Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
9. črc 2009

Ahoj Kopi 😀

kopa
autor
9. črc 2009

Aronku ahojky,
už jsi v práci ju?No já jsem dneska v kanceláři sama,kolegynka jela za klientem.No ale musím makat,mám tu 20 středisek na zaúčtování 🙄

aronek
9. črc 2009

Kopi, já jsem v práci snad pořát, teď zase za chvilku letím na nějakou poradu 😠 .Poslala jsem ti číslo, ale v práci ho nemívám, takže spíše reaguju až večer na SMS

kopa
autor
9. črc 2009

Aronku jak pořád?
Děláš klasický 8hodinovky? 😅

markee
9. črc 2009

Dobré ráno holky,vy jste teda ranní ptáčata 🙂
Kopy,ty jsi hezky doplnila tabulku a určo tam budu jediná,která nechce znát pohlaví dítěte,co? 😀 😀 😀
Holky tam ji jedna holčina tady z Koníka radí ohledně té mateřské a pak následně rodičáku. No je to dost papírování,ale jestli to klapne,tak nebudu muset být doma 4roky a pobírat tu malou mateřskou. Jen se musíme s manžou psychicky obrnit ohledně úředníkům. Občas si myslím toho teď budu vědět víc než oni 😀

murynka
9. črc 2009

ahojky holčiny 🙂

držím palce kerie 😵 neboj dopadne to dobře a ty uvidíš krásného mimíska 😉

vendul tobě držím palce do poradny 😉

a holky!!! 😵 😵

včéra večer jsme ležela měla ten fonendoskop aslyšela srdíčko miminka 😵 😵 avolala jsem manžu slyšel to také takže jsem usínala s fonendoskopem v uších 😵 😀 pak odplaval a zase nebylo slyšet nic ale bylo to kráásnéé 😵

farmarska
9. črc 2009

markee jsem trošku mimo, ty neceš být čroky doma? 😕

kerie držím palce!! 😵 jak psala murynka, všechno bude dobrý!!!! takže klídek mamino 😀

mury to muselo bejt pěkný usínání 🙂 a co břuch už dnes nebolí?? 😕 jak tě bolel a z čeho 😕
sem myslela, že to takhle zlobí jen nazačátku.. 😅
jinak hlásím u nás zima a větrno 😝
to je zase náááádherný léto 😝
hlavně že jsme si předevčírem dali konečně dopořádku bazén 😀

farmarska
9. črc 2009

jo a hezké ráno všem! 😵

murynka
9. črc 2009

farmi mám pocit že mi tvrdne 😒 je to spíše nepříjemné ne že by to bolelo 😅 ....tak jsme si raději lehla a dobrý 😉
u nás je pěkná kosa 😠 to je fakt léto ☹

farmi bazén 😀 😀 chtěli jsme kupovat také a le nevím nevím 😀 😀

kopa
autor
9. črc 2009

ahoj Farmi a Mury 🙂
pěkná kosa teda je,vůbec teda nevím na co jsem si včera kupovala 5 triček 😅 tak jsem dneska vyrazila v lehoučkém svetříčku 😀

kopa
autor
9. črc 2009

navíc mám rýmu 😒 včera mi přítelák řeklže jsem jeho nejmilovanější kopinčáček 😵 😵 😵 a už jsem se nehádali 😀 ale stříky stříky nebylo 😅 jsem usnula 😕

kopa
autor
9. črc 2009

jé že vy jste mi zmizely 😅 to mám za to strašení 😀 😀 😝

murynka
9. črc 2009

jo leni nemáš nás strašit 😝 😀 😀
jaktože jsi usnula 😕 😅 tedy ty jsi ale... 😀 😀
je dobře že us se nehádáte 😉 😉

farmarska
9. črc 2009

kopi to nevadí, o vás strach nemám, vy to doženete ! 😀

mury my máme jen takovej ten z moundfieldu, ten nevrch -plechovej, dohněda, průměr 3,6.., ale stačí nám to. Na to osvěžení je to fajn a naš mladej se v něm pěkně vždycky vyřádí 🙂
jen mne udivilo, jak strašně zase z lonska vyrostl. Když jsme ho kupovali, tak ani pomalu nedostal na dno, aby si neloknul, v loni už měl vodu ke krku, že mu zakrývala ramena a letos se mi tam postavil a má jí na prsa! 😕
holky on už je stejně vysokej jako já!!! 😅

kopa
autor
9. črc 2009

Markét byla jsem zase naká unavená ale zítřek a víkend to jistí!!!!!!To se budeme milovat několikrát denně a to bylo a by nebylo 😀

markee
9. črc 2009

Farmy,nechci být 4roky doma.Jsem doma už tři roky,protože jsem byla od 10tt na neschopence a mám toho občas fakt dost. Jsem ráda,že můžu být s Johankou,ale prostě si nedokážu představit být doma další 4roky ☹ A hlavně my si koupili vloni nové auto a ta částka na mateřský na 4roky je od 21měsíců dítěte 3800Kč,což nám nepokryje ani tu splátku. Prostě půjde manža na jeden den na mateřskou a bude moct pak zažádat o rodičák a zvolí tři roky a vrátí se do práce a já budu opět doma.To fakt bude stačit.

murynka
9. črc 2009

farmi to je i ten do té země 😕 😕 ten zatím chceme také 😉 a pak nějaký větší ale ted stačí tento 😀
no jo rostou nějak rychle dětičky co? 😕 😀 za chvíli tě mamino přeroste to s eneboj 😉

kopi ha víkend 😀 😀 to nsažení vám závidím 😅 🙄 😀 😝

farmarska
9. črc 2009

jo jo to je dobře 🙂 se ted musíte pářit 😀

mury tak to je blbé, tak fakt zvolni a řekni to pak doktoroj, možná ti na to napíše nějakej ten hořčík nebo magn.
jinak ten bazén mne fakt vytočil..páč když byly ty horka, tak jsem se mohla schlazovat tak akorád ve vaně, páč bezének byl fuj fuj z lonska. Pak jsme ho vypustli, vyčistili, napustili, zchemizovali, přikryli solární plachtou... a ono už dva dny zima jak v márnici 😠 Si můžu zas akorád tak napouštět tu vanu 😀 teplou 😀 😀

kopa
autor
9. črc 2009

fARMÍ musíš být otužila šup do bazénku 😀 😀 😀

farmarska
9. črc 2009

mury jo, tenhle se může zapouštět do terénu, ale my ho máme navrchu, páč máme psy labradory a ti se vrhají i do kaluží, jen aby se zmočili, takže by to byl spíš pak dárek na léto pro ně, než pro nás 😀 😀 😀

murynka
9. črc 2009

farmi jo tak to je on ale také ho nechceme do země máme retrívra 😀 😀 takže chápeš 😀 😀

farmarska
9. črc 2009

kopa jsi se dočista pomátla né 😕 😀
to víš že jo, já tam vlezu a zejtra budu mít rýmu jako ty! na to ti neskočím! 😀 😀

markee
9. črc 2009

Farmy to je jak u nás s tím bazénem. Prostě letos je léto fakt na koupání 😠 Se na něj dívám akorát z balkonu a představuju si,že bude jednou teplo a opět tam vlezu.
My máme ten jak nafouknete lem a zbytek se dopustí vodou a ono se to zvedne je 3,66 na 0,91cm. Úplně ten malej jsme nechtěli a zas další velikost je 4,57 a to je už moc moc. Do země nechceme,pže nevíme zda tu budeme bydlet dál a pak ho z té země dostávat to ne. Nehledě na to,že budu radši šetřit na barák než na bazén 😀 Ale je to skvělá věc 😉

farmarska
9. črc 2009

mury je mi to jasný !! 😀 😀 😀 😀
ale víš jak, zas by si to léto moc užíval 😀 😀 😀 😀

murynka
9. črc 2009

lenka radí koukám dobře 😀 😀 sama by tam nevlezla a tebe bude ponoukat co 😝 😀 😀

farmarska
9. črc 2009

holky musím jít přichystat snídani pro mne a mé už odrostlé mimi a pak jít na zvířátka... 😵
tak zatím ahoj 😉

murynka
9. črc 2009

farmi já jdu zase na manžela 😀 😀 😀 zatím papa 😵

kopa
autor
9. črc 2009

holky ale vlezla!!!!!!!!! 😅 já mám nácvik z domova 😅 jsem zvyklá na zimu.¨
Přátelák v dětství pobýval s rodiči v Rusku v Moskvě(byli tam pracovně)takže ten je dost zvyklej na kosu a proto u nás v zimě ani netopíme,občas se sprchujeme studenou vodou...

murynka
9. črc 2009

leni tak ty 😀 😀 a já otužilá nejsem a dnes je fakt kosa 😅 😕

kopa
autor
9. črc 2009

Mury je pravda že mám ráda taky teplíčko,ale to víš za pár let si zvykneš žít v kose 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru