• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mari je ti špatně ju :grinning: no holt těhotenství :grinning: :grinning: mě bylo fakt mega zle do 13tt :frowning2:
8. led 2010 v 11:56  • Odpověz
ahoj mury, no tak to uz chci byt aspon ten 13 tt :frowning2:
8. led 2010 v 11:58  • Odpověz
copak dela Sofinečka?
8. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky tak jdu na to, tak držte palce :grinning: Budu mezitím nakukovat :wink:
8. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
drzim palce Terci :fearful:
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
terci na co jdeš :confused: :confused:

mari...pak bude hůř to mi věř :grinning: ale patří to k tomu :dizzy_face:
sofinka se napapala a chová se :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
no jo princeznicka, ta se ma. ja se du obliknout a pomalu do rachoty, musim chodit driv abych mohla jit pomalu, bo jak se zadycham tak je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
tak ja uz mazu holky, mejte se tu krasne a vecer jeste nakouknu, pa pa
8. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
cajori ten výsledek ti řeknou ještě ten den :wink:
8. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
kopa,dekuji...
8. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
holky,musim se chystat do prace...tak pa
8. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky, ahoj a zdravím Vás v novém roce. Chodím vás občas dočítat, ale nemám co Vám psát. Těhu pořád nejsem. I když dnes jsme 33 DC a pořád nic, ale včera jsem si dělal test a byl bílý, jina jsem měla MS pravidelně 31 den.
Myslítesi, ž eje to jen nějaké zpoždění. Většinou mě bolí podbřišek a tento týden vůbec nic.

Gratuluji všem novým těhulkám, a novým miminkům. :grinning:
8. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
kvetinka :grinning: :grinning: :grinning: ..ach jo, kéž by Bětule vyjela, jak po másle :grinning: ..tunel Tobík prokopal slušný, to je fakt :grinning: , bude určitě menší, ale stejně s en ato celé nějak neklepu :wink:
S Tobíkem jsme do toho šla s takovým zdravým entusiasmem, ale teď mám fakt spíš takové paralyzující bobky :grinning: :confused:

jdu znovu dočítat, nějak jste toho hodně napovídaly :wink:
8. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
pro všechny budoucí rodičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tohle jsem kdysi někde našla :grinning: :grinning: :grinning:

tak co říkáš, kvetinko? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Na vlně přílivu

Rodička byla přijata v pokročilé fázi porodu, s tím, že chce využít jógových pozic a nepřeje si být rušena, pokud to nebude naprosto nutné. Rodila již podruhé a všechno bylo v naprostém pořádku, takže jsem to nechala na ní. „Až se budu chystat porodit, řeknu vám,“ oznámila mi, zaujala lotosovou pozici se zkříženýma nohama a pohroužila se do sebe. Po pár hodinách zničehonic otevřela oči a ohlásila: „Chystám se vytlačit dítě!“ Svezla se na posteli do polohy v polosedě a doširoka rozevřela nohy. S několika hlubokými nádechy se zkoncentrovala a poté se, za pomoci jediného soustředěného zatlačení, vynořila hlavička děťátka, jehož tvářičku proti hrázi měkce chránil neporušený plodový vak. S dalším zatlačením voda praskla a dítě se vyklouzlo ven jako na přílivové vlně. Bylo to skvostné novorozeně s černou čupřinou, plné života a vnímavé od samého počátku.
8. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jsem tu, tedy holky, tady chumeli jak blazen, uz jsou tam dobry dva centaky..
coz v praze fakt nemam rada, tu budouci břečku :slight_smile:

měla jsem květákovou polévku a tortelinky a jsem totalně přežrana :slight_smile: fuj to jsem ale čuně... :slight_smile: je mi uplně blivno :slight_smile:

Terci, zkusím zjistit ty knedle hnedle..
8. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Mirax, kde jsi to vzala? :grinning:
neni to z filmu Dharma a Greg? :wink: .. zkusim se pak taky pohrouzit do sebe :wink:
8. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
Handm ahojky :slight_smile:
já měla květákový mozeček :grinning:
8. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
mirax a kde se to dá naučit??? Já chci taky :wink:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Miraxko tak to je naprostá idylka :grinning:
8. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Mirax:slight_smile:))))) dobrý, no jedině, že bych při té druhé době porodní byla omdlelá :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
idylka, ženy, co? :grinning:

posílám dokazy:

http://www.normalniporod.cz/Na-vlne-prilivu.asp

Tyto stránky jsou fajn:

http://www.evalabusova.cz/index.php
8. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
holky ja prvni porod mela celkem ok, prijela jsem do nemocnice otevrena na 9cm malej byl za hodku a pul venku
:dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Mirax díky, je to zajímavý :wink: Už abych zašala študovat abych to stihla :grinning:
8. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
Mirax to jsou príma odkazy :slight_smile: to pořádně proštuduji,až se mě to bude týkat :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
Maartinko nevzdávej to,třeba na testu objevíš // :wink: máš dva dny zpoždění,to ještě neznamená že dvě nebudou :slight_smile: Zkus opakovat test o víkendu a nebo v pondělí.Držím palce :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Hani moje kámoška to měla podobně, přijela jen na kontrolu, kontrakce žádný, hned si ji tam chtěli nechat, ale musela ještě odvézt dcerku k rodičům, pak přijela zpátky do porodnice a za 50 min. byl Honzík na světě, to jsem normálně faaaakt záviděla :grinning:
8. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Kerrie, gratujujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu k Emičce a vypadalo to na celkem rychlý porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším na fotečky:slight_smile: V tomhle počasí je to takový malý sněhuláček, teda sněhulačka :grinning:

Holky, mě celé těhu nic není. Žádné nevolnosti, nic. Takže nezávidím vám, co je vám blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zároveň Handm, v klidu, fakt ti nemusí být vůbec nic a je to v poho :wink:
8. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Marti jak píše Kopinka :wink: Držím palce ať to vyjde!!!!

Holky tak guláš je podušenej, jen ho půjdu dodělat a knedlík zatím kyne, tak uvidím, co z toho ještě vyleze a jestli to vůbec bude k jídlu :grinning:
8. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Terci, mamka mi rikala, že mi to hodí do mailu, až skončí s odklízením sněhu.. tak snad nezapadla :grinning:
i když knedlík už budeš mít, tak třeba pro příště :slight_smile:

Flair, super!:slight_smile: tak to jsem ráda, i za tebe, žes taky netrpěla :slight_smile: My to asi budem mít rodový-- mamka mi už dřív říkala, že jí v těhu bylo nejlíp na světě, že takhle dobře už jí nikdy nebude a nebylo :grinning:
8. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
tercie jj bylo to super rychle, drzim palecky s knedlikem :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.