• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj, koukám, že člověk tady jedno odpoledne není a ono se hned hromadně prskají těhu bacílky :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Neuvěřitelné, nejen, že prskají když tu nejsem, ale ještě tu ani nejsou, když mám chvilku času si psát :angry:
8. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Něco bych vám řekla, ale není komu :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
povídám si sama ze sebou, to jsem dopadla :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojík holky zdravím...tak mám výsledky genet. testů.

Karyotyp je v pořádku 46XX a 46XY :grinning:
Trombofilní mutace leiden je v pořádku
Trombofilní pro faktor II v pořádku

No ale mám heterozygot pro mutaci C677T v lokuse MTHFR :angry:

Je tu někdo s takovým problémkem ?

Doporučují mi jen zvýšit přísun listovky a vit B

No nic jdu pátrat jak se věci mají.
8. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Sarlott: to je teda rychlovka s tou genetikou- kdy jste byli na odběrech??? No snad to co ti našli nebude mít na těhu vliv :wink:

Kupinko: gratuluji k chlapečkovi

Koukám, že taky jsou kluci opravdu v přesile, tak to musíme brzo napravit. :wink:

Kopi: na nadpičník prď. Budeš mít krásné těhu bříško. :sunglasses:
8. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Paajaa byli sme 8.6.:slight_smile:)))) No zatím sem vypátrala, že to má 40% populace...a heterozygot značí že je to jen půlka špatného genu....že se špatně metabolizuje kys-listová a to vede k potratům..zatím to zní jednoduše....budu zobkat femibion. Ale ještě si v pátek zavolám do predika a nechám si to pořádně vysvětlit.
8. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Konečně někdo a já musím letět :frowning2: a až se vrátím tak tu určitě nikdo nebude :frowning2:
8. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
farmi:tak nam dej pak 100% vedet jak to dopadlo. :wink:
8. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Sarlott: tak to je bleskovka. Tak snad to dalšímu otěhotnění vadit nebude. V Femibionu je právě něco co pomáhá tělu listovku zpracovat, viď? Tak snad k tomu dostaneš odbroní komentář. Čeká vás ještě nějaké vyšetření???
8. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
sarlot to opravdu nic není bere se na to jen listovka a má to hodně lidí :wink:
moc gratuluji k dobrým výsledkům :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Paajaa no právě nic dalšího mi nedoporučili....ale já se poptám.

Děkuju za přání:slight_smile: holky mám radost z těch karyotypů je to krásně vidět napsané že je vše v pořádku a máme všechny chromozomy:slight_smile:))))))))))))))))))
8. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Sarlott: já si myslím, že tohle je hlavní a pak už vás nikam hnát nebudou. :wink:
8. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Paajaa já bych klidně šla na další krevní testy, to mi neva...zajímalo by mě, jak velké je tu riziko trombozy pro mě...už jsem měla tolik narkoz a nikdo o tom nevěděl :angry: Ale asi se léky na ředění krve dávají u operací preventivně ne ?
Jsem ráda, že to vím.
8. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Sarlott suoer,že máš dobré výsledky a ted supky dupky do snažení :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
A co ta Farmi s tou krví?
8. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Kopi díky:slight_smile: ale počkáme minimálně na 3MS.. takže mi to v zatím nech v tabulce tak jak to je.. čekáme na 2MS :wink:
8. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
dobra Sarlott,takže to je možný že pak budeme spolu těhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na mě dneska něco leze,v noci jsem měla průjem a ted jakoby naké nachlazení :unamused: tak doufám,že to nebude nic velkýho :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak jsem dočítala...
Farminkooooooooooooooooooo držííím palečky....ozvi se jak to dopadlo :wink:

Kupinko blahopřejůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, nádhera... za pár týdnů budeš mít prďolku v náručí...krásně to uteče. :sunglasses:
8. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
kopi to je jisté ne možné :sunglasses:
8. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
sarlott :grinning: :grinning:
No je pravda,že už by to tu chtělo tayk nakou holčičku, :dizzy_face: to je furt samej chlapeček :dizzy_face: tady :grinning: :grinning: .
8. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Sarlott: myslím, že při narkóze to dávají preventivně, ale jistá si nejsem. No uvidíš co ti řekne na gyndě, zda tě ještě někam doporučí.

Kopi: pošli bacily pryč ať ti dají pokoj. Já jsem dneska úplně grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Šla bych si lehnout. Dneska je ke všemu dlouhý den a večer jsem si naplánovala nákup v Tescu. Takže dřív než v 20hod. doma nebudu. To si pak dám sprchu a jsem tuhá :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Paaji posílám bacílky pryč...................................................................nechcete někdo chřipajzno bacily? :grinning: :grinning: tade těhule mají zákaz,ale ostatní hlašte se dovezu kamkoliv :grinning: :astonished:
A co ty jak to vypadá třeba najdeš // :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj brebentilky, teda vás někdy dočíst :wink:

Kupinko, gratulace k chlapečkovi! To už je v tabulce třetí :slight_smile: , chlapáci nám nějak vedou. Chlapečci jsou úžasní, Tobík je takový mazel...máš se na co těšit :slight_smile:

sarlotta: tak máte konečně dobré zprávy. O té mutaci toho bohužel moc nevím, ale jestli souvisís metab. kyl. listové, tak už honem šup do Femibionu! :slight_smile: A držím palce! :slight_smile:

paajaa: a co vlastně vy? Bylo tento měsíc nějaké snažení ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

farmíčku: tobě držím palečky s krví, snad ti výsledky řeknou, ozvi se nám :slight_smile:

Jinak holky, já mám dnes šílenou migrénu, bolí mě vravo za krkem a ž k hlavě a pak půl hlavy, nevím, co mám dělat. Piju vodu, to mi někdy pomáhá..hodně vody, ale dnes to asi nějak nefunguje..zkoušel ajsme nahřívat UV lampou..zatím nic...už jsme i zvracela..je to děs. :cry:Už nevím, jak si pomoct. Možná by pomohl Paralen, ale mám strach. Ale Paralen se může, ne?
8. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Mirax paralen se může..ale myslím, že dobrá masáž nějakým olejíčkem od Salusu by byla mnohem lepší:slight_smile:)))

Zkus si zmáčknout tlakový bod na ruce mezi palcem a ukazováčkem...podržet 15vteřin a povolit a opakovat 3x-4x a pak zase na druhé ruce. venku se šíleně mění počasí..s tím i tlak.... a nebo máš zatuhlé svaly.
8. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Kopi: pošli je jen do světa. Nebo klidně k nám do práce na šéfa :grinning: :grinning: Jinak moje // by museli být náhoda jako Brno. Sex s koneným produktem :grinning: v pondělí a ovu možnááá ve středu- beru to podle bolesti vpravo v tříslech ( celý den a fest).

Mirax:Kočko snad ti ta hlava brzo povolí.
Jak jsem psala Kopi, snažení bylo díky manželově unavě odhláknuté. Já jsem ho i ve středu sváděla v novém prádelku, ale přes unavu sice sex byl, ale spermouši šli úplně někam jinam :grinning:
8. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
sarlotta...jooo, masáž, ale kdo mi ji udělá? Můžu to zkusit sama. Manžel přijde až pozdě večer a navíc, on nějak nechce masírovat ..syčák.. :frowning2:
Body jsem mačkala, ale já to asi neumím :wink:
8. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
TAk jsem četla, že jak ta paní přejela svoje děti, tak chlapeček zemřel :cry:
8. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky, moc Vám všem děkuji za gratulace, snad už bude všechno jen a jen dobré a já si to konečně začnu užívat. Vám všem přeji buď také bezstarostné těhu nebo brzy //.

Aronek, tak to je hrůza. Já to viděla včera v tv a byla jsem z toho celkem dost překvapená. Vždyť nemohla jet tak rychle nebo jestli sešlápla plyn. Prý to policie ještě neví, protože ta mamina je cizinka. :frowning2:
8. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Kupi, policie ani neví jestli měla řidičák :frowning2: .Ale pro ní to vědomí, že zabila svoje dítě musí být šílené :frowning2:
8. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.