Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
9. únor 2010

Tercinko,já to chápu,že máš o ní strach. Taky na ní myslím a doufám,že to bude mít za sebou dřív než my dvě ☹ Já nevim,že každá nemocnice to dělá jinak. Zpětně si říkám,že mě v tom snad schválně nechali vymáchat. Ale přitom,kdyby bylo mimčo zdravý,tak bych to nedělala.Já fakt nevim děs běs. Snad už to má fakt za sebou a nebudou jí trápit.

m.aa.b
9. únor 2010

Farminko, hlavu vzhuru a nevzdávej to!!!!!!!!! 😔 😔 😔 😔
Mám Tě ráda, i když tu nejsem moc často, tak vás průběžně dočítám. A v době kdy mi bylo nejhůř tak jste mě tu všechny podržely!!!! 🙂
MÁM VÁS VŠECHNY MOC MOC MOC RÁDA!!!!!!!!!
Kopinko opravdu netesti před termínem ms, vůbec to nemá cenu, ten pozitivní test by kolem toho 26 DC mělo hodně holek, dr mi říkál že spousta těhotenství skončí takto a nepřijde se na to, pže ms dojde normálně a opl. vajíčko s ní odejde, a normálně se před ms netestí. To jen mi pořád testíme 😀, takže vyčkej na zpoždění a pak teprve testni, ju? Ať nejsi zbytečně zklamaná a netrápíš (a zbytečně 😅 )

Holky papa a mějte se krásně ju? 😅

tercie
9. únor 2010

Markee já hlavně to měla přes víkend, a to na mě kašlali. Doktorů bylo málo a byli u porodů, a já byla ta poslední... No schválně to snad nebylo, ale myslím, že ve všední den by to vypadalo jinak. A ještě bylo velikonoční pondělí, když jsem rodila ☹ No kéž už to má fakt za sebou, a odpočívá. Uvidím, kdyby se ozvala, ještě vám napíšu.

mari111
9. únor 2010

snad uz to ma zasebou a odpociva, zlaticko nase, ja se s toho nejak nemuzu vzpamatovat ☹

mari111
9. únor 2010

a copak kopinka provedla ze musela menit az ip adresu???

markee
9. únor 2010

Jasně. Jdi si třeba číst a hlavně odpočívat.

tercie
9. únor 2010

Markee já nebudu odpočívat, já budu číhat 😉

Mari můžeme jen doufat, snad je to tak.
Kopinka neprovedla nic, jen si zrušila registraci protože myslela že budem chodit na jinou diskusi,tak si musela založit jinou s jiným nickem 😀
A jak se máš ty, těhulinko, už ti není špatně?

markee
9. únor 2010

Mě teď tak bolí podbříšek,chjo. Asi to tam roste nebo jsem nastydlá. Je mi dneska hrozná zima. Sedim tu ve svetru a mám zálusk na deku 😅

tercie
9. únor 2010

Maab a co ty, jak se máš? S tím testováním máš pravdu, ale já taky testovala už den před mrchou, jsem to nějak cítila,že to tam bude 😀

tercie
9. únor 2010

Markee no vidíš, to sis stěžovala že tě nebolí, tak teď tě bolí, mimís dává vědět že tam je 🙂 Deku si vem,ať nenastydneš, to teď zrovna nepotřebuješ 😉 Já tu mám taky chladno,uškrtila jsem vzduch do krbu když jsem tu nebyla aby mi nevyhaslo, sice nevyhaslo, ale musím to teď nechat pořádně rozhořet, aby se zas udělalo teplíčko...

markee
9. únor 2010

Tercinko to je ono. Pže jsme do dvou byli pryč a nikdo v baráku. Hned je to znát,že se tu nevytápělo,jen se to žudlalo 😀 Dala bych si ráda nohy do horké vody,ale to nemůžu 😒

mari111
9. únor 2010

tercinko zle uz jen obcas ale jinak se mam pekne na hovinko, topenari nam dvakrat provrtali elektrinu v podlaze a znicil se mi tim sporak, no plotinky mi jeden pan elektrikar spravil ale ta jedna blbne a trouba vubec nejde,sporak byl drahej ,makala jsem na nej jak vul,prescasi ,domacky a ted mi to je strasne lito, jinak mame rozkopanou podlahu v chodbicce a v jidelne, no to neni tak hrozne, to se zadela ale aby sme toho nemeli malo tak nam dneska psal debil co sme od neho koupili pred rokem a pul tento dum, ze se musi doplatit 25000,- ja nevim kde to ted zrovna mame brat,my sme meli smlouvu ze zaplatime dan z prodeje, jenom ze on na to sral a nepodal danove priznani, tak sme to zaplatili z naseho odhadu aby nebylo zle a oni prej ted udelali jinej odhad na vic a je tam nedoplatek, zitra zajedeme na financak jestli tam nejsou treba nejake pokuty nebo tak neco, ach jo svihne mne 😠

mari111
9. únor 2010

stejne to budeme muset zaplatit, ja uz nevym proc se nam musi vecne vsechno srat, uz sme s toho docela na nervi a vycerpani 😔

aronek
9. únor 2010

mari, koukám, že máš taky veselo 😒

markee
9. únor 2010

Mari,téda takový škody a takových nervů máte. To je mi líto.

mari111
9. únor 2010

no to mame veselo a sokovane, sem rikala ze az nam budou delat okna tak urcite spadne aspon pul baraku nebo neco, holky to tak vycerpa takove starosti, jo sou i horsi ja vim ale uz mne to fakt sere, ja uz kuli tomu aj brecela,fakt a to sem si myslela ze nejsem zadna cita, ale uz je toho na mne moc 😔

mari111
9. únor 2010

mysto toho aby sme se tesili z toho ze tu mame konecne teplo a hezky tak se akorat nervujeme
a co ty marke,jak se citis ?
Aronek ty uz si na materske konecne,ze? 😉 odpocivas? nebo litas a schanis vybavicku na posledni chvili 😵

aronek
9. únor 2010

mari, mateřská je nějaká hektická. Chtěla jsem prát malému a rozbila se pračka a příteli odešlo auto, takže řešíme a přípravy zatím moc nejsou

aronek
9. únor 2010

tedy je už alespoň postýlka 😀 takže malému nehrozí škopek od prádla 😀

markee
9. únor 2010

Mari,no jak kdy se cítím. Jinak po zdrav.stránce je to dobrý. Není mi ani špatně od žaludku-jen občas mi něco nechutná a nejsem závislák na kávě. Dám si,ale jen,že je to zvyk,jinak prostě chuť není.
Po psychický stránce je to jiné,ale to víš no. Vždy člověk bude mít strach.

kopa00
9. únor 2010

Ahoj holky,nakukuji,zda není info o Farmince.
Maab četla,jsem co jsi mi psala 😅 😅 😅 Jenže já debil dneska byla u kamarádky a ta nevěděla zda je těhu,nebo ne 😅 tak měla nápad,že testneme spolu. 🤐 🤐 🤐
Na ruce bych si naplácala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 Už nikdy nesmím testovat,jsem asi 26Dc.Ona je těhule.
A já po ms naklušu na gyndu,páč jsem měla opět na testu //,ale holky je to nesmysl 🤐 🤐 🤐 🤐 Jsen jen 26dc a ta druhá je dost,dost viditelná.lituji toho,že jsem k tý kámošce šla ☹ ☹ ☹ hlavně vím,že to tak není i se tak chovám.

mari111
9. únor 2010

aronku no aspon ze spani si mu zabezpecila 😀
Marke,jo jo povidej mi o strachu , ja nevim proc tohle vubec musi bejt, neslo by to lip bez strachu, svet je proste nespravodlivej a my musime bojovat a vydrzet vsechno, jen nekdy uz mi to pride prehnane co uz se deje 😔 ja si myslim ze si to ani jedna z nas nezaslouzila, natoz vic krat, ach jo ja sem dneska fakt v soku s tej Farminky, ja to nemuzu pustit z hlavy, proc se to stalo , proc ☹

kopa00
9. únor 2010

Ahoj Mari,ráda tě vidím 😵 jsem si říkala,kde se touláš 😕 😕 😕
nemám ted čas,musím od pc ☹ jak se máte s mímem? 🙂

kopa00
9. únor 2010

Maab a jak se máš ty???? 😕 😕 😕 😕

aronek
9. únor 2010

kopi, jí měla 26dc taky // a vydržely 😀

mari111
9. únor 2010

ajoj kopinko, no mame se jak kdy, nekdy blivno nekdy dobre 😀 ty si dorotka, ty uz na testy ani nesahej, se budes zas zbytecne nervovat

kopa00
9. únor 2010

Aronku jenže,znáte mě??? 😀 😀 😀 😀 Já jsem snad z jiného světa 😀 😀 😀 navíc tohle už není stín 😅
No uvidíme,každopádně se příští týden objednám, na tu gyndu aby mě dali do kopy 😀

kopa00
9. únor 2010

Mari jenže co bych neudělala pro kámošku že??? 😅 😅

kopa00
9. únor 2010

tak papa a dobrou,jsem unavená 🙂

mari111
9. únor 2010

no to se kopi objednej at se nemusis takle trapit, telicko si evidentne s tebe dela srandicky, ale kdyby ne, tak treba to uz ted bude 😉 vis co, no ale nebudeme predbihat,ze 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru