snažíme teprv pár dní tak by byl zázrak kdyby to vyšlo

a co ty ???Jakpak se máš???Co Lukášek???Bude to fotbalista a nebo je spíš v klídku???
28. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak to jsem ráda že jsem tě utvrdila v tom, co ž jsi stejně věděla :slight_smile: Fakt pár sklínkama vůbec nic neriskuješ. To byste museli bejt s manžou oba notoři, aby bylo nějaký riziko, že by byly spermie nebo vajíčka alkoholem degenerovaný, no a to u vás nehrozí, takže v klidu :grinning:

Já se mám pořád fajn, akorát jsem děsně nastydlá, mám rýmu jak prase, ani propolis mi nezabral, tak s ním aspon kloktám aby se mi to nevrazio naprůdušky, jak je u mě obvyklý.
Lukášek fotbalista nebude, je spíš v klídku, a jak je otočenej zády tak mě spíš nakopává někam dovnitř, takže cítím šťourání a vrtění :grinning: a občas se trefí i dopředu, ale jen slabě, asi loktem nebo patičkou. Ale občas mám n břiše až boule, jak se pohne :grinning: je to sranda. A manža po mě furt nenápadně pokukuje a šmíruje :grinning: a kamarádům vykládá, jak už se mu krásně kulatím :grinning:
28. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
tak uz jsem zas tu,cetla jsem si na netu neco o znacce toho meho testu a pry nejsou spolehlive,takze rano valim pro mamatest....
28. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
Cajori my bysme ti přece nekecaly :grinning:
28. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
Já mám v albu s testama vyfocenou i krabičku, kdybys chtěla vidět, jak vypadá, abys věděla co sháníš :wink:
28. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz
tercííí...tak to je nááádhera :slight_smile: Já si pamatuju jak mi náš prcek vrtěl laclem u riflí :grinning: To býval ale fakt děs...my u tchýně na obědě a on šel cvičit :grinning: Já vždycky jen ztuhla a byla jsem moc ráda že o sobě dává vědět a já věděla že je ok :slight_smile:

jo a včera u nás byla ta návštěva ze které jsem byla tak na nervy...podle mých výpočtů mělo dojet něco mezi 10-13 lidma ...ale až odjeli tak mi manža řekl,že jsem blbě počítala...že je jich 17 :grinning:
Ale byla to pohoda...dojela jen tchýně s tchánem a jedním mým synovečkem(strašně krásný malý bobek...má cca 5 let ale výškově je tak na 3...asi po svém taťkovi)...ale já ho mám moc ráda...a strašně si rozumí s naším synem...takže pohoda...za ty nervy to nestálo...
28. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
ja uz jsem se divala,dik.ale na tech tvych prvnich testech ta druha carka taky nebyla moc videt,nebo ano?
28. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz
Caj na těch pár prvních jsem jí viděla taky jenom já :grinning: A taky je to blbě vyfocený, líp mi to nešlo...

Sir já jsem taky ráda, když se tam vrtí, i když někdy ani nemůžu usnout, jak tam řádí :grinning: Už vidím, až se narodí, jak mi to bude chybět :slight_smile:
No to jsem věděla, že se tě chci na něco zeptat...jak jsi přežila tu děsivou návštěvu... takže byli jen 3? To je paráda :slight_smile:
My to měli naštěstí taky v klidu, akorát jsme nestíhali, pozvali jsme tchánovce se švagrovou a neteřema na sedmou, ale to jsme teprve dojídali večeři, ani mě nenechali si to v klidu dojíst, ale vynahradila jsem si to pak :grinning: Zdrželi se jen 2 hodinky a mazali domů, já si pak šla zazpívat do kostela, tam jsem se zklidnila, a bylo to fajn :wink:
28. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
bezva :slight_smile: tak jsme to zvládly obě...jsme to ale holky šikovné :grinning:

U mě včera začly teprv Vánoce...nebo teda spíš vánoční leháro...ze mne i z manži spadly všechny "návštěvové" povinnosti a tak jsme si dali půlnoční vanu plnou pěny...to byla paráda :wink: ...no a ráno ještě neměl dost tak ráno normál v pelíšku...ale to byl zas syn vedle u PC...furt jsem koukala po dveřích...ale líbilo...moc :slight_smile:

A co tvůj manža dneska???Chytá nějaké zlobivce???Nebo je někde jinde?
28. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
Jé tak vy si takhle krásně užíváte :slight_smile: To bude jednou sranda, až budem dávat bacha na mladýho, jestli nás nešmíruje :grinning: A v tý vaně...mě vždycky hrozně rozptylovalo jak šplouchá ta voda všude možně :grinning:
Manža honí lumpy v pelechu :grinning: Přijel z práce, najed, vykoupal a šel zalehnout protože jde ráno zas, a není mu dobře, prej jsem ho nakazila...
28. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
to mě voda neva...my máme spíš bazén než vanu...a já abych si užila vanu jako takovou(i bez sexu) tak tam manžu potřebuju abych se měla o co zapřít...takže já na jedné straně...manža na druhé a já zapřená o jeho stehna...no...a nepamatuju že bysme jen tak vegetili a vylezli bez nějaké kontaktní činnosti :grinning: :grinning:

ale teda musím říct že díky koníkovi jsem se s MA vyrovnala hodně rychle a hodně dobře..fakt...a do snažení jdem na plné pecky...napřed se mi zdálo že 3 měs.nikdy neskončí ale už je to tu a jdem na to znovu.Jak jsem manžu trošku pomlouvala tak fakt beru všechno zpátky :slight_smile: Je to moje zlato :dizzy_face:

A manža je podle mne kolikrát asi aj hodně unavený z práce a proto ti možná něco někdy chybí(Teda tvůj manžel...já to začla psát ale blbě :grinning: )...má fakt náročnou práci...já to ale vždycky obdivovala...není to žádná sranda...musí být děsně unavený
28. pro 2009 ve 23:53  • Odpověz
a to s tím šmírováním...k tomu jen tohle:Já kdysi(cca v 16-ti) načapala naše(myslím rodiče) a pak jsem vlítla za ségrou do pokoje a hoooodně nahlas jí říkala: Oni šuk.j....fakt šuk.j....no a pak s našima sedět při nedělním společném obědu...tak to fakt nikomu nepřeju,protože já měla rozkousanej spodní ret...mě se furt chtělo děsně chlámat :grinning:
28. pro 2009 ve 23:56  • Odpověz
Holkyyyy, tak já sem ještě narychlo hodila očko............a koukám, že máme novou těhulinku :dizzy_face: Mari........mooooc gratuluju ke krásnému vánočnímu dárečku :dizzy_face:

A Cajori.............Tobě držím palečky, ať na Tebe zítra taky juknou krásné // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taaak...........děkuju za dobré zprávičky a já jdu do hajan............mám bříško tvrdý jak kámen a malá pěkně řádí, tak se jdu natáhnout. :wink:

Dobrou noc všem :slight_smile:
28. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz
Sirell prosímtě a jakou máte vanu? :grinning: My máme ravak rosa rohovou, tu největší co dělaj, ale stejně to na nějaký moc velký akce není :grinning: A teď se nekoupu protože máme užitkovou vodu z lesa, není pitná, tak mám strach abych z ní třeba něco nechytila... přece jenom... ale chybí mi to, se pocachtat...

Já jsem někdy koníka i proklínala, člověk se tu dozví i to co nechce, někdy je to spíš na škodu, ale podporu jsem tu taky vždycky našla, to mě nakoplo abych se dívala dopředu a nelámala hůl nad tím co se nám stalo... a jak jsem dva dny bez koníka tak jsem celá nesvá a už chvátám koukat, co se událo novýho :grinning: Závislák no :grinning: Po prvním potratu jsem mazala po tejdnu do práce, protože jsem doma ještě neměla net a musela jsem prostě na koníka :grinning:

Manža asi je unavenej, ale zanedbávat by mě teda nemusel :grinning: A navíc já bych mu to řekla, ale ono se to špatně říká, nikdy nevím, jestli je ta správná atmosféra a nálada abych o tom začala mluvit...já jsem v tomhle takovej trouba :grinning: Kolikrát mu radši napíšu sms než abych to začla rozebírat doma když sedí u televize... :sweat_smile:
29. pro 2009 v 00:02  • Odpověz
Kerrie dobrou noc :slight_smile: ať tě Eminka nechá vyspat :slight_smile:
29. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
terci,poslala jsem ti ten mail,ale neni to tam videt:frowning2:
29. pro 2009 v 00:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.