• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ja nevim,asi se necham prekvapit,necham to asi,tak jak to je....kazdy den si rikam,ze uz to dnes dostanu....uvidime,treba to opravdu zitra dostanu...budu vas prubezne informovat... :wink: ,ale abych rekla pravdu,docela si preju aby ms dosla,chci zacit s tim snazilkovanim

Nicoll ja nepostrehla co se utebe deje....mas podezreni,ze jsi tehu?
11. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Krásmý večer kočky,
tak u pana doktora dobrý. Byl moc hodnej jako vždy. Udělal mi prevenci a pak jsem mu řekla jaký máme problém. Nejdřív se mě zeptal kolik mi je a pak dobu snažení od té genetiky. Nakonec řekl, že už to začneme řešit. Dostla jsem doporučení na spermiogram (ještě se mě ptal, zda s tím souhlasí) a pro mě žádánka na progesterol a prolaktin. Jdu tam na konci příštího cyklu, takže za necelý měsíc. Pak se bude koumat co dál.
Mám z toho dobrý pocit, že se něco děje. :wink:
11. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Paaji to je super, že jsi ho nemusela přesvědčovat, a že vás sám poslal. Tohle je to nejmenší co může udělat, a já doufám, že brzy rozšíříš řady těhulek, už by sis to taky zasloužila!!!! :dizzy_face:
11. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Eli dobrou noc :wink:

No holky asi už chrníte všechny co, nebo děláte něco jinýho :grinning: Tak já asi taky půjdu, ať tu nečumím sama jak tele na nový vrata :grinning:
Tak páááá a zejtra zas další hezký zprávy :wink:
11. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Cajori podle mě vůbec o těhotenství řeč nemůže být, podle dokti se mám chovat jako bych byla těhu, tělo odmítá co mělo rádo ale to je asi tak vše, test bílej a podle mě je pozdě už by tam určo čára nějaká byla. Takže ode dnes duphaston a čekat ještě 13 dní na mrchu. Prsa mě bolej každým dnem víc..už to chci mit za sebou
11. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak to jsem na tom podobne....je to hruza :frowning2:
11. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Holky,zítra nevím zda se tu objevím. Mám v plánu nebýt doma,pže tu máme ty naše "chytré" pražáky a už od včera udělali tolik "dobra",že by jste z nich zvraceli. Ale fakt.
Nehledě na to,že potřebuju být zaměstnaná myšlenkama,pže zítra máme TP :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Markee na TP nemysli, neubližuj si...i když vím, že to tak lehce nepůjde. A na pražáky se taky vyprdni. Jdi radši zas odklízet sníh, dej si svařáček, ať ti není smutno :wink:
11. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
markee to nema cenu,ja se tim taky nicila a nikam to nevedlo....snaz se myslet na neco jineho
11. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Já zítra jdu ke kamarádce-dopoledne a až vyzvedneme malou,tak půjdeme k mojí mamce. Dom se vrátíme doufám večer.Snad nás někdo odveze. Když ne,tak přijdeme holt dřív a budu muset s pražákama vydržet,ale uvidíme co bude.
Vím,že se tím nemám trápit,ale je mi smutno. Jdu spát,pže jsem opravdu unavená,bolí mě už hrozně oči.
Dobrou noc.
11. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
dobrou markee
11. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Zůstává tu někdo? Mě se nějak ještě nechce :grinning:
11. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
Paaji to je dobře,že vám doktor zajistí to vyšetření,zase budete o kousek dál k cestě miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palce at máte vše v pořádku :wink:

Cajori a Nici já být vámi změnila bych doktorky :zipper_mouth: :zipper_mouth: nepříjde mi normální Cajori,že když máš cyklus 50dní,tak ti doktorka na gyndě nic neřekne.Být tebou zašla bych si na tu krev,výsledky budeš mít ještě ten den a budeš mít jasno zda to je těhu a nebo ne a nebudeš muset spekulovat :wink:

Markee na TP raději nemysli :pensive: a když ti bude zítra smutno dej si skleničku,at máš lepší náladičku.Vypovídej se klidně kamarádce to taky pomůže :slight_smile: Určitě to zvládneš.

Holky ještě mám dotaz :sweat_smile: gynekoložka mi řekla až budou // brát duphaston 2x denně a nebrat Femibion 800,koupit si femibion 400.Ale na té 400 píší od 13 týdne těhotenství,nemůžu mi to nák ublížit?nebo malýmu plodíku? :sweat_smile:

Jinak jsem strašně unavená je to děs!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:

Handm,Eeli kdy si dáte do pasu tt???
11. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Kopi duphaston ber ty dva co ti řekla dr a ten femibion 800 ber do toho 12tt určitě, až pak si kup ten druhej, já ho taky brala dlouho a k němu ještě další kys. listovou a malej je jako řípa zdravej, ublížit si nemůžeš určitě :wink:
11. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
Takže Tercie ty jsi to taky tak brala ju?? :sweat_smile: femík a duphík a ještě tu listovku? :sweat_smile: :grinning:
11. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
mě ten duphík vyhovoval,nic mi po něm nebylo :wink:
Ještě dotaz mohu používat naké kapky do očí??šíleně mě pálí,asi od té únavy :confused:
11. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Kopi já akorát nebrala Duphík ale Utroš :wink: ale jinak úplně stejně :wink:
A kapky do očí to nevím, ale zkusila bych se zeptat evanka z vlaštovek, ta tomu rozumí, možná by poradila,....
11. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tercie díky,někde jsem vlastně četla,že utroš má toho víc na mg,než duphaston.Tak snad to bude o.k.
11. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Nemáš zaco, a bude to určitě OK, o tom nepochybuj :wink:
Ještě zkusím poslat odkaz na stránky s lékama který se můžou, jestli bysme nenašly nějaký ty kapky :wink:
11. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
díky :wink:
a ten duphík budu brát ted furt vid?asi jen třeba do 16tt? :sweat_smile:
11. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Kopi tady, ale ještě jsem nepřišla na to jak hledat aby se vygenerovaly léky jen v tý sekci ve který potřebuju...

http://www.docsimon.cz/kat/tehotenstvi-a-laktace-komplexni-pece

Ten Duphík člověče nevím, já utroš brala do 12tt, ale to ti řekne doktor až půjdeš na prohlídku :wink:
11. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
mrknu na to :wink:
11. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Tak asi tady, ale bude třeba pročíst příbalový letáky http://www.docsimon.cz/kat/oci-a-zrak
11. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
už jsem našla nosní sprej :grinning:
11. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
už jsem naký našla,ale ty zas nejsou vhodné :sweat_smile:
11. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jo, ten bude do očí dobrej :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
díky,jdu spát jsem totál :zipper_mouth:
11. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jé ty mi taky zdrhneš.. nu jo, máš nárok, těhu únava v prvních týdnech byla fakt někdy nepřekonatelná :grinning:
Tak dobrou noc :slight_smile:
11. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
Dobrou noc,neboj on ti sem někdo třeba příjde :grinning:
11. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Kopi teď už asi sotva :slight_smile:
Ale přemýšlím co Sirellka, nějak se tu teď vždycky jen mihne, zejtra mám manžu na noční, tak doufám, že přijde ať tu nejsem sama :grinning:
11. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.