• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj berušky, jak se máte? :slight_smile:
u nás jsme totálně zasypaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: o víkendu to bylo fajn, když člověk nikam nemusel, byli jsme celá rodina i s pesanama u nás na kopci sáňkovat :dizzy_face: ale dneska, už je to smutnější, dostat se od nás bez řetězů je prakticky nemožné, vůbec nám to tu za celej víkend neprohrnuli, asi na nás zapoměli :sweat_smile: a to jsem si chtěla sjet nakoupit tvaroh na švestk. knedlíky..takhle budu tak do večera než se mi vrátí kluci, akoráde tak o tvdým chlebu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ránečko holčinky:slight_smile:

Kopííííískuuuuu :slight_smile:)) supééééééééééééér :sunglasses: :grinning: tak přepiš tabulku, šup šup
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Ivčo akorát si to trošku asi zvětš :sweat_smile:
Už by jsi to měla mít :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:09  • Odpověz
tak já ti to potom Kopi zase pošlu do mailu, jo. ať to sem můžeš hodit i pro ostatní, ju? je krásná, gratuluju
11. led 2010 v 10:10  • Odpověz
jůůů ještě jsem nestíhala dočítat, jak je na tom s testěním dnes kopi.., ale když vidím co tu píše sarlotka, tak asi dopadla móóc dobře!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: huráááá!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu si to dočíst :wink:
11. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Jojo děkuji moc Ivčo :wink: Já jsem ten test dala do batůžku,ale už mi zase žloutne :zipper_mouth: tak budeš moc hodná,když mi to pak pošleš :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Farmi, skoromamino, ahoj
11. led 2010 v 10:13  • Odpověz
kopi...je tam :slight_smile: Strašně moc a moc gratuluju :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Holky díky moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mám strašnou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak už jdu zase pracovat :grinning: pak vás dočtu o obídku.
11. led 2010 v 10:16  • Odpověz
kopi taky moc moc gratuluji a držřím palce at to tentokráte dotáhneš a ste spolu všichni štastní.
11. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Aja, Paajaa, Nicol ,holky, čárečky určo budou, nesmutněte....hlavně ať je pak těhu v pořádku a miminko zdravé...to je důležité a ne kdy budou //. My začali zkoušet druhé v lednu 2009. určitě je tady budem brzo slavit :wink:

Maari má dneska kontrolu.... držím mooooc palečky:slight_smile:))))
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
farmi u nás to střídavě taje a střídavě mrzne... takže se spíše kloužeme... což je naprd... sem dneska musela na poštu a pro pečivo a byla sem tam hodinu a půl :astonished: :wink: ale sem se pomaličku prošla :grinning:
11. led 2010 v 10:23  • Odpověz
teda v lednu 2008 :astonished: :astonished: strašně to letí :wink:
11. led 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
držím palečky Mari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at jí to dneska výborně dopadne.
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz
pardon jsem se zakecala s maminou po telefonu :sweat_smile:
ale už mám i skoro dočteno :wink: kopi já mám takovou radost, že sílí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky tak jste na řadě..Pájí, Nikol, Ifčo, Ají, ... :dizzy_face: :dizzy_face: moc na vás myslím a moc vám držím palce, aby další mrchy už nedorazily! :dizzy_face: :dizzy_face: dyť si to už všechny zasloužíte jako sůl!! :grinning: Ale ono to brzy přijde, nebojte! věřím tomu! podívejte, jak je tento rok krásně pozitivní a plodný! :slight_smile:
Mě to tolik zvedá náladu, když vidím jak těhulinky přibejvaj! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
Farmí já taky!!!!!!!!!!!!!!
a holkám to všem tady brzy výjde,moc vám to přeji :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj Ivčo :slight_smile: teď nevím jestli se před tebou nemám stydět, já ti určo neodpověděla na tvou poslední smsku :sweat_smile: tak se moc omlouvám, ale bylo toho nějak moc :pensive: A co ty jak se máš?
11. led 2010 v 10:53  • Odpověz
i já držím všechny palce co mám Mari!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kopi, těhulinko, teď žádný dlouhý tůry a nech se od příteláčka opečovávat :dizzy_face: ještě jednou gratuluju :dizzy_face:

sarlot to u nás celej víkend sněžilo a do toho teda sem tam mrzlo, takže je tu dost pevnej základ a sněhu asi pokolena :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na nějaký tání, jak tu někdo psal, to u nás rozhodně nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se mám dnes dostavit v půl pátý ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, jestli nám to tu ti lajdáci do tý doby alspon jednou přijedou schrábnout :angry:
11. led 2010 v 10:57  • Odpověz
holky využiju, toh že se tu ted moc nekecá a jdu si zkusit vymyslet něco k žvanci :slight_smile:
11. led 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
jo farmi budu na sebe dávat pozor,dneska jsem se teda málem zabila :sweat_smile: jsem skákala z takové malé zídky,našlápla jsem na to klouzla mi pravá noha,pak levá až jsem nakonec skočila :grinning: :grinning: to byl určo pohled.
Počkám až mi čárka zesíli na maximum a pak zavolám doktorce,páč v příúadě otěhu mám brát duphaston 2x denně :slight_smile: tak co myslíte?ona tam je ve středu.
11. led 2010 v 11:07  • Odpověz
kopi duphaston ber. tím nic nepokazíš. Ale možná i utrogestan by byl dobrý-ten se dá zavádět a není po něm šoufl. :wink:
11. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Kopiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to je paráda, mám obrovitánskou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoj flair, co u Vás nového ? :slight_smile:
11. led 2010 v 11:50  • Odpověz
ahooj všem :slight_smile:

kopi gratuluji k sílící čárečce :grinning: !!!

ahoj farmísku :slight_smile: , to je mi líto, že jsi zapadaná :grinning: ...
já jsem si dnes zase oběd spálila na uhel...jen jsem si ho připravila vkastrůlku na sporák, šl abalit balíky a asi po 15min cítím čmoud...prostě mi nějaký duch ten sporák i zapnul!!!Al ejá vážně ne, jen jsem si to nachystala do hrnce, že si topozději ohřeju!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo..holky, můj mozek j euž dávno, dávno někde v čoudu! :grinning:

nicollko..ten tvůj cyklus a všechny tvoje příznakly se mi nějak nezdají....to ti ta dr. neřekla nic konkrétního? Výšku sliznice, zda probíhá ovulace atd.?

paajii..držím palečky, už aby jsi se taky dočkala //...myslela jsem nedávno na tebe...a všechny ostatní čekatelky, co už čekají déle..moc vám, holky, přeju, aby už se i u vás zahnízdilo! :dizzy_face:
11. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj všem,
teda to je krásný pozitivní čteníčko. Kopi..moc gratuluju a přeju.
11. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Holky to je tak super!! Kopíku gratuluju k sílící čárečce!!! Hoď nám ji to albíka, ať se můžeme kochat!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Praha je taky total kolaps, cekala jsem 20 minut na bus a pak zas na tram a nikde nic...:frowning2: cesty jak kdyby nikdy tudy auto nejelo.. nejak to nestíhají ti silničáři...

DOufám, že se máte všechny přiměřeně dobře !! :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Šarlotko, byla jsem v obchodě, tak píšu až teď. U mě celkem nic nového, manžela mám na celý leden pracovně v Anhlii, tak jsem slamněná vdova. Teďka těch pár dní kalamity bylo psycho, ale už dobrý :slight_smile: Mimčo je doufám ok, v pondělí 18.1. mám KO. Začátkem února pak velký UTZ. Pohyby asi ještě necítím, nevím. Kopání bych asi poznala, takže to ještě nee. Ale občas jak jsem v klidu, tak mi tak jakoby vibruje v podbříšku :sweat_smile: A dnes ráno, jak jsem ležela, tak jsem si dala ruku na bříško a něco se mi tam hýbalo, nějaká tvrdá boulička a pak se hned někam pohnula. Tak nevím, jestli to bylo mimi nebo zažívání :grinning:

Jinak mám tady z vás holky velikánskou radost z těch //, úplná epidemie :sweat_smile:
11. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
flair, to už by mohl být prcek:slight_smile: uvidíš večer :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po víkendu, a jen co zběžně koukám...tady jsou novinky !!!!!!

Kopi úúúúúúúúúúúúúúúžasný, moc gratuluju ať jde vše tak jak má, a já jdu dočíst ať mi nic neunikne :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, zase v práci nestíhám, tak jsem jen rychle dočetla a gratuluju Kopince k sílícím čárečkám! To je super zprávička!!!A doufám Kopi, že sem brzy dáš fotečku testu, chci se na ty tvoje dálnice taky kouknout! :wink:
11. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.