• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahojte babulky,dakujem za privitanie :slight_smile: .Tercie krupicka bola vyborna,tiez som mala trocha hustejsiu ale pochutila som si,teraz cpem do seba granadir...naozaj sa mi podaril :slight_smile: mnam. ....Martinkal to je super,nasla som Ta :slight_smile: ,.....v robote sa mi divia,ze este tak velmi tuzim po babatku,preistotu som radsej povedala len sefovi,ak by som nahodou musela zostat PN nech s tym rata.Kedy si sa rozhodla pre babatko? Ja som sa v oktobri boli dva roky druhy krat vydala,ale uz pred tym sme s mojim terajsim manzelom s ktorym sme spolu uz 10rokov uvazovali o spolocnom pokladiku.Co na to Tvoje dcerky?Moji pubiskovia sa tesia,myslia si ,ze im dam pokoj a budem sa zaoberat len miminkom,ale to sa mylia :grinning: .Ty si uz skoro v cieli,ja mam este dlhu trat pred sebou. Venuska jeeej kraaaasna bambulka...pozerala som fotky :slight_smile: . Murynka taktiez prekraaaasne :slight_smile: . ....Aj ja cem :dizzy_face: ...tercie vsetko som si pozrela vo fotoalbume aj precitala a plakala som ako mala cim si si musela prejst...obdivujem ta ako si to zvladla a prajem len vsetko dobre.Tvoj pribeh ma popohnal hladiet dopredu a ist si za snom...dakujem.
20. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Tak já jdu do hajan, tady nikdo :frowning2:
20. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojík, holky nějak nemůžu spát, kakra. Tal jsem mrkla.

Ellis super nádhera :grinning: :sunglasses: ... já měla u minulých těhu taky srdíčka v 6tt...5tt+6.. mimi mělo pár milimetrů, ale srdíčko ťukalo:slight_smile: Všechno je v pořádku, neboj :wink:

Miru... vítám Tě a přeju už jen kulatění... já zašla k doc v 5tt. byla jsem 4tt+4, že se jdu objednat na utz... on mi ho udělal hned ... byla vysoká sliznice:slight_smile: a dal mi utrogestan. Další utz jsem chtěla až za 14dní a to už bylo srdíčko:slight_smile:

Aronek žáha pálí z kyselin vracejících se z žaludku do jícnu, dělá se jich v těhu víc.
21. led 2010 ve 03:14  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: U nás mínus sedm, cesta v pohodě, jen zase to parkování :angry: , každopádně do práce jsme dojeli :wink:
21. led 2010 v 06:27  • Odpověz
koukám koukám, a jsem 33tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 06:41  • Odpověz
Ahoj holky tak včera sem duphaston nedala a dnes teda začala pořádná mrcha a zrovna dojede manžílek :( No co už. Hlavně aby ta mrcha do toho 28.1. skončila, ale tím pádem se i ovu posune až někam pryč. No každopádně se těším na novýho doktu. Mamka vlastně měla mě a dál už nemohla mít děti a já nevím proč, nikdy se o tom nechtěla bavit, ve 40letech měla obrovský myom přes dělohu, takže je už i bez dělohy. Tak třeba se doktor mrkne co a proč měla ona, samo mi to neřekne, jen by mě toho mohl vyvarovat třeba kdyby náhodou to byla nějaká blbá dědičná hovadina. Z toho mám největší strach.

Tak jdu si dopít čajík a uklidit pokoj a chystat nějaké dobroty manžovi.
21. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj zlatíčka :slight_smile: Návštěva včera byla fajn, dorazili jsme domů po půlnoci a manža už je zas v práci, a já nějak nemohla dospat. Ne že by se mi nechtělo se ještě pelešit, ale prostě to nešlo. Malej se chruje až to bolí, do toho žáha a ještě jsem kdesi cosi nastydla, tak mě pálí celej nosohltan. Tak jsem si teď udělala k snídani krupicovou kašičku :grinning: a čaj tak tu sedím a popíjím a dočítám a číhám kdo sem přijde za mnou :wink:

Dneska bych chtěla uklidit, všude vytřít, abych si pak mohla rozložit postýlku, až ji přivezou, už se moc těším :dizzy_face: a doufám že se dokopu :grinning:

Aronku já ještě nos nevystrčila, tak ani nevím kolik je venku :grinning: a asi ani nevystrčím :grinning:

Nicol snad ti novej dr poví co a jak, abyste se už taky konečně dočkali. Doufám, že to bude jen nějaká banalita.
Co budeš chystat za dobroty? Já včera byla na párkách, a dneska bych chtěla taky něco dobrýho, tak mě inspiruj, mě už došly nápady :grinning:
21. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,přeji krásné mrazivé ránko.
tak mám za včerejšek dočteno....miru-moc tě tady vítám a přeji pohodové těhulkování :slight_smile:

eli,zuzi-moc vám holky blahopřeji ke kontrolám,mám z vás radost :wink: :wink:

a ajince dnes držím palečky,snad i s manžou dopadnou oba co nejlíp :slight_smile:

tak a já zase jdu,jsem po noční,tak valím do postele.Ach jo,už abych byla těhu,vůbec teď na koníka nemám čas a hrozně mi ten pokec s vámi chybí :frowning2: .Tak papa
21. led 2010 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz
ahojík holky, tak jsem tu zas. Výsledky z jater.testů v pořádku- malinko vyšší cholesterol-ale to je normal v těhu. Krevní obraz úplně v pořádku :wink: Co je zajímavé, že cukr mám 4 nalačno - což je úplně normální hodnota. Hlavně že chodím na dia-od prvního těhu :sweat_smile:
Vyrážka mizí velmi pomalu, v noci sem moc nespala :angry: ale tak zas vím, že mi doc nedala žádný silný krém.
No a do toho pobolívání velvo dole na břichu... doc se vyjádřil, že to je vaz co drží dělohu a nebo tříselná kýla... no to bych ještě potřebovala, fakt :angry: :angry: Ale to nebude, nic mi nevylézá, jen to mám na dotek citlivé.
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ránko,

Emička spinká, tak mám teď chviličku volnou.................moc teď na koníkování nemám čas, ale aspoň vás zběžně dočítám........registruju všechny těhulky i úspěšné kontroly..........a všem vám moc fandím a držím palečky. :wink: :dizzy_face:

My jdem dnes poprvé do poradny, tak jsem zvědavá, kolik jsme přibrali.........občas mám dojem, že mě malá celou zbaští a už se jí i začaly dělat pěkný tvářičky..........uvidíme, no.

Zatím pa a zas na vás určitě nakouknu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz
kerrie Emička je šikulka krásná:slight_smile:
napiš jak jste přibrali:slight_smile:

a psala jsem Ti IP mrkni prosím.
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky, dneska opět nestíhám, nemám ani doččtenej včerejšek, jen jsem zběžně prolítla, že kontroly dopadly dobře! :dizzy_face: :dizzy_face: tak huráááá!!!! :grinning: :grinning: všem vám móóóc gratulínuju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na dnešek držím palce sir a tuším ještě někomu, ale ted mi vypadlo komu :sweat_smile: :sweat_smile: ale ona ta dobrá duše jistě brzy nahlásí dobré zprávy, tak si hned vzpomenu :grinning: :grinning: :grinning:
no a mě ted odešli tchánovci z návštěvy a musím frčet do města na nákup a k našim a pak s našim mladým k očaři, takže nakouknu asi zase leda až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 10:39  • Odpověz
jo abych nezapoměla vítám novou dušičku a držím jí mooooc palečky aby to tentokráde už bylo moc krásné a pohodové těhulínkování :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Tak nakonec kuřecí kousky a játra ve fazolové omáčce s americkým bramborem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen rychlovka, nechce se mi stát u sporáku, bolí mě břiško.. :grinning:
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Volala mi mamka, že se jí zdálo, že se malý narodil, sedl si a řekl, že má hlad :grinning: Prý celý po mně :grinning:
21. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahooj, tak zpátky u strojů...
nejradši bych šla zas domů :slight_smile:
21. led 2010 v 11:08  • Odpověz
handm, já jsem tak v práci a taky bych se viděla doma :wink:
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Aronku, já vím, ale ty jsi normální údernice :grinning: v 33TT já doufám, že se budu vyvalovat doma na kanapi
21. led 2010 v 11:14  • Odpověz
handm, beru to sportovně, dle UTZ jsem vlastně skoro na začátku 36tt :grinning:
21. led 2010 v 11:16  • Odpověz
to vlastně murinka rodila :confounded: , no na to, že nemám nic připraveného celkem pohoda :wink:
21. led 2010 v 11:17  • Odpověz
aronku, si prostě extra třída speciál :slight_smile:
21. led 2010 v 11:35  • Odpověz
ty jo holky já vám tak závidím, já bych šla do práce mezi lidi hned. Tak nakoupeno, maso se rozmrazuje a taaak se mi nechce, jak sem pořád doma tak sem strašnej lenoch.
21. led 2010 v 11:41  • Odpověz
handm, když to nestihnu, tak přítel udělá to nejnutnější a já to pak dodělám :wink: Vždyť některé dlouho neví, že jsou těhotné a taky to pak zvládnou :grinning:
21. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Nicol, jojo, já si trochu stěžuju, ale doma bych být celé dny nechtěla :slight_smile: Nevím, co bych prováděla. Bavilo by mě to pár dní a pak bych se začala kousat nudou :slight_smile:

Aron, ejště že máš takovou šikulku doma!:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
handm, on není ani tak šikovný, jako hrozně hodný a tolerantní :wink: Takže se jen zmíním a je hotovo :grinning:
21. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Holky já jsem vytuhla, slováci dávali Bestiář, tak jakože se budu koukat a neviděla jsem z něj nic, a pak mě vzbudil PPLák, že ke mě jedou. Tak mám už doma postýlku :dizzy_face: Skládat ale bude asi manža večer, já si netroufám. Asi je lepší kdž bude sestavená, než v krabici, aby to vyčmuchlo, ne? Co myslíte?
Akorát tu sadu do postýlky měli dovézt taky dneska a to se nikdo neozval, tak teda nevím...

Handm taky jsem myslela že se budu doma otravovat, ale pozoruju že naopak nic nestíhám :grinning: a to už jsem s malou přestávkou doma rok :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak jsem nás objednala na předporodní kurz :wink: Jedme 16.2. i s tatínkem :grinning:
21. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
aron užij si to:slight_smile:)) tatínek dojde s očima navrch hlavy :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jéé Aronku to se máš, já se bojím že tam našeho taťku nedostanu... chtěla bych aspoň na tu jednu lekci co je partner u porodu, ale má to nějak naprd se šéfem, dělá mu naschvály tak se bojím, že mu nedá volno...
21. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
terci, přítel si na to taky musí vzít dovolenou :frowning2:
21. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.