Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

miru.j
16. únor 2010

ahojte babulky,tak uz mam knizku,...ale dokina ma nepozerala,lebo idem o dva dni do rizikovej poradne...vraj nech si ma pozru tam,...a tak neviem ci je vsetko ok,ale nespinim ani nekrvacam 😉 tak dufam,ze je s pokladikom vsetko ok a srdiecko veselo bije.Snad ma ten doktor pozrie aj ultrazvukom,bola by som kludnejsia,keby som vedela,ze je vsetko ok
...Farmi,vela sil,nech si znova medzi nami,myslim na Teba nech kontrola dopadne na vybornu...drz sa 😉

mari111
16. únor 2010

ahoj miru no ja by som bez kontroli teda neodesla, to uz te nemohla prohlidnout at mas klid ? 😠 jinak teda za dva dni drzim palecky at je vse v poradku, a je dobre ze uz nespinis, bude to v poradku 😉 setri se

miru.j
16. únor 2010

...mari,ja som stoho mala dost nervy,ze idem tam,tak konecne viem na com som 😠 ,no dufam,ze to tie dva dni nejako vydrzim. Ty sa mas ako?

kopa
autor
16. únor 2010

ach jo holky,není mo dobře 😖 jsem chcíplá snad víc a víc.To mímo asi nevydrží 😔 nemohu jít ani marodit,mám tu moc práce a nikdo to za mě neudělá.
😔 Začíná mě to pěkně štvát 😢
Navíc přítel byl včera u doktorky na srdce a má zas špatné výsledky,takže musí zhubnout,nesolit....ale je z toho špatný a moc se spolu ani nebavíme 😅

martinkal
16. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Farmííí myslím na tebe, jsi statečná. Vím co prožíváš, ve stejným týdnu jsem to prožila v březnu, a taky jsem si každý den myslela, že je to jen špatný sen. Myslela jsem, že umřu, že to nemůžu přežít, ale kvůli mým holčičkám jsem musela, a ty to taky přežiješ, máš synka. Je to těžký, strašně těžký, ale den za dnem se ti bude o maličko lépe dýchat, uvidíš, věř mi...... (i když já tenkrát taky nikomu nevěřila, ale je to tak 😉).

Kopi neboj, myslím, že hodně holek tady na začátku marodilo, a pokud je mimísek silný, přežije to, pokud by silný nebyl, odešel by i bez nachlazení. Takže se tím netrap, hlavně co nejvíce odpočívej, a hlavně buďte s přítelem v pohodě, teď je psychická pohoda důležitější, než rýma a kašel. Stres špatně působí na těhotenství. A ty buď šťastná, vždyť jsi na to tak dlouho čekala 😉

Miru.j takže jdeš k dr. zítra? Budu ti držet palečky, hlavně, že už nešpiníš, vše bude OK 🙂. MUSÍ!!!

AJi, Pajo, držím palečky taky 🙂

miru.j
16. únor 2010

kopinko,neklesaj na duchu,ved to babatko chces a velmi,vyprdni sa na pracu a dopraj si oddych 😉 ,zdravie je prednejsie 😉 . Mne ked som bola chora baby odtialto poradili medik s cibulou,a vela cajiku s medom a citronom,lieky som neuzivala ziadne a preslo to za tyzden ale lezala som v posteli.Moc Ti drzim palce aby si cim skor vyzdravela,...a miminko bude v poriadku len sa setri 😉

martinkal
16. únor 2010

Jinak já mám dneska nějakou plačtivou náladu, pořád se mi chce brečet, naštěstí není nikdo doma, protože by si dělali starosti, a to nechci. Asi se mi bouří předporodní hormony. Zítra začínám 38tt a začínám mít strach, ani ne z porodu, ale, aby malá byla v pořádku 😉

miru.j
16. únor 2010

martinkal,vdaka za palecky 🙂 ,idem vo stvrtok 😉 Ty sa mas ako?...uz sa ti to blizi 😉

martinkal
16. únor 2010

Miru.j taky jdu ve čtvrtek, a možná mám tu depku z toho, ve čtvrtek je 18. tého, a já se 18.-tého (března 09), dozvěděla, že miminko umřelo. Od té doby jsem nikdy 18.-tého do poradny nešla, a teď to tak vyšlo. Jsem asi blázen, ale mám strach ☹

martinkal
16. únor 2010

No holčiny já jedu ke kadeřnici na melírek, naposledy před porodem, chci se Lucince líbit, tak snad se mi zlepší nálada. K večeru zase na vás juknu 😉

miru.j
16. únor 2010

...moje zlaticko,je mi luto cim si si presla,tiez nikdy nezabudnem na ten datum kedy mi oznamili MA ☹ . Teraz uz si ale v cieli 😉 a ja Ti budem moc drzat na stvrtok palce.Bude vsetko v poriadku a hotovo 🙂

aronek
16. únor 2010

já jdu taky ve čtvrtek do poradny 😀

sarlotta
16. únor 2010

miru, tak to je dobře, že už nešpiníš, jsem moc ráda🙂 držím paleček na utz 😎

Kopi, nešil a hlavně si nic sama nekupuj v lékárně, zajdi k obvodní ať Ti něco dá, ju. Na práci se vykakej 😀 vždycky to nějak jde.

Martinkal...mě se taky svíral žaludek 11.2. co už stím... nic. Buď v poho, všechno je v pořádku 😎 už se těším na fotečky prďolky, to bude panenka krásná 😉

aja.83
16. únor 2010

Jůůů, zpráva od Farminky 😵 !
Farminko, jsi moc statečná, moc na tebe myslím, abys co nejdříve překonala toto hrozně těžké období! 😔

kopa
autor
16. únor 2010

Holky díky za rady ohledně nachlazení.
Šla jsem z práce domu po obědě a zítra ještě zůstanu doma,ale budu muset jít kvůli tomu o víkendu do práce ☹ nevím jak to teda stihnu 😖 a když tak příští týden mám totiž uzávěrku,tak potom si vemu volno.

hanana
16. únor 2010

ahojte holky moc zdravim Farimnku moc na tebe myslime drz se, bude lip ver mi,
tak jak martinkal psala ja se dozvedela ze je neco spatne 18/03 min rok, to jsou moje narozeniny, jak psala farminka bylo to jak nocni mura, nemohla jsem spat, a kdyz jsem nakonec usnula, tak jsem se zachvilku probudila s radosti ze to opravdu byl jen zly sen.... za par vterin si uvedomila ze vlastne to sen nebyl a opravdu se to stalo..... ale uz je lepe , farmi drz se .....
jinak ja jdu taky ve ctvrtek na ko. coz je 18/02 je nas dost ze?

Mari tobe moc vlika gratulace k znasnubam....

Kopinko moc se opatruj, a odpocivej.....

flair
16. únor 2010

Farminko, díky, že ses za námi zastavila 😉 Teď hodně štěstíčka na kontrolu a pak uzdravit i dušišku... Myslím na Tebe!!

Kopi, já si taky myslela, že by se beze mě v práci neobešli a obešli. Ze dne na den jsem v 7 tt šla na PN. Zdraví a mimčo jsou na prvním místě!!!

Teda ve čtvrtek bude ale kontrolní den!!!!!!!!!!!! 😅 Čekám jen samé dobré zprávičky, je vám to jasné??!! 😉 🙂

kerrie
16. únor 2010

Mari..............my jsme Ti s Emičkou zapomněly pogratulovat k zásnubám..........přítel to vyřešil krásně romanticky....... 😵 😵 😵

Holky, Emička jde ve ČT taky do poradny 😀 😀 😀 Jsem zvědavá, kolik jsme přibrali. My se teď radujem z každýho jejího špíčku a faldíčku a jí jednou polezou na nervy 😀 😀

mari111
16. únor 2010

ahojky, hanano dik za gratulku a samo aj kerrie a Emicce moc dekuji,hlavne teda Emicce 😉 , jinak ja jsem dneska machrovala ze uz mi neni zle a odpoledne sem zas zvracela v praci, uz jsem aj psala sefovej at si nekoho zacne hledat , ze to takle nejde aby jsem tam pred lidma blinkala 😔 ani mi neodepsala ,tak jsem zvedava zitra ,co mi rekne hm 😖

tercie
16. únor 2010

Ahoj kočky,co děláte? Ordinujete co? 😀 Já jsem tu, nakukuju, tak kdyby náhodou 😉

Jo akontrolau zubáka v poho, nic mi nenašla, to bylo snad poprvé v životě co se mi něco takovýho u zubaře přihodilo 😀

markee
16. únor 2010

ahojky. Tercinko,až budeš mluvit s Farminkou,tak na to spouštění mlíka mi zabralo pít šalvějový čaj. Někdo mi radil i mátový. Pak to stahování,to jsem měla fakt pořád-den i noc. Jen jsem si občas odpočala během dne,ale úplně to přestalo tak za 14 dní. Týden to bylo drsný,pak se nalejvali jen občas. Ještě prý v lékárně nějaké homeopatika jsou na to. Ale mě stačil ten čaj a stahovat.
Moc jí pozdravuju a chci jí dodat hodně síly, protože to opravdu teď nejvíc potřebuje. Samozřejmě pláč tomu pomůže-vyventilovat to ven,ale to víme všechny. Je to těžký a přeju jí,aby se to už nikdy neopakovalo. Prostě,aby časem to ZDRAVÉ MIMINKO bylo.

aronek
16. únor 2010

tak máme po porodním kurzu, jsme poučení a můžem jít na to 😀

tercie
16. únor 2010

Markee hned jsem jí to přeposlala, díky 🙂
Aronku, co jsi se dozvěděla novýho? 😉

aronek
16. únor 2010

terci, že nechci rodit, jenže asi pozdě

aronek
16. únor 2010

nástřih hráze z blízka je hnus 😖

tercie
16. únor 2010

Markee odpoveď pro tebe od Farmi 😉
jééé to je od ní hezký já si vzpomínám, že to tudle taky řeešila, ale nechtěla jsem jí otravovat a vyptávat se jí, aby se vracela zpátky k těm hnusnejm vzpomínkám, když už je ted čerstvá těhulinka
ale prosííím poděkuj jí za mne moc moc moc 😉

Aronku no to jsi zjistila fakt pozdě 😀 Jako vidět nástřih tak asi taky nerodím 😀

aronek
16. únor 2010

terci, vím, že nemůžu couvnout, ale jsem ráda, že jsem to neviděla předtím 😀

aronek
16. únor 2010

Jdu do hajan, přeji dobrou noc 😀

tercie
16. únor 2010

No ještě že nám takovej masakr zblízka neukázali 😀 To bych jim pak asi ze sálu zdrhla 😀
Dobrou, já jdu taky skočit šipku do kanafasu 🙂

cajori17
16. únor 2010

ahoj holky pred chvilkou jsem dosla z odpoledni ,tak nakukuji...Terci a Eli ,dekuji za rady a mozna opravdu pujdu k tomu dr jeste tento tyden,at se to konecne zacne resit...holky mam vas moc rada,dela mi radost,ze jsem uz trosku zapadla do party a me dny jsou diky vam stastnejsi-dekuju vam vsem.......dobrou noc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru