Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
4. led 2010

Ahoj holkyyy, teda dneska je tady veselo, Eli, Handm, moc gratuluju holky, ať je všechno jak má 😵 😵 😵

Ostatním gratuluju ke kontrolám, a Sofince ke 2 měsícům...
Holky dneska toho bylo tolik, snad jsem na nic nezapomněla!!! 🙂

Já vás dneska dočítám už od odpoledne, jenže jsem u toho usnula 😀 Šla jsem spát až kolem pátý ráno, protože přijel v noci manža, měli psanou službu poblíž tak se přijeli s kolegou ohřát. Dopo jsem toho moc nenaspala, tak jsem tu vytuhla odpo 😀

Jo Kopísku prosím pěkně napiš mi do tabulky ten test na cukrovku 7.1. dneska ráno jsem se objednávala, tak aspoň to budu mít za sebou.

Jo a berušky, zkoumala jsem postýlky, a nevím, co mám při výběru upřednostnit, stahovací bočnici nebo vyndavací šprušle? Poraďte, co máte, nebo volily byste vy...?

kopa
autor
4. led 2010

já jsem byla chvilku pryč,páč přítelák se taky dožadoval netu 😀
Aji bylo by to super kdyby jsme našli //,ty jo to by byla doma oslava 😀 😀 😀
Sirellko třeba to vemeš s námi 😀 😀 😀
fakt mám dobrou náladičku když vidím jak se tu objevují //.tento měsíc konečně nebude řádit mrchoviroza!!!

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
4. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............čeká chlapečka
Kerrie 38tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 36tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 34tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 31tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 26tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt.........................7.1. test cukrovka,18.1KO......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 18tt.......................................................................................čeká holčičku
Farmarska 16tt...............................................................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 10tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 10tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 43DC
Aja.83 29DC
Zlababa 28DC
Maarrtina 28DC
Katyna 25DC
Ikopretinka 24DC
Kopa 21DC
Sirella 20DC
Paaja 17DC
M.aa.b 15DC
Maendy 15DC
Pe.Martina 7DC
Markee 1DC
Nicollka DC?
If.v nehlídá si DC

tercie
4. led 2010

Kopinko děkuju 🙂 Holky já vám tak moc přeju aby nebyly žádný mrchodepky už!!!! 🙂

kopa
autor
4. led 2010

Teríku snad už tu nebude moc mrch 😀 😉
Ted budeme hezky každá těhule 😉

tercie
4. led 2010

10 maminek, 19 těhulek a 15 snažilek ...Kopi nepočítala jsi taky? 😉 Moc pěkně se nám to začíná vyrovnávat 🙂

murynka
4. led 2010

tabulka 😵 😵 😵

tercí já mám postýlku se stahoavcí bočnicí ale praxi ještě nemám 😉 nestahuji zatím 😉

kopa
autor
4. led 2010

To víš,že jsem to počítala,když jsem dělala tabulku 😀 😀 😀
a co doma?manžílek?

kopa
autor
4. led 2010

Tercie švagrovka má postýlku z Ikei a pochvaluje si jí 😉

aja.83
4. led 2010

Tabulka je fakt pěkná, taková optimistická! Za chvíli se to přehoupne a budou jen samé maminky a těhulky! Už aby to bylo! 😉

murynka
4. led 2010

tercíku jestli můžu poradi kup na netu fakt pěkný a ceny super naše za 2 tis.v krámě všude za 5 tis. 😠 😠

v ikee se mi nelíbili žádné ☹

tercie
4. led 2010

Murynko co jsem včera nakukovala do diskusí, tak holky říkají že tu bočnici využiješ hodně až bude malá větší a bude mít rošt dole a budeš ji ukládat třeba už spící do postýlky... A ty šprušle prej jsou někdy naprd, že se děcko naučí je vyndavat dřív než by mělo a pak ti zdrhá z postýlky... asi se taky přikloním k tý bočnici, ale chtěla bych znát vaše názory na to 🙂

Kopi moje švagrová ji má taky, a mě přijde taková vachrlatá...já nevím...a navíc já mám ikeu z ruky.
Manžílek furt stejný, je nachcípaňoučkej a protivnej, ale běda když máme návštěvu, to by se rozplynul jak se snaží, a lidi se mi pak diví, naco si stěžuju, když on je tak skvělej bavič 😝

aronek
4. led 2010

Tak hlásím, že dva zoubky spravené a ani to nebolelo. Pak jsme byli na matrice a přítel se tedy přiznal, že je malý jeho. Tak ho to chudáka unavilo, že leh a spí. 😀

murynka
4. led 2010

ikeu falt nebrat ta naše se s ikeáckou nedá srovnat fakt je bytelná a kvalitní 😉 a pěkná 😉

tercíku určitě stahovací bočnici 😉 proto jí mám 😀 😀 až bude větší určitě jí využiju 😎

jestli chceš pošlu strányk na tu posstýlku

kopa
autor
4. led 2010

Tercii tak to jo,já už mám vybranou v tý Ikei 😉 je dost pevná 😉
No manžílek je teda heeeerec 😀 😀 😀

tercie
4. led 2010

Mury koukala jsem včera na tuhle a docela se mi líbí http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=46

Aronku jojo, přiznání je polehčující okolnost, víš jak se mu asi muselo ulevit? 😀 Se nedivím, že je zedřenej 😀
A jakou ty budeš pořizovat postýlku? 😉

murynka
4. led 2010

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=110923

tu máme my jukni na tyhle stránky opravdu levné 😉

murynka
4. led 2010

tercí záleží co se ti líbí tady mají za tu cenu takové zdobenější 😉 ta tvoje je taková obyč mám ráda takové zvláštní 😀

tercie
4. led 2010

Mury pošli, to okouknu, a zhodnotím 🙂 Moje mamina a ségra mi taky radí tu bočnici, ale asi to potřebuju slyšet z víc stran, v tý diskusi včera se názory docela rozcházely, každá chválila to svý a žádnej názor nepřevažoval, každej má asi jiný představy o funkčnosti postýlky...

kopa
autor
4. led 2010

jo holky každé se líbí něco jiného takhle vypadá ta https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

murynka
4. led 2010

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=898288

ta se mi líbila ale nehodila do ložnice ☹

tercie
4. led 2010

Murynko taky vypadá pěkně, docela bytelně, asi pouvažuju...akorát je borovicová, komodu mám buk a ten je i tvrdší, tak nevím, ale každopádně díky za tip, ještě prohlídnu další co tam mají. Zas mám o čem přemejšlet 😀

murynka
4. led 2010

tercíku jinak funkčnost jsme neřešila 😀 😀 jen jsme chtěla stahovací bok toto vše 😀

murynka
4. led 2010

tercí da se vybrat jakou barvu chceš 😉

flair
4. led 2010

Murynko, tak přesně tuto postýlku jsem o víkendu objevila na netu a zamilovala si ji 🙂 jsem ráda, že jsi s ní spokojená 🙂 jen zvažuju, jaký ten odstín. Jen ještě nevím, jaký přebalovák. Mám ještě spoustu času, ale mám ráda, když mám dopředu jasno, co chci.

tercie
4. led 2010

No to se mi taky nehodí, máme postel z borovice ale přebalovací komodu bukovou, tak to bude pěkně splácaný 😀 Ale já chci mít komodu a všechny věci v pokojíčku, jen postýlku u sebe v ložnici... jsou to místnosti hned vedle sebe tak snad to nebude nepraktický... Abysme v noci třeba nebudili manžu když půjde do práce... ještě přesně nevím jak to vymyslet no...

murynka
4. led 2010

flair je krásná 😵 také jsem si jí zamilovala pak objednala 😀 ..já mám přebalovák z Kiky ale vše mám do buku 😉 aby to ladilo

aronek
4. led 2010

terci já mám bukovou postýlku s vyndavacími příčkami 😉

murynka
4. led 2010

tercíku já to mám vše v ložnici a dělám to tak jestli můžu říct zkušennost 😉

přebaluji na přebalováku je velice praktický....večer ale vezmu podložku a dám si vše potřebné na sedačku večer když se malá vzbudí vezmu jí přebalím v obýváku i nakrmím tam abych manžu nebudila 😉 vůbec mu tam nesvítím nic.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru