• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Venusko nemáš skypa? Ukázala bych ti to přímo na svém PC
6. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
6. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
jj myslím
6. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
mám..dej mi tvoje jméno a já si tě zadám
6. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
venus IP
6. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Miru nesmutni :unamused: ... druhý miláček to zvládne a budete mít štěstíčko doma. Aspoň víš od čeho bylo to krvácení.
držím palečky :wink:
6. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
tak já tedy poctivě taky hlasuji, alespoň co hodinu :wink: , když mi to jinak nejde :angry:
6. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Koukám, že už vedeme...moooc děkujeme, jste moc hodný a vážím si vás :slight_smile: krrásný :slight_smile: věřila jsem, že jí doženeme :slight_smile:
6. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky,taky hlasuji pro Natálku...... :wink:

Jinak Miru....neboj druhy mimisek to urcite zvladne,drzim palecky......
6. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahojte babulky,sarlotka,cajori dakujem ze na mna myslite,tiez drzim palceky vsetkym v snazeni aj tehulkam :wink: .Dnes cakam navstevu,tak dufam ze to zvladnem ,dcerka a manzel mi pomahaju...dnes mam 36rokov :sweat_smile:
6. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
miru, moc gratuluji k narozkám :grinning: Chystáte oslavu?
6. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Miru vše nejlepší!hlavě zdravíčko tobě i mimískovi v bříšku..... :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoooj kočky :slight_smile: Tady se dnes slaví :slight_smile: Miru, vše neeeej k narozeninám a stejně tak i Markee :dizzy_face: Hlavně, ať to miminka zvládnou a jsou zdravoučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Všem hezký večer:slight_smile:
6. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoooj všem!

Tak se opět hlásím :slight_smile: V pátek večer už nás pustili z porodnice.
Dnes to byl frmol a přiznávám dosti úděsný den...Nějak jsem asi Bětulku překojila předním mlíkem, celý den nespala jen plakala..já v domnění, že má asi hlad dávala stále cucnout...do toho Tobísek..děsnej mumraj, snad to všechno zvládnu..holky, jsem pěkně unavená.
JInak byla Bětuška zlatíčko, pěkně spinkala..dns v noci 6 hod. v kuse...sna dse to zase zlepší, jinak je po mně..

Porod byl opravdu dobrý...V 7 večer první ostrá kontrakce, za 15 min. jsme jeli, pač byly hnedle po třech minutách. V porodnici na dveřích cedule, že nikoho nepřijímají, že mají plno...myslela jsem, že je po mně..

Naštěsí jsem měla pravidelné kontrakce, během monitoru jsem byla na 6 cm, dr. se slitovala...V 8 10 mi pustili vodu, 8 45 nástup tlačení :stuck_out_tongue_closed_eyes: 20 53 Bětule na světě!!
Bez nástřihu..takž ejá měla pocit, že si po porodu zase sbalím tu tašku, beru dítě a můžu jít pěšo domů :grinning: :grinning:

No, al ete´d cítím únavu, hormony dělají své..takže občas slzička...a je mi smutno po těhulkování :wink:

Tak a jdu se podívat, co se tady během mé nepřítomnosti dělo!
A koukněte na pár fotek Bětulky v mém albu. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Mirax, Bětuška je moc pěkná, jsi šikulka :wink: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Mirax, Bětuška je krásná a popis porodu taky dobrý. Jé to bych přála každé,takovou rychlost.
6. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Miraxíčku, náááádhera :dizzy_face: Culím se tady nad Bětuškou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jste holky šikovné :wink: Máš toho ted fakt mooooc, tak se drž, kočko :dizzy_face:
A já jdu chrnět, tak dobrou a papa
6. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Miraxko Bětulka je nádherná :slight_smile: Moooc gratuluju :slight_smile:
6. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Mirax, Bětuška je opravdu moooc krásná. Gratulujeme i s Natálkou :slight_smile: Tak to jsi měla hezký porod, závidím :slight_smile:
Hlavně, že jste obě v pořádku :slight_smile: Ty jo, bez nástřihu..krásný, a byla i přesně na termín, viď??? Ona věděla, kdy má vylézt na svět. Je opravdu kouzelná :slight_smile:
Hlavně, ať je vše v pořádku a zachvilku bude vše dobrý a slzičky mám i já dodnes...to jsou prostě ty naše hormony, za to nemůžeme. :slight_smile:

Miru, gratuluji k narozkám...hezky to oslav :slight_smile: Hlavně zdravíčko tobě i mimískovi :slight_smile:
6. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
mirax, Bětuška je krásná a porod tiše závidím :grinning:
6. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
jak se mi to blíží a nevím do čeho jdu, začínají nervíky pracovat :confounded:
6. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
NAtálka zase prohrává, dělejte někdo fintu, mně to jde jen normálně a jedním hlasem za hodinu to nevytrhnu :frowning2:
6. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Aronek, Venuska, Sarlota IP

Dobrou
6. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Mirax Betuska je krasna a jeste jednou velka gratulace,preju hodne stesticka a zdravicka obema
7. únor 2010 v 00:28  • Odpověz
Miraxko..............Bětlinka je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou moc a moc gratuluju :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 03:20  • Odpověz
Mirax, Alžbětka je nádherná :slight_smile: a jsou si s Tobískem moc podobní. A jak on to zvládá?
7. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
Miru,tak vše nej k narozkám opožděně. To máme narozky ve stejný den,jen já slavila 31narozky. Doufám,že sis je hezky užila :wink:
7. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
Ahoj přeji hezké ráno :wink:
7. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj markee, jak jsi si užila narozeniny?? Byla oslava?
7. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Aronek,jo byla oslava v pátek jsem na ní připravovala pohoštění,jsem to sem holkám psala,co vše mám hotovo.
Vše se snědlo,zbyl teda půl pekáče těch řezů,ale ty já dám Míšovi do práce pro kluky-jinak bych byla ještě víc tlustá než teď.
Oslava dobrá. Kolem druhé přijela babička s dědou a v deset večer odešli poslední gratulanti-bráška s přítelkyní. Pak jsem padla do postele jak zabitá :grinning:
7. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.