Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
26. led 2010

farmi, já kupovala 120. Teď jen když bych kupovala povlačení, tak aby bylo stejné 😉 Ty, nemáš doma třeba nějaké povlečení po malém, že by jsi koupila stejný rozměr, aby jsi ho využila 😉

aronek
26. led 2010

Tedy malá Natálka už prohrává o osm hlasů 😢

farmarska
26. led 2010

aron, nemám 😅 jsem to všechno vyházela a rozdala 😅 bo jsem si dloooouho myslela, že budeme mít jen jedináčka 😀 jsem netušila, že mi na stará kolena ještě začnou tikat biolog. hodiny 😀 😀 😀

farmarska
26. led 2010

tak já půjdu na to vaření,ale ještě teda pošlu hlásek Natálce 😉 dnes jsem jí , při tom svým uklidu, zanedbávala 😀

aronek
26. led 2010

tak já posílám co hodinu, ale ti druzí (teď tedy první) jsou nějací dobří 😢

tercie
26. led 2010

Holkyyyyyyyyyyyy postýlka už je !!!
Zezačátku jsem n to teda čuměla, pak ten první šroubek byl děs, jak mi to nedrželo u sebe, ale pak už to šlo krásně a měla jsem to za chvilku hotový 🙂
Kdo chcete mrkněte na fotku 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Akorát s tou sadou do postýlky mě pěkně švou, z obchodu to PPL předali minulý pondělí a ještě to nemám, už mě štvou!! To se furt na něco vymlouvaj, kalamity a rozbitý auta a jánevimco.
Teď jsem tam volala a prej už teda zejtra 100% to přivezou,tak jsem zvědavá.

A jdu číst 🙂

flair
26. led 2010

Farmi, já budu pořizovat stejné rozměry na postýlku i povlečení, ty 120tky 🙂

tercie
26. led 2010

Taky hlasuju pr Natálku, ale teda Kalábovci se nějak rozjeli 😀 Budeme je muset trhnout 😉

flair
26. led 2010

Terci, tuhle postýlku chci taky. Kterej ten odstín sis vybrala? Já mám všude jinak buk, ale tahle postýlka ho nedělá. Tak váhám, který z těch 3 odstínů vybrat. A ve kterém shopu jsi ji nakonec koupila? I matrac?
Jinak PPL nakopej do zadku!!!

sarlotta
26. led 2010

Ahojík holčinky🙂
Hlásím screeninig NEGATIVNÍ 😀 😀 takže v pořádku, mimuško je zdravé 😎

aronek
26. led 2010

sarlot, moc gratuluji 😀

tercie
26. led 2010

Šarlotko supééééér, to bude dneska oslava, ne? 🙂

Flair postýlka je odsud http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=110924 a je v odstínu slámová a nijak se to s tím bukem nepere, takže dobrý, taky jsem z toho měla strach, aby to nebylo každý jiný.

A matraci jsem kupovala kokos/molitan/kokos taky na mamitat spolu s tou sadou,tu jsem brala tu mega se zavinovačkou zdarma 😀

aronek
26. led 2010

terci, moc hezká postýlka 😉 Tedy já se stydím 😖 jsem měsíc před tebou a postýlka v nedohlednu

flair
26. led 2010

Šarlotko, nááádhera!!!! 😵 😵 😵
Tercinko, kují, vše jsem si poznačila. To je super, když mi má kdo poradit 😀

sarlotta
26. led 2010

Díky holky... no manža už s mojí mamkou vyžahli skoro celou tulamorku🙂))) jak furt panákují aby bylo mimi zdravé 😀 😎

tercie
26. led 2010

Mě postýlku poradila Murynka, mají taky tuhle 🙂

Aronku však to doženeš,toho se nebojím 🙂
Já radši zavčasu, protože kdyby náááhodou se Luky rozhodl přijít dřív,tak aby to nemusel shánět manža, protože to by to asi vypadalo,takže koukám mít to co nejdřív připravený. Ale ty jsi psala že máš schopnýhopřítele, tak se nemáš čeho bát 🙂
No a taky kvůli financím jsem to chtěla rozvrhnout, abych se z toho pak najednou nezbláznila...

tercie
26. led 2010

Šarlotko maj recht, mimi se musí zalejt ať je zdravý a ještě je o v těch mrazech hřeje,maj to dobře vymyšlený 😀

sarlotta
26. led 2010

jéééžiš, ještě že už to mám všecko doma🙂)))

já jen kočárek, novou matraci a lehátko🙂))) a pak už jen takové příležitostné nákupky co se mi bude líbit 😉

aronek
26. led 2010

šarlot, někdo to oslavit musí a ty nemůžeš 😉

terci, on by to určitě zvládl, ale já raději dělám všechno sama 😉

tercie
26. led 2010

Mě teď čeká hadříkování, něco mám z min. těhu na půdě a něco mi půjčila švagrová, tak to musím přebrat, protože je to všechno po holkách, tak vyberu použitelný a začnu už prát a třídit podle velikostí,no a zrevidovat a co bude chybět dokoupit, to bude taky prácička. Mě baví hadříky nakupovat ale to ostatní mě pak už právě moc nebere 😀

aronek
26. led 2010

hlásím, že Natálka už prohrává o 9 hlasů 😢

sarlotta
26. led 2010

jednou za hodinu se může ju🙂))

flair
26. led 2010

Terci, já na postýlku mám ten samej tip od Murynky 🙂 A nakupovat bych chtěla kolem toho 28 tt. To mi připadá už tak akorát 🙂 Tak zatím koukám a vybírám a pak objednám 😅
To hlasování mě štve 😠

tercie
26. led 2010

Já hlasovala, ještě to není hodina, tak musím počkat.Ale do pátku to snad doženem 😉

sarlotta
26. led 2010

Holky který kočárek se Vám líbí- barva... budu potřebovat hlubokou korbu na x-landera a furt nevím- váhám.

http://www.detskyraj.cz/zbozi/8693-x-lander-201...

aronek
26. led 2010

terci, já to dala ještě na březňátka, tak tam třeba někdo hodí hlásek 😉

sarlotta
26. led 2010

nejvíc se mi asi líbí bílý🙂) ale to neprojde přes pracky našeho prvorozeného... pak ten šedý a tmavě šedý.

plánuju nějakou ostře zelenou nebo růžovou teplou deku do něj🙂

flair
26. led 2010

Šarlotko, mně se líbí ten Rocky 🙂

aronek
26. led 2010

březňátka zafungovaly a hlasy trochu přibyly 😉

aronek
26. led 2010

šarlot, sice mám vybraný jiný kočár, ale barva je ta tmavě šedá 😉 Chcem ještě jedno, tak aby byl neutální a moc světlý jsme nechtěli 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru