Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

miru.j
3. únor 2010

sarlot mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam...aj ja cem 😅

markee
3. únor 2010

Sarlott,jen si dej. Týjo jste se nějak všechny v těch palačinkách rozjeli 😉 Jsem vás naočkovala včera či co 😀
Jdu si číst,malá mě vyhazuje z PC,že prý si chce hrát puzzlíky. Tak zatím.

flair
3. únor 2010

Holčinky, děláte mi radost s pozitivními zprávičkami🙂 Takže Markee, paráda, že // sílí 🙂 Miru, krásné fotečky 😵 To by byla legranda, kdyby byly nakonec dvě 😅 Ted opravdu odpočívej, nic nedělej, jak psaly holky, dutinka se bude asi vstřebávat a mohlo by dojít ke špinění či krvácení. Ale minimálně to jedno prtě tam zůstane a basta! 😵 A Aronku, konečně jsi skončila v práci!!!!!!!!!! A zajtra hurá na postýlku!!!! A ted se laskavě, matko budoucí, věnuj přípravě na prcka a na ty kriminálnice na pár let zapomeň!!! 😀
Jdu dočíst zbytek 🙂

tercie
3. únor 2010

Taaaaak, a abych nebyla za lenoru, tak jsem poskládala prádlo ze sušáku a uklidila, dala prát nový a sklidila do skříně věci ze dvou pytlů z bytu... teda, kde jsme tolik krámů nahrabali a jak se nám to tam vešlo,to nechápu 😀

Markee taky se těším když si můžu zalézt ke knížce,to mám ráda, když mě to chytne, stihnu jí přečíst třeba za den, ale to pak na nic jinýho nesáhnu 😀 Teď mám v knihovně renonc,měla jsem vráit knížky minulej tden, ale nemám v provozu auto,a nedostala jsem se tam,a už mám čtenářskej deficit, chybí mi to, hlavně před spaním...

Holky zase palačinky 😀 Já mám jenom strach, že než bych je dodělala abych je mohla naplnit a zapéct, že bych je stihla sežrat 😀

aronek
3. únor 2010

Já se v práci neloučila, ráno mi naložili takové práce, že jsem se pěkně smejkala. Hlavně je nás tolik, že bych to stejně nezvládla. Stejně si myslím, že pak budou volat kvůli zaučení 😝

aronek
3. únor 2010

palačinky bych si taky dala 😀

tercie
3. únor 2010

Aron máš recht, když ti toho tolik naložili, to bych se na ně taky vyprdla a řekla jim tak akorát zdar za 3 roky 😀

aronek
3. únor 2010

terci, kdo chtěl, ten se stavil a ostatní mají smůlu 😀

martina76
3. únor 2010

Holky v rychlosti než začnu koupat Mikulu, nedalo mi to a nahlížím 😉 Už je vše OK? A už do Kupinky vlez pupík a přihlásila se? Doufám že ten zdar-nazdar nemyslela vážně. 😉

markee
3. únor 2010

Tercinko,já si teď přála dostat k narozkám knížky. Dost se mi líbí od Vlastimila Vondrušky. A vím,že určo jednu dostanu 😀 bráška volal Míšovi,jaké knížky od něj mám,že jako by nějaké vybra. Jlá se tááák těším. Teď čtu jednu co jsem dostala v létě k svátku od Daniel Steelový. Ale ono mě ty slaďárny berou jen občas. Tahle není špatná,tak snad jí přečtu brzo.

miru.j
3. únor 2010

....spinim 😢 😔 ...uz zas 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😔

markee
3. únor 2010

Miru to je mi líto ☹

aronek
3. únor 2010

miru, to je mi líto, tak hodně odpočívej a nic nedělej 😉

tercie
3. únor 2010

Miru nebuj,to určitě jen zlobí ta prázdná dutinka...až zmizí, bude klid. Mimís je určo dobře zakouslej a neublíží mu to 😉 Jen buď v klidu, nenamáhej se,lež.

Markee Steelovou si taky ráda přečtu,taky jen občas, jeden časjsem četla víc knížek najednou a je to furt na jedno brdo 😀 Toho Vondrušku neznám, o čem píše? Já taky ráda dostávám knížky, ale radši si je půjčuju,protože tonemám doma kam dávat a taky můžu mít pořád nový 😀

markee
3. únor 2010

Vondruška píše historické věci http://shop.mobaknihy.cz/zbozi/1513-prodavaci-o... tady tu trilogii-přečetla jsem dvojku-pže v knihovně jiný díl neměli,koupila jsem si trojku a tu jedničku holt možná k narozkám. Já totiž ani nevěděla,že to je trilogie. Ale první knížku jsem si koupila Znamení Rožmberské růže a tam bylo jaké má další knížky. Takže chci knížku k narozkám od něj-čím víc tím líp. Mám takové téma ráda. Ráda čtu i Ludmilu Vaňkovou, a pak Viewegha-tam se dost nasměju. No a pak prostě knížky co se dobře čtou nemám ráda,když musím přemýšlet nad tím o čem to vlastně je a co tím chtěl autor říct. To odložím hned a hledám jinou.

tercie
3. únor 2010

Markee to zní zajímavě,historický romány mám ráda, podívám se po něm u nás v knihovně, díky za tip 😉No a Viewegh, to je kapitola sama pro sebe 😀
Já jsem se teď začetla do Paricie Cornwall, píše detektivky, z pohledu soudní patoložky, moooc zajímavý,a nebo BArbara Erskine, ta zase do románů míchá tajemno,a prolíná současnost s minulostí, to mě taky baví, no a pak co mě zaujme a co mi přijde pod ruku, nehledě na autora. Když mě příběh zaujme tak přečtu leccos,ale taky sáhnu občas vedle a nezačtu se, a to mě pak nebaví.

markee
3. únor 2010

No právě,to je jak u mě. Prostě to musí být o něčem a číst se to samo 😀 Já mám ráda taky detektivky a tajemno a tak,jen radši příběhy než fakta,ale když je to pro mě zajímavé,tak i to dám. Ale nejsem čtenář jak moje mamka(a ty) 😀 Já zatím nedala knížku za den,to fakt ne.

kvetinka7
3. únor 2010

JEEEE, MIrax uz porodila??!!!
Jupiii, jupi... velika gratulace obema 😵 preju moc a moc stesticka a zdravicka obema 🙂
ta to vzala hopem .. 😉
kde tu je zpravicka od ni?
ctu jen ,ze ceka Betusku kazdo hodinu a pak uz jen gratulace k Betusce..?

tercie
3. únor 2010

Květi že Miraxka porodila, sem psala Farmi, ta dostala sms od ní 😉
A jak se máš ty s Adámkem?

Markee já přečtu průměrně těch cca 5 románů za měsíc 😀 Jsem bez čtení jak bez ruky 😀

tercie
3. únor 2010

Zlatíčka jdu koukat na tva věnovat se manžovi. Pa zejtra 🙂

cajori17
3. únor 2010

Ahoj holky,tak jsem se po dlouhe dobe podivala na konika a k te udalosti co tu probehla se vyjadrovat nebudu,pac se me to netyka,ale chtela bych abychom tu zustaly vsechny,je to tu fajn....sicen sem tak casto nechodim,ale citim se tu mezi vama moc dobre.....

A moooooooc gratuluji Mirax k hladkemu porodu..........a preji obema hodne zdravicka.....

farmarska
4. únor 2010

ahoj holky, hezký ráno 🙂 aronek určo dneska ještě vyspává 😀 já zase nějak nemůžu 🙄 už aby padla tak ta desátá jedenáctá dopoledne, to se mi bucá nejlíp 😀 😀

farmarska
4. únor 2010

ted jsem ve zprávách počasí slyšela, že má zítra připadnout další sněhová nadílka 🙄 no..není nad dobrý zprávy hned po ránu 😠 😝

paajaa
4. únor 2010

Krásné ráno,

Sarlott: no nedělám si plané naděje. Hlavně jsem myslela, že včera něco proběhne, ale chytli jsme se s manžou kvůli blbpsti a večer nic nebylo. takže z toho určo nic nebude. Sex byl den dva před ovu. Ale mám radost z těch testů. Nakoupila jsem jich víc, takže budu testit i další měsíc. Schovám je a ukážu i Dr. až půjdu s výsledkama v březnu na kontrolu. 😉

katyna6
4. únor 2010

Krásné ránko holky,u nás zima snad ještě větší,to už není ani možný.jen vás dočtu a jdu do postele,jsem po noční.

katyna6
4. únor 2010

tak hotovo,stihla jsem u toho i posnídat,tak jdu do pelíšku.čauky a přeji všem pěkný den 🙂

markee
4. únor 2010

Dobré ráno holky 😀

sarlotta
4. únor 2010

ahojky

sarlotta
4. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 39tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 36tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 35tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 18tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt................. 4.2.KO
Mari 11tt......................15.2. KO
ee.liska 9tt KO 11.2.
kytiii 8tt KO 5.2.
miru.j 8tt....4.2.krev
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. čárečky sílí
M.aa.b ???
Pe.Martina ???
Katyna 29DC
Zlababa 28DC
Maarrtina 27DC
Aja.83 26DC
Ikopretinka 25DC
Cajori 22DC
Paaja 18DC
Nicollka 15DC
Maendy 15DC
If.v nehlídá

maarrtina
4. únor 2010

Holka krásné ráno.
Týýýjo to je tabulka. Hodně miminek a nových //, co čekáme tak už je nás maličko. Hurááá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru