Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
28. pro 2009

mělo tam být jako před MS 😉

cajori17
28. pro 2009

dekuju holky,jste fakt hodne.....a dobrou noc Aronku...

cajori17
28. pro 2009

uz at je rano

tercie
28. pro 2009

Budete tu holky ještě některá? Manža jde ráno do práce dřív tak jde spát, ale já chrněla dopo tak se mi ještě nechce...

sirella
28. pro 2009

tercinko ahojky 🙂
Víš jak jsme se před časem bavily jak jsem nadržená??? 😀 A ty jsi říkala že si po vysazení HA byla taky a tak...můj manža to ale jedině uvítal...včera mi dokonce řekl že si mě nesmí rozmlsat 😀 Ale v noci a dnes ráno přišel ZAS on...a fakt nám to klape jak dlouho nee 🙂 ...a já jsem vždycky příjemnější a pod...

jen jsem chtěla říct,že bys mu to měla aspoň trošku naznačit...ono musí být fakt únavné furt svádět a nebýt sváděná...já občas taky přijdu ale většinou je to na něm...a říkal mi že si kolikrát připadal že jen dolézá a že já fakt nechci...takže se teď snažím trochu víc aby to nebylo jen na něm

cajori17
28. pro 2009

ja tu budu!!!!!!a ja tam tu druhou slabou carecku,fakt vidim,nebo jsem blazen......

tercie
28. pro 2009

Sir no budu s tím muset něco udělat, třeba si fakt myslí, že je všechno v pořádku, ale když se mnou nespí, jak já si mám pak nemyslet, že třeba má sex jinde... honí se mi hlavou leccos, to si asi dovedete představit.

Caj a půjde to vyfotit, nechceš nám to hodit do alba? 😉

cajori17
28. pro 2009

j 😒 ato zkousim celou dobu vyfotit,za prve-je to rozmazane a za druhe to tam neni videt a pritel neni doma......

tercie
28. pro 2009

Holky jdu dát rychlou sprchu ať pak manžu nebudím a hned jsem u vás, tak mi neutečte jo? 😉

cajori17
28. pro 2009

asi opravdu budu muset pockat do zitrka,a ranni moc je urcite lepsi....

cajori17
28. pro 2009

ja pockam....

tercie
28. pro 2009

Jé to je škoda, mohly jsme zkoumat... tak to tam hoď i tak, třeba to vykoukáme 😉

sirella
28. pro 2009

terci...přesně jak říkáš...po mě kdyby manža nic nechtěl tak si asi taky myslím kde co...a nemám důvod ho podezírat(teda spíš o tom nevím)....ale on furt chce a mou změnu po revizi vítá 😀

Jen teda nevím co teď...na Silvestra asi kapce šampusu neuteču...a to budu mít asi ovulku(dle těhu kalkulačky z netu) tož nevím no...snažit se chci ale dát si šampíčko s jahůdkou taky...no...ale zas když se chci snažit tak to asi oželím a dám si dodatečně v lednu až dorazí MS

tercie
28. pro 2009

Sirellko takhle to vůbec neřeš, normálně se klidn napij, stejně je mimi vyživovaný v prvních týdnech ze žlutýho tělíska, takže z tebe mu nejde nic, to až v 11-12tt kdy začne fungovat placenta 😉 Takže pár skleniček neuškodí, natož jen bublinek 😉 To bys nesměla vůbec nic, kdybys takhle přemýšlela, že co kdyby 😉

sirella
28. pro 2009

jejda...tercinko...moc díky 🙂
víš...já nechtěla po zamlk.těhu nic riskovat...já už při synovi četla že je to ze začátku všechno oddělené,ale asi jsem to potřebovala slyšet i od někoho jinšího...fakt moc díky...zachránila jsi mi Silvestra 😀 U nás k tomu prostě to šampíčko patří...na jednu stranu jsem nechtěla riskovat a na druhou jsem si říkala že se stejně nezadaří a přípitku budu litovat...my se snažíme teprv pár dní tak by byl zázrak kdyby to vyšlo

a co ty ???Jakpak se máš???Co Lukášek???Bude to fotbalista a nebo je spíš v klídku???

tercie
28. pro 2009

Tak to jsem ráda že jsem tě utvrdila v tom, co ž jsi stejně věděla 🙂 Fakt pár sklínkama vůbec nic neriskuješ. To byste museli bejt s manžou oba notoři, aby bylo nějaký riziko, že by byly spermie nebo vajíčka alkoholem degenerovaný, no a to u vás nehrozí, takže v klidu 😀

Já se mám pořád fajn, akorát jsem děsně nastydlá, mám rýmu jak prase, ani propolis mi nezabral, tak s ním aspon kloktám aby se mi to nevrazio naprůdušky, jak je u mě obvyklý.
Lukášek fotbalista nebude, je spíš v klídku, a jak je otočenej zády tak mě spíš nakopává někam dovnitř, takže cítím šťourání a vrtění 😀 a občas se trefí i dopředu, ale jen slabě, asi loktem nebo patičkou. Ale občas mám n břiše až boule, jak se pohne 😀 je to sranda. A manža po mě furt nenápadně pokukuje a šmíruje 😀 a kamarádům vykládá, jak už se mu krásně kulatím 😀

cajori17
28. pro 2009

tak uz jsem zas tu,cetla jsem si na netu neco o znacce toho meho testu a pry nejsou spolehlive,takze rano valim pro mamatest....

tercie
28. pro 2009

Cajori my bysme ti přece nekecaly 😀

tercie
28. pro 2009

Já mám v albu s testama vyfocenou i krabičku, kdybys chtěla vidět, jak vypadá, abys věděla co sháníš 😉

sirella
28. pro 2009

tercííí...tak to je nááádhera 🙂 Já si pamatuju jak mi náš prcek vrtěl laclem u riflí 😀 To býval ale fakt děs...my u tchýně na obědě a on šel cvičit 😀 Já vždycky jen ztuhla a byla jsem moc ráda že o sobě dává vědět a já věděla že je ok 🙂

jo a včera u nás byla ta návštěva ze které jsem byla tak na nervy...podle mých výpočtů mělo dojet něco mezi 10-13 lidma ...ale až odjeli tak mi manža řekl,že jsem blbě počítala...že je jich 17 😀
Ale byla to pohoda...dojela jen tchýně s tchánem a jedním mým synovečkem(strašně krásný malý bobek...má cca 5 let ale výškově je tak na 3...asi po svém taťkovi)...ale já ho mám moc ráda...a strašně si rozumí s naším synem...takže pohoda...za ty nervy to nestálo...

cajori17
28. pro 2009

ja uz jsem se divala,dik.ale na tech tvych prvnich testech ta druha carka taky nebyla moc videt,nebo ano?

tercie
28. pro 2009

Caj na těch pár prvních jsem jí viděla taky jenom já 😀 A taky je to blbě vyfocený, líp mi to nešlo...

Sir já jsem taky ráda, když se tam vrtí, i když někdy ani nemůžu usnout, jak tam řádí 😀 Už vidím, až se narodí, jak mi to bude chybět 🙂
No to jsem věděla, že se tě chci na něco zeptat...jak jsi přežila tu děsivou návštěvu... takže byli jen 3? To je paráda 🙂
My to měli naštěstí taky v klidu, akorát jsme nestíhali, pozvali jsme tchánovce se švagrovou a neteřema na sedmou, ale to jsme teprve dojídali večeři, ani mě nenechali si to v klidu dojíst, ale vynahradila jsem si to pak 😀 Zdrželi se jen 2 hodinky a mazali domů, já si pak šla zazpívat do kostela, tam jsem se zklidnila, a bylo to fajn 😉

sirella
28. pro 2009

bezva 🙂 tak jsme to zvládly obě...jsme to ale holky šikovné 😀

U mě včera začly teprv Vánoce...nebo teda spíš vánoční leháro...ze mne i z manži spadly všechny "návštěvové" povinnosti a tak jsme si dali půlnoční vanu plnou pěny...to byla paráda 😉 ...no a ráno ještě neměl dost tak ráno normál v pelíšku...ale to byl zas syn vedle u PC...furt jsem koukala po dveřích...ale líbilo...moc 🙂

A co tvůj manža dneska???Chytá nějaké zlobivce???Nebo je někde jinde?

tercie
28. pro 2009

Jé tak vy si takhle krásně užíváte 🙂 To bude jednou sranda, až budem dávat bacha na mladýho, jestli nás nešmíruje 😀 A v tý vaně...mě vždycky hrozně rozptylovalo jak šplouchá ta voda všude možně 😀
Manža honí lumpy v pelechu 😀 Přijel z práce, najed, vykoupal a šel zalehnout protože jde ráno zas, a není mu dobře, prej jsem ho nakazila...

sirella
28. pro 2009

to mě voda neva...my máme spíš bazén než vanu...a já abych si užila vanu jako takovou(i bez sexu) tak tam manžu potřebuju abych se měla o co zapřít...takže já na jedné straně...manža na druhé a já zapřená o jeho stehna...no...a nepamatuju že bysme jen tak vegetili a vylezli bez nějaké kontaktní činnosti 😀 😀

ale teda musím říct že díky koníkovi jsem se s MA vyrovnala hodně rychle a hodně dobře..fakt...a do snažení jdem na plné pecky...napřed se mi zdálo že 3 měs.nikdy neskončí ale už je to tu a jdem na to znovu.Jak jsem manžu trošku pomlouvala tak fakt beru všechno zpátky 🙂 Je to moje zlato 😵

A manža je podle mne kolikrát asi aj hodně unavený z práce a proto ti možná něco někdy chybí(Teda tvůj manžel...já to začla psát ale blbě 😀 )...má fakt náročnou práci...já to ale vždycky obdivovala...není to žádná sranda...musí být děsně unavený

sirella
28. pro 2009

a to s tím šmírováním...k tomu jen tohle:Já kdysi(cca v 16-ti) načapala naše(myslím rodiče) a pak jsem vlítla za ségrou do pokoje a hoooodně nahlas jí říkala: Oni šuk.j....fakt šuk.j....no a pak s našima sedět při nedělním společném obědu...tak to fakt nikomu nepřeju,protože já měla rozkousanej spodní ret...mě se furt chtělo děsně chlámat 😀

kerrie
28. pro 2009

Holkyyyy, tak já sem ještě narychlo hodila očko............a koukám, že máme novou těhulinku 😵 Mari........mooooc gratuluju ke krásnému vánočnímu dárečku 😵

A Cajori.............Tobě držím palečky, ať na Tebe zítra taky juknou krásné // 😵 😵 😵

Taaak...........děkuju za dobré zprávičky a já jdu do hajan............mám bříško tvrdý jak kámen a malá pěkně řádí, tak se jdu natáhnout. 😉

Dobrou noc všem 🙂

tercie
28. pro 2009

Sirell prosímtě a jakou máte vanu? 😀 My máme ravak rosa rohovou, tu největší co dělaj, ale stejně to na nějaký moc velký akce není 😀 A teď se nekoupu protože máme užitkovou vodu z lesa, není pitná, tak mám strach abych z ní třeba něco nechytila... přece jenom... ale chybí mi to, se pocachtat...

Já jsem někdy koníka i proklínala, člověk se tu dozví i to co nechce, někdy je to spíš na škodu, ale podporu jsem tu taky vždycky našla, to mě nakoplo abych se dívala dopředu a nelámala hůl nad tím co se nám stalo... a jak jsem dva dny bez koníka tak jsem celá nesvá a už chvátám koukat, co se událo novýho 😀 Závislák no 😀 Po prvním potratu jsem mazala po tejdnu do práce, protože jsem doma ještě neměla net a musela jsem prostě na koníka 😀

Manža asi je unavenej, ale zanedbávat by mě teda nemusel 😀 A navíc já bych mu to řekla, ale ono se to špatně říká, nikdy nevím, jestli je ta správná atmosféra a nálada abych o tom začala mluvit...já jsem v tomhle takovej trouba 😀 Kolikrát mu radši napíšu sms než abych to začla rozebírat doma když sedí u televize... 😅

tercie
28. pro 2009

Kerrie dobrou noc 🙂 ať tě Eminka nechá vyspat 🙂

cajori17
28. pro 2009

terci,poslala jsem ti ten mail,ale neni to tam videt☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru