• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Mé dámy, to vám musím říct. Když jsem chtěla aby si manža vzal volno až budem v kurzu probírat téma partner u porodu,tak mi řekl, že tam nepůjde, protože je talent od přírody..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Poobědová siesta? :wink:
29. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahooojky :slight_smile:
Natálka vyhrála, huráááááááááááááááááá :dizzy_face: :sweat_smile:
Já dneska nestíhám, v podvečer se mi má vrátit po měsíci manžílek, tak od rána kmitám: peru, uklízím, vařím :grinning:
Teď jsem si na chvilku dáchla, mám fakt dost. Asi si dám kafíčko, abych dnes dlouho manžílkovi vydržela :grinning:
29. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jasně, určitě bych dala vědět, jste skvělý :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Terci to je dobré nooo, a masírovat bedra se naučí kde ? a dýchání ? a průběh porodu nastuduje z netu ? taky byste se měli jít podívat do porodnice ne ? To je dacan.
29. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že se od rána průběžně opečovávám, abych byla krásná: umýt vlasy, zábal na vlasy, vysušit, vyžehlit, načesat, shodit srst po celém těle, nalakovat nehty na nohách, na rukách mám gelovky, namalovat, navoňat... To je šichta jak hrom!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Flair, abyste nezbořili barák :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

jinak zdravím všechny při pátku, jsem šíleně utahaná, skoro mi upadla hlava do klávesnice :grinning:
29. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Handm, těhulko :slight_smile: my ten barák určo zboříme, bo co jsem těhotná, jsem snad ještě více nadržená než normálně, což už je fakt docela masakr!!!!!!!! :grinning:
Ty pěkně odpočívej, máš nárok :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Flair, tak to má manžel dobrý :slight_smile: To ten můj je zrovna teď chudák... I když Dr nic neříkala, tak my pro jistotu chcemm přečkat aspoň těch 12TT bez sexu,a le i tak, jsem utahaná večer tak, že usíním pravidelně v deset a spím do rána jak zabitá, takže má stejně smůlu.. a chuť tedy taky nemám... :grinning::-d:grinning: :confused: :confused: :confused:
29. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tak a mě se peče bábovka, čekám kámošku na kávičku a pak mě veze tchýňa na těhu kurz, páč mi nejede auto a opravovat ho budou až o víkendu.

Šarlot no měla jsem sto chutí mu říct, že v tom případě ho tam s sebou nechci...ale co kdyby se toho chytl :grinning:

Flair teda to máš celej den co dělat viď? :grinning: Země se zatřese :grinning: K tý zvýšený chuti v těhu... já to mám taky :grinning: Akorát že manža ne :sunglasses:

Handm kašli na práci, jdi domů spát!!! :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Handm, to by můj manžel asi umřel, ten může sexovat úúúplně pořááááád :confused: :sweat_smile: Nee, kdyby byl problém, tak by to vydržel, respektive by mě asi molela pusa a ruce :grinning:
Terci, já jsem asi 3 měsíce nemohla večer usnout, bo jsem byla pořád nějaká nadržená, to bylo na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted se to trošku zlepšilo, že už aspon můžu spát :grinning:
29. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já za chvilku končím v práci, jedu domů, zabalím a jedeme na víkend do Prahy, takže budu asi bez PC a juknu na vás nejdřív v neděli večer :frowning2: Přeji krásný víkend :grinning:
29. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jojo, to bude můj úděl.. půjdu domů a spinkat. Manžel z práce přijede bůh ví kdy, tak aspoň něco naspím, abych večer vydržela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Flair, to ten můj taky... jenže je tak vyjukanej, aby se zas něco nestalo, že drží a drží :grinning::grinning::grinning:

Tak holky krásný víkend!!! A nezapadněte a nezamrznětě!! A kdyby se tu rodilo, tak ať to jde hladce!!:slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Konečně jsem se dokopala a uklidila stromeček :grinning: On byl pořád pěknej a vůbec neopadal, ani jehlička,a mě ho bylo líto vyhodit :grinning: Ale konec ledna,to už bylo fakt trapný :grinning:
Návštěva mi nedorazila ani se neozvala, tak se jdu chystat a od pěti mám kurz, tak t budu až večer, jestli některá dorazíte?

Aronku užij víkend v Praze, Handm tobě taky :slight_smile: a papa v pondělí :slight_smile:
29. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Holkyyy, tak mám po měsící manžílka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Huráááááááááááááááá :slight_smile: Tak už jsme bouchli šampáňo a jdeme se sobě věnovat, tak se loučíííím pro nějakou dobu :grinning:
29. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Holky mám výsledky z NT a riziko T21- Downův syndrom je 1:5300 :wink:
29. led 2010 v 16:37  • Odpověz
šarlotko, gratuluju!!!
tak já jsem si odpočinula chvilku doma, dřímla jsem a je líp.
Flair užij si to!!!
Terci, to je výkon :slight_smile: Já ho uklidila s manželovou pomocí hned po silvestru. Věděla jsem, že se nám už později nebude chtít.. a měli bychom ho asi taky ´do března :grinning:

Holky, ad ten NT - já mám přijit na krev, moč a pak na UTZ velky, to asi bude ono, že?!:grinning: tak daleko jsem se posledně nedostala, tak v tom mám pěkný hokej...děkuju!!
29. led 2010 v 17:17  • Odpověz
NT se dělá většinou na spec pracovištích a objednáváš se tam mezi 13tt a 14tt.
29. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Šarlott, gratuluju moc k výsledkům NT. To je skvělá zpráva.
29. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Dnes další kamarádka oznámila těhu,je 12+4 a TP má mezi 8 a 10.srpnem. Moc jí to přeju.
29. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Aha, šarlot.. on to asi umí kolega mé Dr, protože se mě ptala, kde myslím, že bych rodila --- he he he, to mě pobavila, říkám, to vůbec netuším zatím, jsem ráda, že jsem v 8TT a ona, že tedy kdybych chtěla v motole nebo na bulovce, tak že si to dělají sami.. kdyby v podolí nebo u apolináře, tam že to dělají oni..
¨
tak se zeptám, až tam půjdu za těch 14 dní, co tedy a jak.. :grinning:
29. led 2010 v 17:50  • Odpověz
handm no jo do porodky se zapisuje začátkem 4 měsíce:slight_smile: ono už to pak poletí :sunglasses:
29. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Sarlottko, super, gratuluju k výsledkům NT! :wink:
29. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, asi tu nikdo není, což...?
29. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jéé tak jsem myslela co budu mít dočítání :grinning: Tak abyste věděly,tak tady zejtra za to nebudu, a just nééé :grinning:
Jedem k našim,tak přijdu až v neděli :wink:

My se dneska na kurzu zasekly až do půl devátý,a pořád bylo o čem mluvit :grinning: Pouštěly jsme si video, a tak, dneska bylo téma porod. Tak mám i nějaký materiály doma, pro naštudování pro manžu :grinning: Už ho vidím, talenta jednoho, jak si to čte.

Šarlotko krásnej výsledek :wink:

Markee zamrzí to viď... Ale dočkáš se,a tentokrát se to podaří, uvidíš :dizzy_face:

Flair a jak dlouho že tě neuvidíme? :grinning:

Tak a ještě jsem vám chtěla říct, a hlavně vzkázat Farmince, že ten recept na bábovku co mi dala je skvělej, jednoduchá, za chvilku upatlaná, pekla se taky fajn, vyklopit se mi taky povedla,což je úspěch :grinning: a dala jsem tam místo kakaa rozinky a nasekaný ořechy, a je úúúúúúžasná. Už žeru čtvrtej kousek :grinning:
29. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahojky

gratuluji k šarlotce ke krásnému výsledku :wink: super ted už jen triplly ty dopadnou tako o.k a můžeš si naplno užívat :dizzy_face: :dizzy_face:

copak naše těhulky :confused: nerodí už některá :grinning: ??

jak jsme tu psala o té holčině tak porodila ve 22tt museli jí udělat císařský řez akutně a malá má 500g na to jaký je týden má krásnou váhu musí to vybojovat :pensive:
30. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

děkuju holky.

Murynko to je smutné ... to že je to děvčátko může pomoct, holky jsou větší bojovnice. Ale 22tt to opravdu není moc naděje, bohužel :frowning2: A zdravotní komplikace jaké bude děvčátko mít, radši nemyslet... ach jooooo.

Terci u nás měli na kurzu na tatínky jiný metr:slight_smile:)) kdo neměl aspoň 2 účasti na přednášce tak si musel platit přítomnost u porodu.. to bys viděla jak chlapi kmitali:slight_smile:))
30. led 2010 v 09:03  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:

šarlotko moc gratuluju k výbornému výsledku NT :slight_smile: Krásně ti to všechno vychází :wink: Jen tak dál :wink:

jinak si musím napřed dočíst co je tady nového...zatím jsem postřehla šarlotčiny výsledky a to,že Natálka vyhrála :slight_smile: ...včera ráno než jsem jela do města jsem jí taky šoupla hlásek :slight_smile: Jen by mne teda zajímalo jestli to jde fakt nějak ošidit a těch hlásků sázet víc než jeden za hod....jestli někdo víte tak mi prosím písněte "návod" do IP
30. led 2010 v 09:29  • Odpověz
30. led 2010 v 09:33  • Odpověz
moc děkuju :slight_smile: Až se i z toho zatočila hlava :sweat_smile: To musím vyzkoušet až v akci :grinning: Ono už se myslím nehlasuje ne?
30. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.