• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
katy, já nevím, jestli se bojím, každopádně finišuji s přípravama a zkouším ho překecat, že třeba 3.3. je hezké datum :grinning:
25. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
jdu se taky projít na sluníčko :wink:
25. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
martinko tak jí zkus nějak podplatit :wink: to víš, láska k otci od saď pocaď, když jí pšislíbíš něco pěknýho.. :wink: A kdyby ani to nezabralo, připomeň jí, kdo má prs..z tatínka nic nepoteče :wink: :grinning:
25. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
aron na takovejhle zázrak zrození, je krásné každé datum :dizzy_face: A co poslíčky míváš?
25. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Farmííí :grinning: , ty jsi zlato, jdu hned na to :grinning: překecám jí

Aronku mě se líbí datum 1.3. pak 3.3. a pak toho 9.3. mám kulatinky, byl by to nejkrásnější dárek :wink:
25. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
martinko-se mnou zatím asi nic novýho,ale když nám začíná to jaro,bylo by těhulkování moc prima :dizzy_face:

aronek.dnes jsme koukali na Báječný léta pod psa,Šafránková si porod taky naplánovala přesně na 5srpna,že je to čistě otázka vůle...Tak to zkus,třeba to bude fungovat :wink: :wink: :grinning:

farmi-jj a jsme zase u těch koz :grinning: :grinning:

taky holky půjdeme chvilku na prochajdu,je tam fakt pěkně.Jo a pozdravuje vás přítel :wink: :wink:
25. únor 2010 v 15:31  •  snaží se  • Odpověz
Farmííí proč nemáš v pasu fotečku? :unamused:
25. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
ježiši katuš no jo! :fearful: to mi nedošlo! já mám snad na ty kozy nějakou uchylku! :zipper_mouth: :grinning: :zipper_mouth: no snad se to dá léčit :wink: :grinning: Přítelovi děkuji a pozdrav oplácím :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
jsem si všechno smazla, i albíčko, atd.. v době toho velkého smutku, když jsem si říkala, že už sem nemůžu :pensive: ty starý fotky si tam dávat nechci, na to jsou vzpomínky ještě moc živé :pensive: ana focení nečeho nového se zatím necejtím :pensive: ale jen co budu zase snažilka, tak zas něco spáchám :wink:
25. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
chápu farmííí, už abys tady tu fotku teda měla :wink:
25. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
vid :grinning:
jak já už bych tu chtěla nějakou mít i s mímem-odrozeným :dizzy_face: zase se mi to strašně vleče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martinko, ale těším se alspon na tvoje fotky s Lucinkou!! :slight_smile: Tak už sebou hoďte holky, at se mám zase z čeho radovat :wink: :grinning:
25. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
nojo kdyby byl nějakej návod jak urychlit porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už jsme zkoušeli i sex a nic :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
poslíčky nemám, ale je tak nízko, že když jdu do schodů, tak ho kopu do hlavičky :grinning:
25. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
ježiši aron tak na to bacha! aby nebyl ještě kuli tobě blbej! :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:

holky já jsem tak zvědavá, která z vás dřív porodí :dizzy_face: v pořadí je Martinka, ale je jasný, že malej Honzík než aby se nechal okopávat, může předbíhat :grinning:
25. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
farmi, však jsem mu říkala, aby povylezl nebo vylezl ven, jinak bude blbej :grinning: takhle je na půl cesty :wink:
25. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
no jo paličák vid :wink:
a už máš všechno nakoupený a připravený? a jak ti to utíká?
25. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
farmi, připravený nemám. Chybí mi hlavně taška do porodnice do tý se mi fakt nechce :frowning2: Kdyby alespoň řekl, kdy přesně se narodí, ale není s ním řeč :grinning:
25. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
ježiši aron , ale já myslím, že on dřív než vyleze nepromluví :zipper_mouth: :sweat_smile: nechci ti teda kazit radost, ale tu tašku si budeš muset připravit i bez případný domluvy s ním :grinning:
25. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Aronku, Farmí, já mám tašku připravenou už asi měsíc a nic :slight_smile: . Vždycky z ní něco vyndám, pak zase zapomenu jestli jsem to tam vrátila a balím jí znova :grinning: :grinning: :grinning: , normálně mi hrabe. Mám 2 tašky jednu pro sebe a jednu pro mimi při odchodu z porodnice. Doufám, že to nepopletu až přijdou kontrakce.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
martinko, ty jako už ostřílená matka určitě ne! :wink: si jen na chvilinku odskočíš, vyšprkneš Lucinku, oni ti jí zváží změří a hajdy domů :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
farmi a já furt čekám, že se domluvíme :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
farmí to je takových let, že si to nepamatuji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky,tak vy už balít do porodnice? :grinning:
Já si pořád říkám, že je času dost, a hlavně ty věco do porodky mi ještě jaksi chybí, noční košile, kojopodprda, vložky, gaťky a pak podobně... a ještě nám PA říkala že máme sbalit taťkovi pantofle, a sváču...to nevim kdy to všechno budu dělat :grinning:

Jinak dneska jdu pozdě, protože jsem byla venku, u nás bylo taky krásně, pak jsem kydala krb :grinning: a taky jsem měla návštěvu, takže tak :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
25. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
tercíku, jako přijít sem po takový době a navíc ještě s takhle hnusnou zprávou! ty máš ale troufalost! :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
terci, takže mateřská možná zase nebude :angry:
25. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahojky,jsem tu jen na skok,pže jsem unavená. Dopol. lítání k doktoru a na pracák,pak vařit,pak pro malou,zaměstnat jí a od čtyř jsme měli schůzi s maminkama ze školky,kvůli karnevalu. Přijela jsem po šestý a hned se zas věnovat rodince. Teď mám klídek,ale zas se mi klíží očička :grinning:
25. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
markee těhulko tak šup do pelíšku! :wink: máš nárok :wink: at se zase chvilku stará někdo jinej :wink:

aron, jsou to paka!! :angry:
25. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
kdyby to už alespoň uzavřeli, takhle je to fakt pořád dokola :angry:
25. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Fakt holky připadá mi to jako fraška,celej ten humbuk kolem mateřský, hlavně že jim prachy zůstanou,tak proč by to řešili, ne?

Mám doma manžu tak asi moc nepokecám, ale uvidím jakou bude mít náladu, dám mu veřeři a třeba ještě přijdu :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.