• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
můj manža žehlí :sunglasses: ale že by to šel udělat sám:slight_smile:)))))))))))))))))))))) to těžko:slight_smile:)))))))))))

Ale žehlí teď co jsem těhu :wink:
27. led 2010 v 16:19  • Odpověz
to můj manžel by to tak možná rozšmudlal :slight_smile: , ale je to nejlepší chlap na světě, tím si jsem jistá, i se svýma chybama, protože to jsou minichyby, a má je každý :slight_smile:
27. led 2010 v 16:20  • Odpověz
aronek jemu je 4Ovid :confused: to už má rozum :sunglasses: a má tě rád :dizzy_face: :dizzy_face:

můj se změnil v oblékání a v tom že není tak rozmazlený jako byl bylo to šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:20  • Odpověz
....ja som mojho nemenila...uz som ho takeho objavila :grinning: aronku je do teba uplny blazon preto tie zmeny Ja toho mojho zboznujem,citim ako nas lubi a robi vsetko preto aby bol kazdy spokojny...proste moja prava laska
27. led 2010 v 16:22  • Odpověz
mury, 40 přesně :grinning: v květnu mu bude 41 :wink:
27. led 2010 v 16:22  • Odpověz
nejdůležitější je, že vím, že nás má všechny moc rád, a že když není doma, není to ono, je tu smutno, on je totiž vtipálek a srandista a hlavně kliďas :slight_smile:
27. led 2010 v 16:23  • Odpověz
...ale nezehli :grinning:
27. led 2010 v 16:24  • Odpověz
holky takže ve 40ti bude servis jooo ? :grinning:
aronku kolik je tobě :confused: to je jeho orvní miminko :fearful:
holky ještě, že je v práci, kdyby četl, co tu píšu, chodil by tu jak páv :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:25  • Odpověz
můj taky nežehlí, ale pomáhá jinak se vším :wink:
27. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Holky, já jsem se na to dneska ptala doktora, a prý je to nejlepší v půl roce píchnout náušničky, po očkování. Tak já vám nevím. Ale prý je nechávají píchat po šestinedělí, že je to jenom na mě. Tak teď babo raď.
27. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Marti aj moj ked je doma tak mi velakrat postava za chrbtom,ze ci nepisem daco o nom :grinning:
Holky vy máte doma úplný ideály... ten můj nedělá nic, teda vyloženě pro mě nebo v domácnosti. Uklízím sama,nákupy dřu sama,a to i teď.
On je furt v práci, a nebo dělá venku. Takže jako ne že by byl línej nebo tak, ale kolem baráku je práce prostě pořád. No a psy si dělá teď taky sám.
vendul v 6měs.je pozdě to bych neudělala :frowning2: volila bych 3měs :wink:
miru, můj to taky dělá, čte si vedle mě sport, nebo kouká na TV, ale očko mu občas zabrousí sem :slight_smile:
27. led 2010 v 16:29  • Odpověz
...kedysi prepichovali uska hned v porodnici..sa pytali ci chceme a bolo
27. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Aronku, se tu válím smíchy nad kontrolami od maminky :grinning: a taky koukám, že máš to pravé povolání, když dokážeš změnit "napravit" chlapa, tak ty ježikůže vězenkyně musíš zvládat levou zadní :grinning: :grinning: :grinning:
Miruško, je krásné, jak jste s manžílkem zaláskovaní :dizzy_face: Miminko musí vydržet, takže fakt vůůůbec nic nedělej!!!
27. led 2010 v 16:30  • Odpověz
tercie můj manža mě nikdy nic nenechá tahat, ale co dělá teď, po tom, co se nám stalo, je někdy na zasmání, pomalu nesmím zvednout ani sáček s 10 rohlíkama :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Markét, zrovna jsem o tom přemýšlela, nechala bych to na ty 3 měsíce...každý dr. říká něco jiného, hrůza.

Dneska jsem byli v poradně a Natynka váž 4250g, dr. nás moc pochválil. Stále kojím a k tomu přikrmuji. Dneska jsem s koupila od Hippu kojící čaj a je moc dobrý, byl mi doporučen, že je lepší pro tvorbu mléka, tak jsem na to zvědavá.
27. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Tercie...krásně jsi vyzdobila postýlku :slight_smile:

Nám dnes přišel kolotoč. Koupila jsem ho Natynce k 1. měsíci :slight_smile: a ona pod ním ležela, otevřenou pusu a pak se smála...krásný. Byla jsem úplně dojatá :slight_smile:
27. led 2010 v 16:32  • Odpověz
vendu si zvykneš co dr.jiný názor :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:33  • Odpověz
mury, mně je 32, tedy teď v březnu bude a je to jeho i moje první :wink: Jinak takové detaily, jako že luxuje, myje nádobí, vytírá a chodí s košem jsem ani nepsala :wink:
27. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Markét, vždyť to není normální??? Nejsi na icq? Potřebovala bych poradit s tím picasem. Děkuji
27. led 2010 v 16:35  • Odpověz
...terci u nas doma som sa tiez musela najskor rozplakat ze je vsade bordel a hned mali vysavac aj mop v ruke. Manzel sa moc snazi,nakupy robi len on vzdy pred pracou alebo po,a v spalni uprace aby som sa nicoho nechytala,vybera pracku a vyvesi pradlo,umyva riad a tak...okrem zehlenia :grinning: ,to som naucila Mimku :wink: ,len matko nic nerobi ani len smeti nevinesie ked mu ich nestrcim do ruky :angry: cely tato :grinning:
27. led 2010 v 16:35  • Odpověz
aronek to můj dělá také :grinning: :grinning: a ještě přebaluje a krmí v noci za mě :dizzy_face: :dizzy_face:

vendul připojím se mmt
27. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Mě teď manža po třech měsících po stěhování přivezl věci ještě z bytu, co jsem naházela do pytlů, a ujel, pro změnu do práce :grinning: Takže mám pytle na chodbě,teď to musím probrat, rozmyslet co kam dám, a uklidit. Fuj ale se mě teda chce...
27. led 2010 v 16:39  • Odpověz
....terci nezavidim,ale keby som mohla pomozem :wink: Zvlastne ze ked som cakala Matka 3dni pred porodom sme malovali a ja dokazala robit vsetko,drhnout podlahu,umyt okna.... Pri mimke v tehu tiez,a celkom sama,nasekala som drevo,prala bez pracky a to vsetko s malim Matkom za sebou. Teraz nemozem nic :frowning2:
27. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Idem ja babulky zase sa ozvem :wink: ...trosku zapnem TV
27. led 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky,moc nedočítám :sweat_smile:
Hani moc gratuluji,to je skvělá zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já dneska konečně vyrazila na nákupy :grinning: koupila jsem si dvoje džíny a tričko a ted se tady furt doma promenáduji.
A zítra ještě asi něco pokoupím :sweat_smile: :grinning:

Jinak jsem se dneska rozhodla,že počkáme do března,jestli neotěhu a pak se natvrdo objednám do Gennetu :wink:
27. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.