• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tak ja padim tak dobrou holky..a ráno fanděte :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
jako co by jsi se tercí posrala? :confused: jako admina?? :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Farmi holt nebudem koukat do zrcadla :grinning: co už nám zbejvá jinýho, viď? :grinning:
24. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
ježíšš Elí, tak nemělo by se to rozhlásit rozhlasem? aby to lidé věděli a zbytečně nepanikařii :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
nikol dobrou :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jo Farmi, admini už tu z nás asi taky musej pěkně srát :grinning:

Nicol... fandim, kur.va :grinning: Dobrou noc :wink:
24. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
tercí a nebo si pořídíme taková ta jak maj na poutích jak ukazujou nesmysly.., tak mi bychom si pořídily nějaké zužovací :sunglasses:
24. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
no koukam ze tady holky zas pekne radite :grinning:
24. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
holky taky půjdu chrndět, si nemyslete, že tu budu zase sama vocasovat :grinning: Takže se mějte krásně, hezky se všechny vyspěte, (jen ty terci ne :wink: ) a ahoj zítra! :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
ja du do postele, tak zatim pa pa holky
24. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Farmi no mě to napadlo taky, a ouplně nejlepčí by bylo takový to zlomený zrcadlo, aby byla vidět jenom hlava a pak až boty:grinning: to by se mě líbilo :grinning:

Holky a jako abyste si nemyslely, že Farmi nechce abych se vyspala jo...tak to ona mi chtěla popřát dobrou noc osobně :grinning:
24. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jak píše ségra moje,sama tu vocasovat teda taky nebudu,tak se všechny mějte a dobrou noc :slight_smile: a pytel blech na pomoc :grinning:
24. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: včera jsem měla topinky a nějak mi nesedly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 05:21  • Odpověz
Dobré ráno holky! Tak zas koukám s manžou na hokej! :slight_smile:
25. únor 2010 v 05:39  • Odpověz
Dobre rano holky,ja nejak nemuzu spat,zdalo se mi o mimcu,ale uz si to moc nepamatuju......

Dneska mam gruntovaci den,ale nevarim,tak to je dobry.....

Stavim se pozdeji,pa
25. únor 2010 v 06:34  • Odpověz
ahoooj jéé tak jsem si říkala, že tu budu konečně první a ono prdlačka, tady už to normálně žije! :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 06:34  • Odpověz
aron včera byl nějakej topinkovej den či co! :fearful: I tercule měla topinky! :wink: Já mám vlastně taky jednu včera i dnes..na hlavě :grinning: :zipper_mouth:
cajori a byl to hezkej sen, nebo eanej? :confused:
25. únor 2010 v 06:38  • Odpověz
Farmi,hezkej :slight_smile: ,vim,ze jsem to pochopila tak,jako ze mame mimi.....no,aĺe realita je zatim jinde :unamused:
25. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Fami,ty mivas takhle dobrou naladu po ranu?Se mnou neni po ranu zadna sranda :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:06  • Odpověz
však se mnou taky né! by jsi mne měla vidět v reálu :grinning: Hele ale tak pořád hezkej sen, než hnusnej. člověk se alspon v tom spánku může ták hezky zasnít :dizzy_face:
25. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
to jo,ja snim porad,jsem strasny snilek......achjo,ja se doma nudim,ale prace tu je dost :grinning:

Farmi a co mas ty dnes v planu?
25. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
mě se taky nic nechce, tak jsem ještě zavrtaná v pelíšku :slight_smile: Tyky si sním :dizzy_face: Po tom potratu jsem spala moc ráda, páč člověk zaspí to hnusný a mě se zdáli krásný sny :dizzy_face: Jen to probuzení bylo hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako když se člověk najednou ocitl v realitě :rolling_eyes:
a co mám v plánu ještě nevím, já ted moc neplánuju, to za mne dělá mamka :grinning: Syna mám až do soboty mimo domov,ale je tu mamka, prý aby mi nebylo samotné smutno, ale nakonec to převzala tak, že mne zapřahává :grinning: Má na každej den nějakej plán :grinning: prý aby nám to lépe ubíhalo :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
A co ty? Už máš vymyšleno co budeš vařit? Mě nějak nic už nenapadá. Chtěla bych něco rychlýho a abych u toho nemusela dlouho stát :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
holkýýýýý budíííííííčék!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
To je dobre ,ze nejsi sama a kdyz ma clovek nejakou praci,tak to lip utika,to je pravda........A kde jsou ostatni?jeste asi bucinkaji,je jeste brzo
25. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
No zrovna je tu budím :grinning: doufám , že mne slyší! :grinning:
25. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
cajor já už bych ale docela ráda byla sama :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Mamka je strašnej dříč a já nejsem zvyklá :grinning: No odjíždí domů až v neděli večer :sweat_smile: ale zas budu mít vygruntováno na 5 let dopředu :grinning:
25. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
prosím když zavádím ten utroš,tak si mám pak na chvíli lehnout a nebo mohu normálně fungovat?? :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahoj Kopinko,tak to ti neporadim....
25. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
leni určo si lehni na chvilku já ležela tak půl hodky
25. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.