Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

miru.j
20. led 2010

Ahojte babulky,dakujem za privitanie 🙂 .Tercie krupicka bola vyborna,tiez som mala trocha hustejsiu ale pochutila som si,teraz cpem do seba granadir...naozaj sa mi podaril 🙂 mnam. ....Martinkal to je super,nasla som Ta 🙂 ,.....v robote sa mi divia,ze este tak velmi tuzim po babatku,preistotu som radsej povedala len sefovi,ak by som nahodou musela zostat PN nech s tym rata.Kedy si sa rozhodla pre babatko? Ja som sa v oktobri boli dva roky druhy krat vydala,ale uz pred tym sme s mojim terajsim manzelom s ktorym sme spolu uz 10rokov uvazovali o spolocnom pokladiku.Co na to Tvoje dcerky?Moji pubiskovia sa tesia,myslia si ,ze im dam pokoj a budem sa zaoberat len miminkom,ale to sa mylia 😀 .Ty si uz skoro v cieli,ja mam este dlhu trat pred sebou. Venuska jeeej kraaaasna bambulka...pozerala som fotky 🙂 . Murynka taktiez prekraaaasne 🙂 . ....Aj ja cem 😵 ...tercie vsetko som si pozrela vo fotoalbume aj precitala a plakala som ako mala cim si si musela prejst...obdivujem ta ako si to zvladla a prajem len vsetko dobre.Tvoj pribeh ma popohnal hladiet dopredu a ist si za snom...dakujem.

aronek
20. led 2010

Tak já jdu do hajan, tady nikdo ☹

sarlotta
21. led 2010

Ahojík, holky nějak nemůžu spát, kakra. Tal jsem mrkla.

Ellis super nádhera 😀 😎 ... já měla u minulých těhu taky srdíčka v 6tt...5tt+6.. mimi mělo pár milimetrů, ale srdíčko ťukalo🙂 Všechno je v pořádku, neboj 😉

Miru... vítám Tě a přeju už jen kulatění... já zašla k doc v 5tt. byla jsem 4tt+4, že se jdu objednat na utz... on mi ho udělal hned ... byla vysoká sliznice🙂 a dal mi utrogestan. Další utz jsem chtěla až za 14dní a to už bylo srdíčko🙂

Aronek žáha pálí z kyselin vracejících se z žaludku do jícnu, dělá se jich v těhu víc.

aronek
21. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 U nás mínus sedm, cesta v pohodě, jen zase to parkování 😠 , každopádně do práce jsme dojeli 😉

aronek
21. led 2010

koukám koukám, a jsem 33tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicollka
21. led 2010

Ahoj holky tak včera sem duphaston nedala a dnes teda začala pořádná mrcha a zrovna dojede manžílek :( No co už. Hlavně aby ta mrcha do toho 28.1. skončila, ale tím pádem se i ovu posune až někam pryč. No každopádně se těším na novýho doktu. Mamka vlastně měla mě a dál už nemohla mít děti a já nevím proč, nikdy se o tom nechtěla bavit, ve 40letech měla obrovský myom přes dělohu, takže je už i bez dělohy. Tak třeba se doktor mrkne co a proč měla ona, samo mi to neřekne, jen by mě toho mohl vyvarovat třeba kdyby náhodou to byla nějaká blbá dědičná hovadina. Z toho mám největší strach.

Tak jdu si dopít čajík a uklidit pokoj a chystat nějaké dobroty manžovi.

tercie
21. led 2010

Ahoj zlatíčka 🙂 Návštěva včera byla fajn, dorazili jsme domů po půlnoci a manža už je zas v práci, a já nějak nemohla dospat. Ne že by se mi nechtělo se ještě pelešit, ale prostě to nešlo. Malej se chruje až to bolí, do toho žáha a ještě jsem kdesi cosi nastydla, tak mě pálí celej nosohltan. Tak jsem si teď udělala k snídani krupicovou kašičku 😀 a čaj tak tu sedím a popíjím a dočítám a číhám kdo sem přijde za mnou 😉

Dneska bych chtěla uklidit, všude vytřít, abych si pak mohla rozložit postýlku, až ji přivezou, už se moc těším 😵 a doufám že se dokopu 😀

Aronku já ještě nos nevystrčila, tak ani nevím kolik je venku 😀 a asi ani nevystrčím 😀

Nicol snad ti novej dr poví co a jak, abyste se už taky konečně dočkali. Doufám, že to bude jen nějaká banalita.
Co budeš chystat za dobroty? Já včera byla na párkách, a dneska bych chtěla taky něco dobrýho, tak mě inspiruj, mě už došly nápady 😀

katyna6
21. led 2010

Ahoj holky,přeji krásné mrazivé ránko.
tak mám za včerejšek dočteno....miru-moc tě tady vítám a přeji pohodové těhulkování 🙂

eli,zuzi-moc vám holky blahopřeji ke kontrolám,mám z vás radost 😉 😉

a ajince dnes držím palečky,snad i s manžou dopadnou oba co nejlíp 🙂

tak a já zase jdu,jsem po noční,tak valím do postele.Ach jo,už abych byla těhu,vůbec teď na koníka nemám čas a hrozně mi ten pokec s vámi chybí ☹ .Tak papa

sarlotta
21. led 2010

ahojík holky, tak jsem tu zas. Výsledky z jater.testů v pořádku- malinko vyšší cholesterol-ale to je normal v těhu. Krevní obraz úplně v pořádku 😉 Co je zajímavé, že cukr mám 4 nalačno - což je úplně normální hodnota. Hlavně že chodím na dia-od prvního těhu 😅
Vyrážka mizí velmi pomalu, v noci sem moc nespala 😠 ale tak zas vím, že mi doc nedala žádný silný krém.
No a do toho pobolívání velvo dole na břichu... doc se vyjádřil, že to je vaz co drží dělohu a nebo tříselná kýla... no to bych ještě potřebovala, fakt 😠 😠 Ale to nebude, nic mi nevylézá, jen to mám na dotek citlivé.

kerrie
21. led 2010

Dobré ránko,

Emička spinká, tak mám teď chviličku volnou.................moc teď na koníkování nemám čas, ale aspoň vás zběžně dočítám........registruju všechny těhulky i úspěšné kontroly..........a všem vám moc fandím a držím palečky. 😉 😵

My jdem dnes poprvé do poradny, tak jsem zvědavá, kolik jsme přibrali.........občas mám dojem, že mě malá celou zbaští a už se jí i začaly dělat pěkný tvářičky..........uvidíme, no.

Zatím pa a zas na vás určitě nakouknu. 🙂 🙂 🙂

sarlotta
21. led 2010

kerrie Emička je šikulka krásná🙂
napiš jak jste přibrali🙂

a psala jsem Ti IP mrkni prosím.

farmarska
21. led 2010

ahoj holky, dneska opět nestíhám, nemám ani doččtenej včerejšek, jen jsem zběžně prolítla, že kontroly dopadly dobře! 😵 😵 tak huráááá!!!! 😀 😀 všem vám móóóc gratulínuju!!!! 😵 😵 😵 😵
na dnešek držím palce sir a tuším ještě někomu, ale ted mi vypadlo komu 😅 😅 ale ona ta dobrá duše jistě brzy nahlásí dobré zprávy, tak si hned vzpomenu 😀 😀 😀
no a mě ted odešli tchánovci z návštěvy a musím frčet do města na nákup a k našim a pak s našim mladým k očaři, takže nakouknu asi zase leda až večer 😝

farmarska
21. led 2010

jo abych nezapoměla vítám novou dušičku a držím jí mooooc palečky aby to tentokráde už bylo moc krásné a pohodové těhulínkování 😵

nicollka
21. led 2010

Tak nakonec kuřecí kousky a játra ve fazolové omáčce s americkým bramborem 😝 jen rychlovka, nechce se mi stát u sporáku, bolí mě břiško.. 😀

aronek
21. led 2010

Volala mi mamka, že se jí zdálo, že se malý narodil, sedl si a řekl, že má hlad 😀 Prý celý po mně 😀

handm
21. led 2010

Ahooj, tak zpátky u strojů...
nejradši bych šla zas domů 🙂

aronek
21. led 2010

handm, já jsem tak v práci a taky bych se viděla doma 😉

handm
21. led 2010

Aronku, já vím, ale ty jsi normální údernice 😀 v 33TT já doufám, že se budu vyvalovat doma na kanapi

aronek
21. led 2010

handm, beru to sportovně, dle UTZ jsem vlastně skoro na začátku 36tt 😀

aronek
21. led 2010

to vlastně murinka rodila 😖 , no na to, že nemám nic připraveného celkem pohoda 😉

handm
21. led 2010

aronku, si prostě extra třída speciál 🙂

nicollka
21. led 2010

ty jo holky já vám tak závidím, já bych šla do práce mezi lidi hned. Tak nakoupeno, maso se rozmrazuje a taaak se mi nechce, jak sem pořád doma tak sem strašnej lenoch.

aronek
21. led 2010

handm, když to nestihnu, tak přítel udělá to nejnutnější a já to pak dodělám 😉 Vždyť některé dlouho neví, že jsou těhotné a taky to pak zvládnou 😀

handm
21. led 2010

Nicol, jojo, já si trochu stěžuju, ale doma bych být celé dny nechtěla 🙂 Nevím, co bych prováděla. Bavilo by mě to pár dní a pak bych se začala kousat nudou 🙂

Aron, ejště že máš takovou šikulku doma!🙂

aronek
21. led 2010

handm, on není ani tak šikovný, jako hrozně hodný a tolerantní 😉 Takže se jen zmíním a je hotovo 😀

tercie
21. led 2010

Holky já jsem vytuhla, slováci dávali Bestiář, tak jakože se budu koukat a neviděla jsem z něj nic, a pak mě vzbudil PPLák, že ke mě jedou. Tak mám už doma postýlku 😵 Skládat ale bude asi manža večer, já si netroufám. Asi je lepší kdž bude sestavená, než v krabici, aby to vyčmuchlo, ne? Co myslíte?
Akorát tu sadu do postýlky měli dovézt taky dneska a to se nikdo neozval, tak teda nevím...

Handm taky jsem myslela že se budu doma otravovat, ale pozoruju že naopak nic nestíhám 😀 a to už jsem s malou přestávkou doma rok 🙂

aronek
21. led 2010

Tak jsem nás objednala na předporodní kurz 😉 Jedme 16.2. i s tatínkem 😀

sarlotta
21. led 2010

aron užij si to🙂)) tatínek dojde s očima navrch hlavy 😀 😀

tercie
21. led 2010

Jéé Aronku to se máš, já se bojím že tam našeho taťku nedostanu... chtěla bych aspoň na tu jednu lekci co je partner u porodu, ale má to nějak naprd se šéfem, dělá mu naschvály tak se bojím, že mu nedá volno...

aronek
21. led 2010

terci, přítel si na to taky musí vzít dovolenou ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru