Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
6. led 2010

no holky je to krize, ale hlavne doufam ze se na ten ultrazvuk dostanu v tom casovem limitu , a to tady jeste mam dopis od minule z nemocnice, ze potom budu chodit na ultrazvuk kazde dva tydny kvuli tomu co se stalo minule tak uvidime snad to dobre dopadne......
mari a mate tam aspon teplicko?
Kopi kolik jsi vlastne DC?

kopa
autor
6. led 2010

Hani já jsem dneska 23 Dc 🙂

hanana
6. led 2010

no ptam se jen tak - ja se totiz taky ujizdim na gum. medvidkach 😉 😉 😉

mari111
6. led 2010

hani asi jo, topi elektrinou tak snad topi poradne, jestli tam bude zima tak to ji tam nebudu ,to si bude muset najit nekoho jineho. sice se mi prasule hodej ale neplati tolik abych riskovala zdravi hlavne ted kdyz sem tehu 😕

hanana
6. led 2010

mari ani se ti nedivm, ty jsi ted nejdulezitejsi protoze mas mimiska, penizky az na druhem miste 😎 no ale snad to bude ok

mari111
6. led 2010

taky doufam ze to bude ok

aronek
6. led 2010

Tak jsem dorazila do práce ☹ Zjistila jsem, že mobil jsem nechala doma, tak doufám, že dojedu i večer 😖 Jinak u nás nesněží, ale pod nulou je pořád 😉

handm
6. led 2010

Tedy aronku..🙂 a nemuze ti ho nekdo dovest?! pro jistotu.-.... 🙂

zlababa07
6. led 2010

Ahoj hojky, tak koukám, že vám ty týdny naskakují strašným fofrem a mně se to čekání naopak nějak vleče 😕 😉

kopa
autor
6. led 2010

Ahoj Zlabi 🙂 už se snažíte??? 😕

mari111
6. led 2010

ahoj zlababko, jak se mas, co u vas noveho, uz probiha snazilkovani???

handm
6. led 2010

Ahoj žlabi!!! NEboj, snad už bude brzy líp, po všech těch strastech a budete se taky snažit!!!

zlababa07
6. led 2010

Holky, ještě jsme to neodstartovali, příští čtvrtek jdu na ty hysteroskopii, takže až pak.

mari111
6. led 2010

aha tak at ti to dobre dopadne a muzete se co nejdriv snazilkovat 😉

zlababa07
6. led 2010

Já vím, že už to uteče, vydržela jsem to už 3 měsíce, tak ten měsíc už snad dáme, jen je to poslední dobou už nějaký moc dlouhý a děsně se to vleče... 😅

kopa
autor
6. led 2010

Aha co je to ta hysteroskopie?taky náká revize? 😅 😅

mari111
6. led 2010

zlababko to vzdy kdyz neco chces tak se to strasne vlece ale taky se dockaz,neboj,hlavne aby si bola v poradku

mari111
6. led 2010

kopiku kukni sem je to tu dobre rozepsane http://www.ulekare.cz/clanek/hysteroskopie-981

farmarska
6. led 2010

ahoj holky, tak vám musím napsat mé zklamání 🙄 Na gyndě jsem hned jak jsem dostala průkajdu, jsem se pídila, že chci takový ty všechny vyšetření, abych věděla, že je vše v pořádku a můžu bejt v klidu. Tak sestra, že však jo a napsala mi různé termíny a dnes jsem se měla v půl 7ráno dostavit do Trutnovské nemocnice na prenatální screening. Tý jo, tak jsem se těšila!A jaké to bylo zklamání, když vše co bylo, že mi odebraly jen dvě baňky krve 🙄 😝 Jsem myslela, že mi udělají ultrazvuk a tak 😢 no jsem naštvaná i zklamaná najednou 😒
Jak doprčic dělali vám ten screening? 😕 taky vám jen braly krev? Já od toho teda čekala vic 😠

martinkal
6. led 2010

Ahoj Farmí, mě brali krev a dělali UZ, dr. měřila šířku v zátylku a nosánek 🙂

aronek
6. led 2010

farmi, v 16tt se dělají tripple testy a ty jsou jen z krve ☹ NT screening se dělá ve 12tt a to je to šíjové projasnění, to ale nevím jestli jsi na tom byla, to je ultrazvuk

farmarska
6. led 2010

a ted dočítám a nadělaly jste mi teda pěkný chutě...tu probíráte obídky..ňam! 😵
hele jak děláte ten segedín?? Je to těžký-pracný? Já se musím přiznat, že ten jsem ještě nikdy nedělala 😅 ale dala bych si ho hned blnej kotel 😀 Mňam mňam!!

martinkal
6. led 2010

tak asi v tomhle pořadí 🙂 už je to přece jen dlouho 😉

mari111
6. led 2010

teda farminko proc te tak serou, ty si se tesila ze uvidis mimi ze, no tak priste ho uvidis,neboj. stejne je mimo urcite v poradku 😉

farmarska
6. led 2010

ahá tak to jsem šiška, jsem se na dnešek těšila zbytečně 😀 😅
no jo ultrazvuk a měření toho zátylku nosu hlavičky atd.. tak to už mi dělali 😅 😅
no nic no, tak to si na ultrazvuk ještě počkám...další mám vypsanej až někdy za 2měsíce 😝 hauuu to je děsně dlouho!! jak já to vydržím 😝 😝 Já ho chci každou návštěvu 😠 😀
hele a nevíte, čeká se dlouho na ty výsledky z krve??

mari111
6. led 2010

farmiku ja kdyz mam na nejakej dobrej obidek chut a nikdy sem to jeste nedelala tak kouknu na internet, je tam hodne receptu, muzes si vybrat ten nejjednoduzsi recept ze vsech co tam na segedin je 😉

farmarska
6. led 2010

mari, třeba je..snad je, ale to víš, já bych nejraději byla na ultrazvuku 3x denně 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
6. led 2010

Farmi pošlu ti recept do IP 😉

farmarska
6. led 2010

mari no jo, asi půjdu hledat 😉 jen aby to při mém štěstní nebyl nejjednodužší, ale taky nejhnusnější segedín 😀 😀 😀 😀

martinkal
6. led 2010

Farmí já dělám segedín jako guláš z vepřového, jen tam přidám bílé kysané zelí a na konci po zahuštění do něj dám šlehačku nebo tatru 🙂 a dělám ho často, protože rodina se po něm může utlouct 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru