• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Ahoj Markét,to je teda síla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Heslo jsem si hnedka změnila,páč ted nemám čas mazat zprávy.
Já jsem tady holkám taky navrhla abysme šli do uzavřené diskuze,zatím se nikdo nehlásí :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
markee tobě gratuluji ke // :slight_smile:

flair tobě k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem jen tak prolítla...na víc nemám sílu bylo to náročné hlavně pychicky na koníka jsem zvyklá ale bohužel :frowning2:
2. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
Holky teda kdo je pro jít do uzavřené diskuze???

a Murynka by taky šla?Kdyby jsme si to dali na tu Dámu?
2. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
Markét,určo s tebou budu v kontaktu :wink:
Markét, tak to koukám jak tele na nová vrata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to tady asi skončíme všichni :frowning2:
Hlavně pak písněte, kde se nacházíte, abych se mohla spojit.
leni jo jo užili jsme si chtěla se asi dostat i tam ale cizí nepouštíme......dokonce si tu jednu našl na fcb :rolling_eyes: no prostě magorka a ty IP chce odeslat aby nás rozdělila..ale my se nedáme :wink:
Kopíku, já jsem taky pro uzavřenou diskuzi.
2. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
koník nneí bezpečný hlavně to čte kdokoliv tam prostě jen my..

leni na dámě to může zařídit jen člověk co už tam chodil a má nějaké body :frowning2:
2. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
markét to je neuvěřitelné,že to někoho baví já už teda mažu IP :sweat_smile: nechám si jen vaše čísla a ty si hnedka přepíši.
2. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
Markét aha a kolik potřebuji bodů?
Bych nasbírala body a hnedka bysme tam pak šli.

Venusko myslím,že to bude lepší ta uzavřená.
2. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
leni já sama nevím nám to tam zařídila jedna holčina :frowning2:

já se do toho nepouštím na to musíš mít čas a ten já nemám jukni tam určo jsou tam pravidla a nějaká vedoucí co ti poradí
2. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
je to dama.cz
autor
o.k. dík Markét :wink: jdu na to mrknout.
Já si taky myslím, že to bude lepší...určitě dejte vědět, nechci o vás přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co je to za pipinu, že leze do IP cizím...to snad ani není možný.
2. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Holky můžete mi někdo říct trochu blíž co se to tu vlastně děje? Dnešek mám dočtenej ale ještě jsem nestihla dočíst... jak je to s těma hackerama a tak? Já koukám jak blázen :confused:

Tak jestli můžete písněte mi kontakty na vás do IP,děkuju. Třeba ICQ tam jsem taky pořád, fcb mě moc nebaví...
2. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
nechtěla jsem to psát...ale upozornuji fakt na to!!!!!
2. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
já jsem spíš na FCB :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
terci tady se neděje nic ale jinde ju chodila k nám holka asi magor vymyslela si trojčata že je ze šoanělska posílala fotky trojčat jenže holky jí odhalili fotky byli stažené z netu..pořád oxidovala šmírvala nás atd...pak si asi změnila nick a jedné hoce poslala do IP IP kde pomlouvali mezi sebou jednu holku..od nás a chtěla nás prostě rozdělit...ale nejvíc mě štve jak se dostala do tich IP :angry: :angry: to je vrchol!!!!!!!!!!
2. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
admini to vědí doporučují prostě změnit hesla na složité!!aby se nikdo nemohl na vás napojit....není to jediný případvím o více holkách :frowning2: prostě jen upozornuji at si dáváte bacha já s těmi to veřejnými diskuzemi končím :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
už jsem se zaregistrovala na dámě.ted to jdu pročíst. :wink:
2. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Taky jsem raději všechno v IP smazala...
2. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
ahojky holky
Vyspala jsem se a přišla se kouknout jestli už je Alžbětka na světě...vidím,že zatím asi nic...ale už to asi bude brzo :slight_smile:

Ale na to,co píše Murynka teda čučím jak puk :rolling_eyes: To snad není možné co je mezi lidma za magory...něco vymyslete a nezapomeňte mi dát vědět..ju???Já mám na koníka a veškeré zprávičky už dost silnou závislost a nevím jak bych to bez vás zvládala...je to škoda ...taky jsem si na koníka zvykla
2. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Kopíku, držím palce, ať se ti to povede.
Musím končit...mrzí mě co se tady děje...ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa a krásný večer všem :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
Markét a nemohla byses prosím zeptat tý holčiny na ty body?? :slight_smile: děkuji.Kolik jich potřebuji?
2. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
leni zeptám ted tam není :wink: dám vědět ju?
2. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
o.k. píší tu že musím číst články a přispívat a tím dostanu ty body.
2. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
už mám 4 body :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Tak to je síla...ty jo jdu hned taky změnit heslo, mám tam IP co chodím na koníka,a neche se mi to mazat aniž bych si to prošla a uložila si důležitý věci...¨
2. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning: už jse jí napsala já už ybch to asi založit mohla ale fakt nemám čas :frowning2: vždy musíš potvrdit toho člověka dát povolení o vstupu a já třeba celý den an netu nejse,
2. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
jdu spát dobrou leni zítra to pořešíme ju :wink: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.