• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Cajori, to mě mrzí!! Ale třeba dokud není MS, ještě naděje je.. třeba je tělo jen nějak zmatený!! Drž se a třeba to ještě dobře dopadne!!!
:slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
přejeme se Sofinkou krásného silvestra :dizzy_face: :dizzy_face: moc to nepřežente :grinning: :grinning: :grinning: !!budte opatrný!!

štastný nový rok 2010určitě bude symbolický :dizzy_face: :dizzy_face:

maminkám přeji hodné a zdravé děti :slight_smile:

těhulkám pohodové těhotenství a rychlý porod jako jsem měla já :grinning: :grinning:

snažilkám přeji brzo // na testu :dizzy_face: :dizzy_face:

a ostatní at do tohoto temátu už nikdo nemusí!!!!

mám vás ráda :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Murynko!! děkujeme za přání!! A se Sofinkou i tatínkem vám přejeme to samé (tedy to, co se na vás vztahuje)!!
Krásně si to užijte!! :slight_smile: Ať je 2010 šťastný a veselý!!! :slight_smile: a hlavně holky koníkovky: PLODNÝ!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojda Miraxko :slight_smile:
Já už se taky těším, až to "bříško" naložím do kočárku a vyrazím na procházku :grinning: :grinning: :grinning: Nemůžu pořádně sedět, ležet, nic...........pořád mě pálí žáha, atd., však to znáš :wink: Jinak porodnicovou tašku už mám nachystanou, takže Eminka může kdykoliv vydat na cestu k nám.............už ji docela i přemlouvám, aby to bylo dřív, než za 3 týdny :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holčinky moje zlatý, i já Vám všem přeju do novýho roku ať se každý z nás splní to, co si nejvíc přeje!!!!!!!!!

Krásně to oslavte a nepřežeňte to ať vám není zítra špatně, však se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok :grinning:

A co jinak, už všichni slaví nebo bude ještě někdo povídat? :wink:
31. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
tercíku jsem tu :grinning:
31. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
popijím papám ale manžel jel od 2 do 4 do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme zatím sami
31. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Murynko taky se chystám, že něco pojím, ale manža tu chrní a nevím jestli ho mám budit. V noci jsme toho moc nenaspali, já nějak nemohla zabrat a asi jsem manžu rušila tak se taky nevyspal. Půjdu postavit vařit ovárek, a večer si dáme do nosu, už se těším :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
míšo to si dáte do nosu :slight_smile: :sunglasses:

já udělala chlebíčky a z listového těsta miny pizzy a kousky se sýrem je ta ňamka :dizzy_face:

tak už mám hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: malinká spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky zlatý, Vám všem přeji v Novém roce 2010 jen to nej, nej, nej :grinning: ale hlavně ať se v tom dalším roce všichni dočkáte krasných, voňavých ale hlavně zdravých miminek. :grinning:
31. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Už jsem tu, jsem se babrala s fotkama, nešlo mi to stáhnout do PC, nějak mi nespolupracoval bluetooth. Ale už to je :slight_smile:
Manža šel za pejskama, tak já jdu dát vařit to masko, v papiňáku bude hned, už mám hlad!!! A trochu se zkulturním, jak mi nebylo dobře, tak nemám tejden mytý vlasy a už je to nepříjemný, tak si půjdu odlehčit hlavu :grinning:
31. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
my došly z výletu a ted vařím obídko véču :grinning: :grinning: :grinning: nesnáším petardy a bordel :angry: :angry: :angry: tady je to hroznýýýý :zipper_mouth:
Všem přeji do nového roku jen to nejlepší :dizzy_face: aby se nám splnilo vše co si přejeme a aby rok 2010 byl stokrát lepší!!!!!
Samozřejmě aby všechny snažilky tento rok nahlásily // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Kopi tady to taky práská, manža už jel odvézt pejsky do práce, mají tam kotce líp zabezpečený, míň toho uslyší, protože je to v budově. Chudinek je mi vždycky líto, jaký to pro ně musí bejt, ty řachy s jejich citlivým sluchem.
Tak hezky vař ať se máte večer dobře :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Tercie to je dobře,že hafani budou v bezpečí :wink: Já mám fretky pohromadě v kleci a chrápou,ale až to tu bude lítat hodně,tak je dám do předsíně,aby nebyli přímo v tom hluku :slight_smile:

Jinak jsem vám zapoměla říct,že mám zase problém :sweat_smile: :grinning: Nevím co s tím dělat :sweat_smile: :zipper_mouth: Posledních pět dní trpím NESPAVOSTÍ :zipper_mouth: :rolling_eyes: Holky to je hrozný,každý den se budím přesně na minutu v 2,15hod tak do 7hod čumím do blba,nebo se furt přetáčím :angry: Dneska ráno taky,přesně 2,15h tak jsem vstala a napila se džusu,zalehla a byla jsem fakt nasraná,páč jsme ráno vstávali 6,30 no a já byla vzhůru a pak mě čekala náročná tůra :frowning2: Navíc nemám tžádné nervy :frowning2:
Tak snad dneska to zaspím :sweat_smile: páč ráno se mi chtělo z toho už brečet.
31. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky,
preju bez pohrom straveneho Silvestra a po cely pristi novy rok 2010 hlavne hodne zdravicka a stesticka pro nas, nase soucasne a budouci drobisky a vsechny nase blizke.. :dizzy_face: :dizzy_face: a hodne lasky :slight_smile:

Mirax, mozna ,ze jsem na tom podobne jako jsi byla ty u 1.tehu.. taky jsem uz otevrena na prst, s CS 6 a taky to odhaduju na kazdy dalsi den a stale nic.. :slight_smile: jeste mu davam tak tyden .
Dnes je Silvestr a navic uplnek .. treba se tu nektere z nas zadari driv.. :wink: :wink:
Kerrie, to je pekne nalozit brisko do kocarku a jit.. :dizzy_face: ja musim zatukat na vse okolo..mne je posledni mesic dobre.."uzivala" jsem si to predtim.. takze na mimi jeste nespecham :wink:
31. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky kveti...

jo, to znám, pak jsem se pozorovala jak šílená a stále z toho nic nebylo, až jsem měla pocit, že mi ten porod někdo snad ukradl :grinning:
Kolegynka z práce, měla tento nález dokonce snad ve 34tt a porod jí pak vyvolávali. Ono ty první těhu jsou fakt většinou držáci :wink:
Ale jinak mimčo je už upečené, tak je to na klid a to je hlavní!

Hezky to kerrie napsala, co?...s tím břichem do kočáru..takový nějaký podvozek by se šiknul i teď :grinning:

JInak je dobře, že se cítíš fajn. já si taky nějak nestěžuju, jen ta stydká kost..to je občas krutá bolest, někdy mě to vzbudí i v noci.
Taky se mi už občas zdají ty horor sny..nejčastěji, že porodím a prostě zapomenu to dítě krmit.. :grinning: :fearful: a nerozjede se mi laktace nebo se mi narodilo takové malé gumové mimi se sosáčkem, omotalo si ho kolem bradavky a přitáhlo ji k sobě...taky jsem už i mimčo zašupovala zpátky a pak si ho jen tak porodila znovu..normálně na bobek, zatlačila a bylo venku :grinning:, úplně bez bolesti!
Jednou se mi narodilo mimčo i se zubama a čistili jsme to hned kartáčkem a hnědým cukrem!
Prostě pakárna :grinning: :sweat_smile:
31. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám hezký zbytek dnešní noci a ještě hezčí celý další nový rok :slight_smile: snad bude pro všechny jen šťastný a veselý! :slight_smile: mám vás moc ráda :slight_smile:
1. led 2010 v 00:44  • Odpověz
chjo,nemuzu spat.....
1. led 2010 ve 04:20  • Odpověz
Holky,Silvestr nic moc....bez pritele,nechal me na Novy rok.... :frowning2:
1. led 2010 ve 04:21  • Odpověz
ahojky,krásné dopoledne v novém roce 2010 přeje Markéta,Míša a Johanka.
Já si včera dala 4 sklenky takového toho šumivého vína(ale za celý večer)a pak jednu sklenku na půlnoc,Bohemky a šla v jednu spát. No snad by to neublížilo i kdybych byla těhu. Ale jestli nejsem tak to neva,zadaří se jindy.
Takže přeju krásný den :wink:
1. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my jsme nic nepopíjely,mi spíš papali :grinning: No a přesně v půlnoci jsme se milovali :grinning: :dizzy_face:

Cajori,jak tě nechal přítel? :confused: Jako šel někam za zábavou a tebe nechal doma? :confused:

Markee když budeš těhu,tak ti 4 sklenky vína neublíží :wink: :wink:
1. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Holky, chci Vám popřát vše nejlepší do nového roku, zdravá dítka, snažilkám co nejdřív // a ať do tohoto tématu nepřibývá nikdo další. :slight_smile:
1. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Jo vlastně zas vím o další těhuli. Včera mi mamka povídala,že dcera jejího bývalého přítele(moje mamka se s ním rozešla v listopadu 09),tak je v 5tt. Je jí 22let. Prý,když okolo sebe vidí co se děje(viz.já),tak prý nebude na nic čekat. Takže už je těhu.
1. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky, přeji vše nejlepší do nového roku :wink:
Já silvestra úspěšně prospala :frowning2: vzbudily mně o půlnoci rachejtle, tak jsem se jen otočila na druhý bok a chrápala. Celý den jsem byla v práci, pak na nákupu, pak na hřbitovech, připravila jsem pohoštění a odpadla. No, ale dnes mi je jedinné dobře :grinning:
1. led 2010 v 10:42  • Odpověz
cajori, jak nechal přítel? To slavil někde sám??
1. led 2010 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky, rozesel se semnou vcera......
1. led 2010 v 10:58  • Odpověz
dobre ranko preji vsem stastny novy rok,

Cajori coze???? co se stalo?
1. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Cajori,tak to je mi moc líto :frowning2:
1. led 2010 v 11:03  • Odpověz
cajori, to je mi moc líto :cry: :cry: Jaký měl důvod? Máš kde být?
1. led 2010 v 11:05  • Odpověz
hanana...proste jsme se v posledni dobe uz moc hadali,ale pres vanoce to bylo zas o.k.,no ale v posl.dnech se ke mne choval tak chladne...vcera odpoledne mi rekl,ze uz to nema cenu,ale nejhorsi je,ze spolu bydlime a on me ignoruje....zase jen same urazky ,vcera me nechal cely vecer samotnou a sel slavit s kamarady-to mi ale nerekl a ja ho cely vecer cekala.
1. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.