• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi takhle ho neomlouvej :wink: podle mě by to prostě chlap měl vidět co ta žesnká zažije a ajk to zažije :wink:

jak píše šarlotka může být u hlavy a krev neuvidí vůbec :wink:
9. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Jo, ještě mi napouštěl vanu a měřil délku kontrakcí:slight_smile:))))
9. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Sarlott je to opravdu moc hezké když tam ten manža u porodu je,je to fakt opora a ve dvou se to lépe táhne :dizzy_face: Ale u nás to opravdu nehrozí :pensive: No uvidíme až dojde na těhu co to s přítelákem udělá... :grinning:
Jedině že bych vzala sebou fretky,ale ty ba tam asi nemohli že.... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
nakukuju a vy jste zrovna u porodu :confused: tfuj tfuj :grinning:

ten můj se mnou byl nakonec u císaře a nešeho prďolku viděl dřív než já :angry:
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
kopi já mám žvížátka taky ráda, ale myslím, že žádné by nám tam neprošlo :cry:
zkus to zjistit.. kdyžtak bych si tam sebou vzala svou nejoblíbenější kozu Petrušku :grinning:
9. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
vy jste prdloušci :grinning: :grinning: zvířátka k porodu :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
mury moc hezký stránečky jsi sem hodila :slight_smile: to bylo potěšení pro mé oko :wink: samé pěkné potřeby pro žvížátka :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
no co můj manžel je taky zvíře a u císaře mohl být :grinning: :grinning: :grinning:
farmi tam šlo o fonendoskop :grinning: :grinning: :grinning:
no ještě se rozmejšlím nad čuníkem Lucinkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
mury no jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ten zbytek byl tak mňam :grinning: :grinning:
jen tak dál :grinning:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
no jdu radší vařit :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
holky já jsem stejně zvědavá jak budu rodit tentokráde, když prvně jsem rodila císařem...
ale prej tedka bych klidně mohla i normálně
9. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Farmi drahouš taky viděl malého dřív než já :angry: :sunglasses:

Kopi a kdo Vám to teda zdokumentujeeee.. cooooo.. musíš ho pak nalákat na to, že je tam naprosto nepostradatelný.
Při kontrakcích Ti namasíruje záda a donese vodu a pak už Ti to bude fuk, jestli tam je nebo není:slight_smile:))) Ale ta doba s bolestmi je únavná.
9. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
A proč né zvíře u porodu :sweat_smile: :grinning:
sice by si tukali na čelo,ale podpora je podpora nééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Farmi určo normálka:slight_smile:))) si musíš vyzkoušet nééé:slight_smile: A navíc to máš doooost dlouho, nejspíš bude brána stejně jako prvorodička.
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
sarlot to je nepravedlnost vid! :angry: člověk se s tím 9 měsíců tahá, tak by pak měl mít nárok na první pohled :angry: :grinning:
ty jsi taky císařovala?
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
no jo je to už pěknejch pár let :sweat_smile:

kopi že jo , podpora je podpora :angry: jen nevím, kdyby jim tam udělala hromádku Lucinka :sweat_smile: tak bychom tam v tom uzavřeným prostoru asi všichni omdleli :sweat_smile: no doktoři určitě..a kdo by mne pak odrodil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ona totiž když dělá ee tak to děěěsně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Farmi jojo, po 22hod normal porodu, byl rychle císař...ale malý byl v pohodě...apgar 10 10 10 :sunglasses: a byl krááásný, nepomačkaný :grinning: byl na mě moc velký.
9. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky to je tedy téma. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já bych manžela u porodu chtěla. :wink:

Kopi: neboj příští měsíc budeš mít třeba míst snž už týdny- to pak bude krásnééééé
9. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
¨no jo tak to já měla jen slabých 12hodin utrpení :grinning: před císařem :grinning:
a pak taky musel už šupem ven :grinning: a taky byl hezkej nezmuchlanej :dizzy_face:
oni jsou ta miminka po císaři taková hezčí že :wink:
9. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
sarlott to je pravda budu potřebovat fotografa :grinning:
Farmi ee je ještě dobrý,horší by bylo kdyby tam fretka hodily PUCH :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
já bych ho tam taky znovu chtěla... si to tam bez něj neumím představit :sweat_smile: na koho bych nadávala a hysterčila :grinning: sestry ani doktoři by si to líbit nenechali :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
no puch je hnusnej ale má Lucinka je axtra velkej smraďoch! :sweat_smile: se fretkám vyrovná :grinning: ta tzi udělá hovno velký jako tři lický :sweat_smile: a dvě moje :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Paaji ahojky :slight_smile:
Nebo místo snž nebudu mít nic :grinning: :grinning: Však mě znáte :sweat_smile:

Tercí co prkýnko?
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
holky i když jsme u tak hezkého vonavého tématku, budu muset končit..
přerovnávám skříně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak abych to stihla dřív než se vrátí domů ta moje druhá polovička :wink:
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Farmí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Až takovej smradoch, :grinning: já myslela že už většího smradocha není než nás fretmen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Farmíku tak zatím pa.
Potřebuji taky vyklidit skříně a vyházet malé oblečení :sweat_smile: ale mám tam dvoje kalhoty uplně nové,ale jsou mi jen nad kolena dál je nedostanu :sweat_smile: :pensive: :grinning:
9. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Nažďár baby, půjdu dočíst jo?

Kopi prosím do tabulky až budeš dělat 1DC, děkuji :slight_smile:
Holky třetí mrcha, to je jak svátek :grinning: Teď už bych se nebála, kdyby něco :grinning: Jsem magor co? :grinning:
9. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Mno 11 hodin kua, musím jít dělat nějaký oběd....asi bude salát s tuňákem:slight_smile:)))))

Ahoj Paajaa:slight_smile:
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.