Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
8. črc 2009

Ahoj, koukám, že člověk tady jedno odpoledne není a ono se hned hromadně prskají těhu bacílky 🙂

aronek
8. črc 2009

Neuvěřitelné, nejen, že prskají když tu nejsem, ale ještě tu ani nejsou, když mám chvilku času si psát 😠

aronek
8. črc 2009

Něco bych vám řekla, ale není komu ☹

aronek
8. črc 2009

povídám si sama ze sebou, to jsem dopadla ☹

sarlotta
8. črc 2009

Ahojík holky zdravím...tak mám výsledky genet. testů.

Karyotyp je v pořádku 46XX a 46XY 😀
Trombofilní mutace leiden je v pořádku
Trombofilní pro faktor II v pořádku

No ale mám heterozygot pro mutaci C677T v lokuse MTHFR 😠

Je tu někdo s takovým problémkem ?

Doporučují mi jen zvýšit přísun listovky a vit B

No nic jdu pátrat jak se věci mají.

paajaa
8. črc 2009

Sarlott: to je teda rychlovka s tou genetikou- kdy jste byli na odběrech??? No snad to co ti našli nebude mít na těhu vliv 😉

Kupinko: gratuluji k chlapečkovi

Koukám, že taky jsou kluci opravdu v přesile, tak to musíme brzo napravit. 😉

Kopi: na nadpičník prď. Budeš mít krásné těhu bříško. 😎

sarlotta
8. črc 2009

Paajaa byli sme 8.6.:-))))) No zatím sem vypátrala, že to má 40% populace...a heterozygot značí že je to jen půlka špatného genu....že se špatně metabolizuje kys-listová a to vede k potratům..zatím to zní jednoduše....budu zobkat femibion. Ale ještě si v pátek zavolám do predika a nechám si to pořádně vysvětlit.

aronek
8. črc 2009

Konečně někdo a já musím letět ☹ a až se vrátím tak tu určitě nikdo nebude ☹

bobinka22
8. črc 2009

farmi:tak nam dej pak 100% vedet jak to dopadlo. 😉

paajaa
8. črc 2009

Sarlott: tak to je bleskovka. Tak snad to dalšímu otěhotnění vadit nebude. V Femibionu je právě něco co pomáhá tělu listovku zpracovat, viď? Tak snad k tomu dostaneš odbroní komentář. Čeká vás ještě nějaké vyšetření???

murynka
8. črc 2009

sarlot to opravdu nic není bere se na to jen listovka a má to hodně lidí 😉
moc gratuluji k dobrým výsledkům 😵

sarlotta
8. črc 2009

Paajaa no právě nic dalšího mi nedoporučili....ale já se poptám.

Děkuju za přání🙂 holky mám radost z těch karyotypů je to krásně vidět napsané že je vše v pořádku a máme všechny chromozomy🙂))))))))))))))))))

paajaa
8. črc 2009

Sarlott: já si myslím, že tohle je hlavní a pak už vás nikam hnát nebudou. 😉

sarlotta
8. črc 2009

Paajaa já bych klidně šla na další krevní testy, to mi neva...zajímalo by mě, jak velké je tu riziko trombozy pro mě...už jsem měla tolik narkoz a nikdo o tom nevěděl 😠 Ale asi se léky na ředění krve dávají u operací preventivně ne ?
Jsem ráda, že to vím.

kopa
autor
8. črc 2009

Sarlott suoer,že máš dobré výsledky a ted supky dupky do snažení 🙂

kopa
autor
8. črc 2009

A co ta Farmi s tou krví?

sarlotta
8. črc 2009

Kopi díky🙂 ale počkáme minimálně na 3MS.. takže mi to v zatím nech v tabulce tak jak to je.. čekáme na 2MS 😉

kopa
autor
8. črc 2009

dobra Sarlott,takže to je možný že pak budeme spolu těhu 😀 😝
Na mě dneska něco leze,v noci jsem měla průjem a ted jakoby naké nachlazení 😒 tak doufám,že to nebude nic velkýho 😅

sarlotta
8. črc 2009

Tak jsem dočítala...
Farminkooooooooooooooooooo držííím palečky....ozvi se jak to dopadlo 😉

Kupinko blahopřejůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, nádhera... za pár týdnů budeš mít prďolku v náručí...krásně to uteče. 😎

sarlotta
8. črc 2009

kopi to je jisté ne možné 😎

kopa
autor
8. črc 2009

sarlott 😀 😀
No je pravda,že už by to tu chtělo tayk nakou holčičku, 😵 to je furt samej chlapeček 😵 tady 😀 😀 .

paajaa
8. črc 2009

Sarlott: myslím, že při narkóze to dávají preventivně, ale jistá si nejsem. No uvidíš co ti řekne na gyndě, zda tě ještě někam doporučí.

Kopi: pošli bacily pryč ať ti dají pokoj. Já jsem dneska úplně grogy 😝 😝 . Šla bych si lehnout. Dneska je ke všemu dlouhý den a večer jsem si naplánovala nákup v Tescu. Takže dřív než v 20hod. doma nebudu. To si pak dám sprchu a jsem tuhá 😀 😀

kopa
autor
8. črc 2009

Paaji posílám bacílky pryč...................................................................nechcete někdo chřipajzno bacily? 😀 😀 tade těhule mají zákaz,ale ostatní hlašte se dovezu kamkoliv 😀 😲
A co ty jak to vypadá třeba najdeš // 😵

mirax
8. črc 2009

ahoj brebentilky, teda vás někdy dočíst 😉

Kupinko, gratulace k chlapečkovi! To už je v tabulce třetí 🙂 , chlapáci nám nějak vedou. Chlapečci jsou úžasní, Tobík je takový mazel...máš se na co těšit 🙂

sarlotta: tak máte konečně dobré zprávy. O té mutaci toho bohužel moc nevím, ale jestli souvisís metab. kyl. listové, tak už honem šup do Femibionu! 🙂 A držím palce! 🙂

paajaa: a co vlastně vy? Bylo tento měsíc nějaké snažení ? 🙂 🙂 🙂

farmíčku: tobě držím palečky s krví, snad ti výsledky řeknou, ozvi se nám 🙂

Jinak holky, já mám dnes šílenou migrénu, bolí mě vravo za krkem a ž k hlavě a pak půl hlavy, nevím, co mám dělat. Piju vodu, to mi někdy pomáhá..hodně vody, ale dnes to asi nějak nefunguje..zkoušel ajsme nahřívat UV lampou..zatím nic...už jsme i zvracela..je to děs. 😢Už nevím, jak si pomoct. Možná by pomohl Paralen, ale mám strach. Ale Paralen se může, ne?

sarlotta
8. črc 2009

Mirax paralen se může..ale myslím, že dobrá masáž nějakým olejíčkem od Salusu by byla mnohem lepší🙂)))

Zkus si zmáčknout tlakový bod na ruce mezi palcem a ukazováčkem...podržet 15vteřin a povolit a opakovat 3x-4x a pak zase na druhé ruce. venku se šíleně mění počasí..s tím i tlak.... a nebo máš zatuhlé svaly.

paajaa
8. črc 2009

Kopi: pošli je jen do světa. Nebo klidně k nám do práce na šéfa 😀 😀 Jinak moje // by museli být náhoda jako Brno. Sex s koneným produktem 😀 v pondělí a ovu možnááá ve středu- beru to podle bolesti vpravo v tříslech ( celý den a fest).

Mirax:Kočko snad ti ta hlava brzo povolí.
Jak jsem psala Kopi, snažení bylo díky manželově unavě odhláknuté. Já jsem ho i ve středu sváděla v novém prádelku, ale přes unavu sice sex byl, ale spermouši šli úplně někam jinam 😀

mirax
8. črc 2009

sarlotta...jooo, masáž, ale kdo mi ji udělá? Můžu to zkusit sama. Manžel přijde až pozdě večer a navíc, on nějak nechce masírovat ..syčák.. ☹
Body jsem mačkala, ale já to asi neumím 😉

aronek
8. črc 2009

TAk jsem četla, že jak ta paní přejela svoje děti, tak chlapeček zemřel 😢

kupina
8. črc 2009

Ahoj holky, moc Vám všem děkuji za gratulace, snad už bude všechno jen a jen dobré a já si to konečně začnu užívat. Vám všem přeji buď také bezstarostné těhu nebo brzy //.

Aronek, tak to je hrůza. Já to viděla včera v tv a byla jsem z toho celkem dost překvapená. Vždyť nemohla jet tak rychle nebo jestli sešlápla plyn. Prý to policie ještě neví, protože ta mamina je cizinka. ☹

aronek
8. črc 2009

Kupi, policie ani neví jestli měla řidičák ☹ .Ale pro ní to vědomí, že zabila svoje dítě musí být šílené ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru