• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj, tak se hlásím po revizi... :pensive: .
Myslela jsem, že to bude větši fyzická bolest, ale prý po císaři jsem zvyklá na děsný bolesti, takže tohle je prý jako při silné menstruaci.
Bylo fajn, že mě za 2 hodiny od probuzení z narkózy pustili domů.
Tak jdu do sprchy a spát, mně to dneska zmohlo. ..

Dobrou noc a jsem ráda, že jsem narození Lucinky neprošvihla :slight_smile: .
2. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
tercie prosím můžu se zeptat ke komu chodíš na gyndu? všimla jsem si že jsi z varů. děkuji :wink:
2. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahoj natali, tak si pořádně odpočin :pensive:
2. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jééé Madormi...teď jsem si všimla, ty jsi taky z Varů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já chodím do Ostrova, k Ducháčkovi, nejsem přímo z Varů, ale ze Stráže :wink:

Natali to je dobře že jsi to zvládla, tak si odpočiň, bude líp :wink:
2. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
aha no já dojedu celkem kamkoliv jen už nechci k tomu mému tak zjištuji kde se dá :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
du se holky valet k tv tak zatim pa. :slight_smile: a nezlobte tady
2. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Já s Ducháčkem problém nemám, sice je někdy nepříjemnej když toho má moc, ale beru to že je taky jenom člověk, chceš číslo, zkusit si zavolat? A ke komu jsi chodila ty?
2. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
natálie moc jsem na tebe dneska od rána myslela! :pensive: uuuf kočko, tak už to máš za sebou :frowning2: už bude jen líp, neboj :wink:
i já jsem Robču rodila císařem, ale nebylo to zas tak strašný :wink: alspon teda u mne ne a nebo si na to už nepamatuju :sweat_smile: přeci jen už je to nějakej pátek :grinning:
mari já jí právě nechávám, ale tercí je jak smyslů zbavená! to co za dnešek vyťukala už by dalo na román :sunglasses:
2. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
já k Trubačovi takový dědula na poliklinice ale dnes mě fakt vytočil :frowning2: přišlo mi jak když vůbec nevnímá co mu říkám a co je ve zprávě z nemocnice :frowning2:
2. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Mari tak jsi to vzdala? :grinning: Tak papa a dobrou,my už zlobit nebudem, já Farmi srovnám o latě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jééé a teď si to zase schytám :grinning:
2. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
mari my???? to nemůžeš myslet vážně !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
terculééééé!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak do latě jo?!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: takovejch už tu bylo co se o to bez výsledně snažili ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
tak zrovna jsem měla dlouhý a výživný telefon s tercinou a teda za všechno se moc omlouvá a strašně jí to prej mrzí, že mne takhle slovně napadla :sunglasses: :sunglasses: a ted se za sebe tolik stydí, takže sem už ani psát nemůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky tak jelikož už jste šly asi všechny spát, nebo koukáte na telku a terci zpytuje svědomí :wink: tak já jdu taky, páč sama tu jako vymrzovat nebudu :grinning: :sunglasses: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
tak dobrou noc a hezký sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
tak já jsem dnes pilná a pokusila jsem se zabalit tašku do porodky :grinning: Akorát jsem zjistila vadu, máme jen jeden hřeben o který se střídáme, takže jeden z nás bude holt rozcuchaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
tady nikdo, tak jdu zalézt. Přeji dobrou noc :wink:
2. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
Farmuše ty vopice jedna ukecaná, že tě huba nebolí :grinning:
Holky jo, tak abych to uvedla na pravou míru, telefonovala jsem s mamkou, páč jsou nějaký problémy doma s babi a dědou,tak jsme to řešily, a nééé s Farmi a už vůbec nezpytuju svědomí, páč to teda já mám čistý jak slovo bóóóží :grinning: Do toho mi manža přijel z roboty, dožadoval se večeře a pes mi zdupal vytřenej obývák,tak si dovedete představit, jak jsem tu vysílala :grinning:

Aronku ty brďo, jeden hřeben jo? Nejste vy jako ti skoti, co si jdou koupit novej hřeben, až když tam mají poslední zub :grinning:? Hele přítula doma hřeben nepotřebuje, to ty musíš bejt hezká mamina né? :wink: A nebo ho vem mašinkou na trojku, a učeše se ručníkem, a máte po problému :grinning:

Vidíš,tašku do porodky bych měla taky pomalu chystat, nemám kojo podprdy, potřebuju nový bačkory a tak podobně, už bych to taky mohla pomalu dávat do kupy co? Od čtvrtka jsem 35tt...

A vy už chrníte, tak já jdu taky, dobroooooou :slight_smile:
2. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
tercí bolí!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty slovo bóóží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrý ránko přeju :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
já byla první hééééč! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
3. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Já se nehádám :grinning:
3. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno, holky! :wink: Vy jste tu včera zas perlily :grinning: :grinning: :grinning: ! S váma se člověk fakt nenudí :grinning:
3. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
nehádáš, ale určo by si ráda :grinning: :grinning:

holky tak já se jdu chytat na tu gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mějte se tu pěkně a odpolko ahoooj! :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Aji to je účel :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Terci, to je správný! :wink: A za splnění účelu vám dávám 1*! :grinning:
3. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Jojo Farmi, pořádně se nachytej :grinning: Držím palce jo? :wink:

Aji díky díky :slight_smile::grinning:

Holky já si jdu ještě číst, tak zatím :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
ahojky,tak jsem ráno načouhla a tady Farminka s Tercinkou perlili :grinning:
Jinak mě se teď táááák zvedl žaludek. Míša chce namazat housku s takovou tou krájenou paštikou-ne klasickou v plechovce v obalu. No já si dala kousek té paštiky do pusy a muselo to ven,pže jinak bych vrhla. Fuj to je hnus a přitom mi to chutnávalo. No,takže jim housku s pomazánkovým máslem a je mi fajn :grinning:
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Sirell, Elis Vy jste si na mě vzpoměly jééé to je hezké:slight_smile:)) no jasné, jak se oteplí tak dáme zahrádku.. Sirell neboj, náš malý je drak :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Martinkal ještě celá:slight_smile:) Lucinka bude krásná rybička :sunglasses:
3. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.