• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
martinkal : a jak se to stalo takhle pozdě já to nechápu, už jsem byla docela v klidu a ted teda nanovo. :unamused: Důvod proč co bylo špatně nebo co se stalo ti řekli ? Já mám zatím všechno ok a jsem ráda že tomalý zítra uvidím na utz, i když mám ted obavy to budou nervy než uvidím srdíčko.
8. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Farmi, drz se holka :frowning2:
8. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
To snad není pravda !!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Proč,proč je ten život tak svinskej. Já si to nechci ani představit,ale bohužel najednou vidím září a co vše se mnou dělají,jen abych porodila-potratila. Farminko,je mi to ták strašně líto. Nepřála bych ani tomu největšímu nepříteli tohle zažít a což teprve některé z vás. Já fakt půjdu tento týden k psycholožce. To nejde ustát :frowning2:
8. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
mateta888, vše bylo ok, ale pupeční šňůra se začala v jednom místě ztenčovat, až byla tak tenká, že jí neprocházely k miminku žádné živiny a kyslík, a miminko umřelo. Prostě v jednom místě pupeční šňůra vypadala prý jako když ždímeš třeba ručník, úplně úzká a zkroucená. Nejde to ovlivnit, nikdo za to nemůže, prostě mechanická chyba. :frowning2:
Nechci už na to myslet, ale byla jsem nakonec "ráda", že miminko nemělo žádnou genetickou chybu a mohli jsme se hned snažit o nové, protože tohle s tou pupeční šňůrou se stává jedné z 1000 žen. Prostě smůla :frowning2:

Takže na to nemysli, vše bude ok :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Holky o jaké reportáži jste tu mluvily? Jaká létající miminka??????
8. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
taky by mě to zajímalo, nemáte odkaz na nějaké to video nebo reportáž?
8. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
FARMI, je mi to hrozne mooc lito.. nemam ,co bych k tomu vic rekla :cry:
to snad uz neni mozny!!! :cry: :cry:
ja bych se totalne slozila :cry:
8. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
farminko je mi to moc lito , boze holky proc se toto deje, me to taky pripomelo brzen 09 ach jo, zivot opravdu nekdy neni fer :cry: :cry: :cry: :cry:
8. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky,
to je šílené, už nemám ani sílu dočítat. :cry: :cry: :pensive:
Farmi , je mi to strašně mooooooc líto,
8. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Musela jsem jít něco dělat, abych zaměstnala hlavu ale moc mi to nejde.

Farminka teď psala,že má po příjmu, v ruce kapačku,do břicha dostala inj. proti srážlivosti krve a do čípku tyčinky na roztažení, a zítra jí budou vyvolávat porod. Uvažuje, že už žádný další dítě nechce :frowning2:

Pokusila jsem se o povzbuzení ale v týhle chvíli nepomůže nic, pamatuju si svůj duben 09... Alespoň jsem vyřídila vše od vás...
8. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
terci, díky za zprávy..
i když jsou tedy pekelny..
ani se farmince v tyhle chvili nedivim, ze tak uvazuje...
mě to uplně poslalo do kolen.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dokonce jsem přemýšlela, ež sem přestanu radši chodit, abych nevěděla žádný takový ošklivý zprávy.. to je prostě hrůza...
8. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
holky, co to čtu :frowning2: :cry:
farmi, to je moc líto, to je tak nespravedlivý!!!!!!!!!!!
8. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Casi,marti je to na FCB a nebo tady na kojencích je diskuse létání miminek...ale já fakt neměla odvahu se na to dívat, když jsem četla co tam s těma dětičkama dělají, je to síla!!!

Jiti ahoj,co vy s Filípkem, jste v pohodě?
8. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdu si udělat něco k jídlu,nemohla jsem ani jíst celej den, ale už je mi špatně...
8. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Terci, taky díky za zprávy, i když špatný :frowning2: . Běhá mi z toho mráz po zádech, ani se Farmince nedivím, že takhle teď přemýšlí...Moc ji držím pěsti a posílám ji hodně síly! :pensive:
8. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Tercie dík za zprávy od Farminky :pensive:
Chudák farminka,bude muset čekat až do zítřka :cry: :cry: :cry: Musí jí být hrozně.
Ani se nedivím,že přemýšlí o tom,že už žádné dítě nechce :pensive: :pensive:

Jinak my jsme nakonec koupily to přikrývky a polštáře ve Scanu :wink: ted jsem došla,byla jsem ještě dokupovat povlečení.

Aji je mi líto mrchy :angry: :angry: :angry: tak půjdeme do dalšího kola spolu :sweat_smile: já jí očekávám v sobotu :sweat_smile: to má zrvona přítelák narozky 31let,byl by to zááázrak kdybych na jeho narozky našla // :sweat_smile: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jitie, koukala jsem na tvé fotoalbum - Filípek je moc krásnej a roztomilej! :wink:
8. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
To mi řekněte,proč se to stávám nám :zipper_mouth: :zipper_mouth: Vždyt každá co tady jsme udělala vše proto aby měla miminko.Brala vitamíny,zdravě jedla,těšila se na mímo :pensive:
A někteří občané,asi víte jaký že? :sweat_smile: ty mají třeba 6 děti,ted dám třeba příklad sociální skupina-neřeší prášky,každý rok je těhotná a má zdravé mimi???To mi řekněte jak je to možné?
8. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Kopi, tak jo! :wink: Ale počkej ještě, třeba....To by byl krásnej dárek pro příteláka, co? Myslím na tebe a držím pěsti! :dizzy_face: A když to zas nevyjde, pamatuj, že do dalšího cyklu máš minimálně mě jako spolubojovnici! :wink: (a je nás tu určitě víc!) My to nevzdáme, že ne???!!! :wink:
8. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Kopi, taky jsem si kladla takovéhle otázky... :pensive: Nechápu to. Je to tak strašně velká nespravedlnost, až je mi z toho špatně! :angry:
8. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Aji no to by byl dárek :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já už s ničím nepočítám :sweat_smile: :grinning: potom co se mi stalo ted v lednu,ani nebudu testovat :pensive:
Aji a všichni ostatní mi to těhu prostě musíme dát :slight_smile: :sunglasses: já jsem tedko celkem nastydlá :unamused: Já už jsem to vzdávala několikrát,ale zase si říkám,je mi 24 a času mám ještě dost,tím se ted uklidnuji :astonished:
8. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Já to taky vzdávala už několikrát. Nejhorší je vždycky den, kdy dorazí ms (asi to všechny známe). No ale pak trochu vychladnu a řeknu si, že to prostě jednou vyjít musí, přinejhorším si necháme pomoci... :wink:
Kopi, už jsi byla na nějakém vyšetření? Budete něco řešit?
8. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
ty ženský jsou snad totální krávy jak můžou takhle točit a mrskat s dětma :angry:
8. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Aji já se právě bojím,na co by tam mohli přijít :sweat_smile: :zipper_mouth: takže to ještě vydržíme do dubna a pak už to budu řešit s gyndařkou,je rozumná tak myslím,že si semnou vyhraje :grinning: :grinning: :grinning:
Navíc do Gennetu se taky můžu objednat bez doporučenky,takže bych když tak šla tam.Nechávám to jako poslední možnost.Mám prostě strach,že třeba nebudu v pořádku :pensive:
8. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj Casio :slight_smile:
jak se máš?
8. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, reaguju až teď. Tu zprávu o Farmince nějak nemůžu rozdýchat... Udělalo se mi z toho zle... :pensive: Nemám slov, tohle je prostě hrozný! Mám na Farminku telefon, ale nebudu jí psát, má toho teď dost. Mně je to tak líto!!!! :pensive: :pensive: :pensive: Drž se, sluníčko!!

Na víc se nezmůžu reagovat. Všem pokud možno klidný večer, pa
8. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
na létání miminek nemám ani žaludek :pensive:
8. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Holky, mě je z toho tak smutno.............celý odpoledne se mi chce brečet..........pořád na Farminku myslím :cry: Už aby to aspoň měla za sebou a byla zase tady u nás :frowning2:
8. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Je ten dnešek fakt smutnej. :frowning2:
8. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
holky snad už tu budou zase lepší zprávy :pensive:
8. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.