Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. led 2010

mas pred sebou nocni,jo, no to bych asi ted nezvladla, kdyz uz od sedmy se mi chce spat, jo, jinak sem nocni clovek, to sem bejvala dlouho vzhuru 🙂

handm
12. led 2010

Ahoj holky, tak jsem dolítala po městě.. to je lahůdka v tom sněhu..🙂
Nějaké novinky?!
Děkuju jinak všem za držení palečků na čtvrteční kontrolu, jste zlatý!!!🙂 🙂 🙂

katyna6
12. led 2010

mari- moc blahopřeji k těhulkování.Nějak jsem teď neměla čas sem chodit,jen po chvilkách,tak ani nevím,jestli jsem ti už přála,ale radši dvakrát,než vůbec 😉 😉

handm-na tebe kočko taky myslím a ve čtvrtek budu samo držet všechny palečky,co mám 😉 😉 😀

a kopince,nejčerstvější těhulince přeji krásné těhulení až do zdárného konce!!!

strašně moc vám to všem přeju holky!!!!!pěkně si to užívejte,i když holt i s těma nevolnostma.Ale já vím,že byste neměnily! 😉 😉

katyna6
12. led 2010

tak se tu mějte pěkně holky,já zas musím jít,ach jo,už mě ta práce tak nebaví ☹ ☹ ,papa

mari111
12. led 2010

dik Katy, tak at ti to v praci utece

tercie
12. led 2010

Holky manža je fuč, a já jsem slíbila hejtu švagrový, tak za ní jdu na chvíli podrbat, ale na ordinaci budu doma tak se vám zahlásím 😉

Mari tak si ji schrupnout teď 😀
Né já vím, za prvý vstáváš a za druhý ta těhu únava v prvních týdnech je hrozná, tak jsem odpadávala, i během dne, pořád 😉
Ale já tu budu určitě, tak kdyby se vám některý chtělo 😉

Jdu, aspoň se projdu ať nesedím furt doma na zadku.

nicollka
12. led 2010

terci ja si asi zapnu dnes notaska v posteli a budu trošku ponocovat :D

mari111
12. led 2010

tercinko no uvidim co vydrzim, ale uz ted jsem unavena 😅 no uz mi odjel, ach jo, uz ted mi je smutno , na to si asi nikdy nezviknu ☹

kopa
autor
12. led 2010

holky hlásím se z postele 😀 koukáme na městečko twin peaks 😀 😀 😀 je to fakt hustý 🤐 🤐 🤐
Jinak jsem si večer udělala tets-koupila jsem gravitest a je tam slabá // 😉 Měla jsem počkat do rána,ale nevydržela jsem 😅 furt to ve mě hlodá...
jinak jsem měla strašnou chut na česnekovou pomazánku,tak jsem rychle skočila do krámu,udělala si pomazánku,dalala si magnuma,gumové medvídky a je mi fajn 😅 😀

Venusko zdravím tě,jak to zvládáte s malou? 😕

Markétko Sofinka je hodná po tobě néé?jéé tak nákupy jste dělali 😵

Nici to je mi líto s rodiči 😔 snad to nák v klidu vyřešíte 😔

Katynko díky za přání 😵

kopa
autor
12. led 2010

roninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 39.........................................čeká chlapečka
Mirax 37tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 36tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 35tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 32tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 31tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 31tt.........................14.1.KO........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 27tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 19tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 17tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 11tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 11tt
Mari 8tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Kopa.........................................našla //9.1.
Cajori 51DC
Ikopretinka 32DC
Sirella 28DC
Paaja 25DC
M.aa.b 23DC
Maendy 23DC
Nicollka 17DC
Pe.Martina 15DC
Markee 9DC
Katyna 6DC
Zlababa 5DC
Maarrtina 4DC
Aja.83 3DC
If.v nehlídá

mari111
12. led 2010

kopiku dik za tabulku, no teda ty si davas, co, jo ja mam taky silene chute, nekdy az ziram, tak treba zrovna ted si du dat bobika, mnam a hlavne jak nekd predemnou spomene nejake jidlo tak mam na to hned chut, mne to tentokrat nejak moc bere to tehulkovstvi 😅

sirella
12. led 2010

Ahojky holky 🙂

mari,nicollko...máte to ale trápení ☹ Je mi to líto

Nechápu postoj tvého tatínka,nicoll...proč tvou maminku tak trápí 😠 ...pokud už je fakt konec tak by měl jít(klidně k té mladé fuchtli) ale ne tvou maminku zbytečně trápit a být jí zbytečně na očích...myslím,že by za tím mohla vidět i falešnou naději,že se všechno ještě urovná...chápu,že neví teď kudy kam,ale neměla by chtít výzvědy na tobě...ono se to vždycky(nebo skoro vždycky) proti tomu prostředníkovi obrátí...víš,že to třeba nepřetlumočí do detailu a pod.Chápu,že je jí teď těžko ale neměla by dceru do toho míchat a spíš si to s ním vyříkat v klidu sama...ono si to vždycky ti dva kterých se to týká vysvětlí nejlíp...ale chápu,že to někdy asi prostě nejde...tak na ni dej hlavně pozor aby se znovu nepokusila si ublížit...to je fakt nebezpečné...držím moc palůšky aby si to vyříkali a nějakým (pro všechny přijatelným) způsobem to vyřešili...

a mari...děvčičko...tebe je mi taky líto ☹ Ono bez miláčka je doma smutno...že ju???Já taky nebývám ráda sama doma a kor když jsem byla těhu...to jsem byla furt ze všeho na měkko a chvilkama brečela kvůli každé hňupině a pod...a taky jsem prostě nechtěla být sama...Jenže když jde o práci tak člověk musí leccos překousnout...já teda jsem ráda,že má manža aspoň slušnou práci...ale je teda fakt,že když jel na služebku tak jsem dost prskala...sama s prckem na všechno 😒
Přítel ti to odloučení určitě vynahradí
😉

mari111
12. led 2010

jo jo sirelko, kdybych uz mela u sebe aspon prcka, ale ted to je fakt blby, aj se bojim, sme na samote skoro u lesa, a nemame ani plot ani hafana, to mne nejvic stve ze ja vsechno slisim a na vsechno se vzbudim a uz si predstavuju to nejhorsi 😖 , no jo budu to muset vydrzet ☹

nicollka
12. led 2010

ahoj kopi a máme foto nové čáruše?

sirella
12. led 2010

mari...to znám...taky to tak mám ☹ Jsme u lesa a kousek od nás bydlí socky co se včera v noci rvaly...je to hnus je poslouchat a nikdy nevím kdy zas vlezou k nám...už u nás v noci byli několikrát...Ale já bych bez manži prostě asi neotevřela-....ale to bych se po...a strachy...není to nic příjemného...taky nemáme plot ani psa ani nějakou zbraň...taky hlavně proto nechci být sama doma...bojim bojim

mari111
12. led 2010

jo mame to bez tych chlapou tezke 😉 "nekdy" 😀

sirella
12. led 2010

😀 jojo mari...přesně tak

ale s nima to občas taky není žádný med...mně přišel manža v sobotu z karet o půl 5 ráno a dotáhl s sebou kámoša 😀 ...tak jsem ho hned sjela a kamoša vyhnala.NAhoře spal prcek a manža nemohl najít klíče tak zvonil...já myslela že ho rozškubu...teď se tomu už směju,ale v tu sobotu jsem byla fakt krklá.Manža šel dneska za tím kamošem a prý mu říkal že noooo...tak to v tu sobotu moc nedopadlo co??? No a Roman na to prý jen:Týýýý vo.e...ta byla drsná a snad čekala za dveřama,že otevřela tak brzo(jenže já si pohla aby mi nevzbudili Filisa)Bylo to drsné...já bych je klidně vpustila do baráku...ale jen kdyby nebyl prcek doma...no...už má po kartách.Já mu je totálně zatrhla a on říkal,že ju...že bude radši jezdit na florbal 😀

sirella
12. led 2010

no a Romanova přítulkyňa se s ním nebaví do dneška 😀

mari111
12. led 2010

no tak to si mela dobrou zabavu v sobotu, teda v nedeli 😀 ses jina drsnacka 😉 to ja bych asi taky rvala, jo jen at de radej na florbal, to je zdravejsi nez sedet u karet a popijet 😉

sirella
12. led 2010

mizím se "připravit" na ordinaci...ještě nakouknu

tercie
12. led 2010

Tak jsem tadýýýýýýýý a minimálně do půlnoci i budu 😉

tercie
12. led 2010

Holký to je divný, my ještě taky nemáme plot, a bydlíme úplně na konci vsi, za náma už je jen fotbalový hřiště, za nim les, a nad námi nádraží, kde se občas slejzaj puberťáci, hulej trávu a dělaj blbosti. A psa mám přes celou zahradu v kotci, akorát u sebe brokovnici, ale myslím, že kdyby něco, tak ji ani nestihnu vytáhnout z futrálu 😀

mari111
12. led 2010

jo tercinko to ja tu mam taky brokovnici ale nez bych se k ni dostaa tak nevim nevim 😅

tercie
12. led 2010

Holký to je divný, my ještě taky nemáme plot, a bydlíme úplně na konci vsi, za náma už je jen fotbalový hřiště, za nim les, a nad námi nádraží, kde se občas slejzaj puberťáci, hulej trávu a dělaj blbosti. A psa mám přes celou zahradu v kotci, a možná ani ne, nevím, jestli si vzal manža do práce oba nebo ne 😀 akorát u sebe brokovnici, ale myslím, že kdyby něco, tak ji ani nestihnu vytáhnout z futrálu 😀

tercie
12. led 2010

Jé mě to nějak blbne...no aspoň jsem něco ještě připsala 😀

mari111
12. led 2010

terci 😕

mari111
12. led 2010

😀

tercie
12. led 2010

Mari to neblbnu jááá, neboj 😀

mari111
12. led 2010

jo jasny, mne to taky nejak blbne, nechce mi odesilat nebo jen strasne pomalu, asi umrza internat 😅

mari111
12. led 2010

internet, ne internat, i kdyz mozna aj ten 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru