Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
5. bře 2010

Natali tahle je pěkná 😉 A myslím kdo ji nezná tak tě na ní neodhalí 🙂

natalie77
5. bře 2010

Terci, díky.
Aronku, fFakt Ti to sluší ani nevypadáš, že budeš rodit 🙂 .

sirella
5. bře 2010

jééé...natali má fotečku...aj se svým chlapečkem 🙂 ...moc hezká
Chudáček malý...snad se mu dneska bude spinkat líp a nebude poplakávat

aronku taky jsem teď nakoukla na fotečky do albíčka.Taky mi tam chyběly...skoro rodíš a pupík nebyl nikde vidět 🙂 Už se těším až ho tam (snad) někdy dám taky 🙂

Terci ...Hm...zajímavé témátko 🙂 Já byla na masáž bříška samouk a cosi jsem asi našemu prckovi tehdy kápla do noty a šlo to.Trpěl na to ale fakt moc.
To už jsi byla na posledním???Nebo kolik tě jich ještě čeká?
My se tam před těma šílenýma rokama nic podobného neučili...u nás to bylo všechno spíš o porodu,výživě a pod...Když měla být hodina s videem z porodu,tak se přiznám,že jsem tam nešla...já měla hrozný strach z toho co uvidím...no jo no.Fakt ještě tele...teď bych na to koukla...abych věděla do čeho člověk je

natalie77
5. bře 2010

Kdepak je dneska Farmi, že by měli dneska zase pěkný večer 😵 .

tercie
5. bře 2010

No, ona to vlastně skoro někdy diagnoza je co, těhudemence 😀

aronek
5. bře 2010

to je Aja po kastraci, měla nosit něco aby si něco neudělala s jizvou, vydržela v ní celých pět minut 😀

sirella
5. bře 2010

aronku...krásný pejsek...a sluší jí to 🙂

natalie77
5. bře 2010

Sirellko, díky moc.
Doufám, že to bude lepší, on má teď nějaký špatný sny...asi se mu zdá o mamince 😀 .
A taky mu rostou poslední dvě pětky... Ale co ho uklidní je, když si k němu lehnu, máčkně hlavu na moje tělo...a už cítím, jak je klidnější...
On má problémy se spaním od mala.....první rok jsem nespala skoro vůbec...šla jsem s ním i na to odblokování...prý jsem mu to způsobila já v těhu a pak ten porod.....ten strach jsem přenesla na něj...a por

natalie77
5. bře 2010

a pak někomu věřte...prostě si myslím, že některé děti spí a některé ne....no a to naše bohužel ne, ale zase je to moooc společenský veselý kulihrášek 🙂 .

tercie
5. bře 2010

Aronku co to má, nějakou mikču? 😀 Akorát tohle asi admini nezkousnou 😀

A chcete se zasmát? Jak jsem zprvu na to koukala a četla Aja po katraci tak jsem se úplně vyděsila, že to je naše Ája, odsud, z koníka😀 Ájo promiň 🙂

Sirelo dneska říkala, že všechno je dobře, a když to prckovi pomáhalo, tak to je hlavní, žejo 🙂 Tohle byl poslední, docela mě to mrzí aspoň jsem se dostala mezi lidi, jenom teda dneska to nějak neklaplo, jsem byla na kurzu s lektorkou sama 😀 Ostatní dvě maminy nedorazily 😀 Ale zase jsem si to užila a mohla se na všechno vyptat a celkem jsme si fajn popovídaly, ona je asi taky ve 3. měsíci....holky a takový nervy bych chtěla mít...ještě nebyla u doktora , jde až někdy teď, a nechce vyšetření ani ultrazvuk... to já bych po našich zkušenostech přišla o nervy...

natalie77
5. bře 2010

Těhudemenci znám a když se k tomu přidá ještě kojodebilita, tak už Vám neprodají ani rohlík... 😀

aronek
5. bře 2010

terci, to je mamčina vyřazená noční košile 😀

tercie
5. bře 2010

Natali, byla jsi s ním na kineziologii? Já na to docela věřím, chodím taky, ěli jsme už před cca 4 ley problémy s manžou a pak dva potraty...bez toho bych se s tím asi nevyrovnala...a nebo by to trvalo o moc dýl, takže já na to docela spoléhám...

natalie77
5. bře 2010

Terci, závidím jí ten klid..... 😔 a to všem všechno v dobrém přeji 😉 .
Mastím do sprchy a ležet....držte se a zítra zase ahoooooooj.
Dobrou noc, maminkám bez dětskéh pláče, těhulkám málo wc tour, snažilkám ať bříška nebolí a mimi se zakuklí, no a čekatelkám, ať se jim zdá, jak stoupají v tabulce vzhůru 🙂 😉 .

tercie
5. bře 2010

Kojodebilita 😀 Tak to slyším prvně 😀 To nemá chybu .-D Aronku to nás čekaj věci co? 😀 Hele a noční košili bych v tom teda nepoznaůla, já myslela že to je nějakej spešl obleček od mudra 😀

sirella
5. bře 2010

natali chudáček broučínek malý...mohla bys prosím písnout jaké odblokování???Já to vůbec neznám a slyším to prvně

ježííííš...chudák Ája 😀 Jestli už spinká,tak doufám,že se jí neškytá ze spaní 😀

terci...tos měla dobré...sama s lektorkou,to musela být pohoda 🙂
Já bych se bez dr.taky zbláznila...a na každý ultrazvuk se těším,že zas prďolku uvidím 😵
Jen jsem teda četla jistý názor,že prý to není vhodné dělat často...prý se mimísek může přehřát...ale mě to přijde jako šílená blbost tak to neřeším a UZV si užívám 🙂

tercie
5. bře 2010

Naty taky se drž a dle možností se dobře vyspi. A ne abys bulela ve sprcháči. Upadne ti mejdlo, a kdo by ti ho podal? 😀
Dobrou noc 😉

aronek
5. bře 2010

mastím do postele, za chvilku je tu přítel, tak aby se nevztekal, že nespím. Přeji dobrou noc 😉

sirella
5. bře 2010

kojodebilita a WC tour 😀 😀 😀

sirella
5. bře 2010

natali,aronku...dobrou noc 🙂

natalie77
5. bře 2010

Terci, no byli....prý jsem bloklá i já...ten strach jsem přenesla na Marečka, no a on má blok z porodu, ve 35.tt a císařem...prostě spaní je náš nepřítel....já tam probrečela asi dvě hodiny....bez příčiny, ani nevím, jak se mi to stalo...pak jsem se tam styděla jít znovu....nejsem zvyklá cizím lidem brečet, vlastně ani doma...od mala jsem posluochal, že musím být statečná...tak si trpím tak pro sebe...

Už fakt mastím....a jsem ráda, že ti to pomohlo a že čekáte miminko...to je mooooooc fajn 😵 .

tercie
5. bře 2010

Sirel UZ nevydává teplo ale vlastně zvuk... A prej ale mimču neublíží, já z toho měla strach při tom minulým, protože jsem měla UZ hodněkrát, ale není prokázaný že by jim to škodilo...

Aronku dobrou s kobrou 🙂

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tercie
5. bře 2010

Nat já se narodila císařem, a taky jsem tam měla blok 😉 Já myslím, že na tom fakt něco je... a že jsi brečela je moc dobře, uvolnila se ta bloklá energie a muselo to ven...ulevilo se ti pak?
Povíš zítra 😉 Papa a děkuju 🙂

natalie77
5. bře 2010

Sirellko, je to kineziologie. Také mě tam vyslala kamarádka...jenže já byla asi v hrozném stavu, nevyspalá, unavená...malý pořád nemocný....tak jsem měla pocit, že jsem si tam za 600 pobrečela...asi jsem tomu měla více věřit 😉 .

Tak dobrou...no mýdlo si budu držet, i když se můžu parádně ohnout, břicho mám zase plochý 😒 ....ale ty slzy, to nelsibuju...
Je tu manža, to bude kecůůůů....

sirella
5. bře 2010

jasně...já si taky myslím,že je to v poho 🙂
Dneska jsem kecala s kamoškou o všem možném(jim se mimi nedaří...měla MA asi 14 dní po mě) a ta mi říkala,že se mám řídit zdravým rozumem a zbytečně se nestresovat.Říkala jsem jí aj o tom,co jsem dneska vyváděla na netu a pořádně jsem to slízla 😀 Říkala mi,že když jsem byla prvně těhu tak jsem přečetla dvě knížky a byla v poho tak ať se na bádání vyprdnu a radši jí častěj zavolám 😀 Tak asi trošku natáhnu náš účet za mobily...mám s manžou společné vyúčtování...to bude řečí 😀
Jinak bych s ní byla na ICQ,ale má v háji PC tak snad se brzo spraví

natalie77
5. bře 2010

Terci, byla jsem strašně unavená a já nespavec od narození jsem měla chuť jen spát a spát, druhý den mi bylo lépe, ale asi jsem to nepustila naplno, paní jsem se pořád omlouvala a ona, že v pohodě, jenže já si připadala, jako hysterka...tak jsem to držela...
tak jdu, už tu na mě kulí oči.....

tercie
5. bře 2010

Sirelko tady stránky, co všechno ta paní dělá, je to fakt zajímavý http://www.studiojanan.cz/

sirella
5. bře 2010

aha...natali...tak takhle je to.Já čekala že to bude něco na tento způsob.Já na to celkem dám,ale nikdy jsem nic podobného nezkoušela...
a to s těma slzama ve sprše...za to máš můj obdiv...já si občas pobrečela normálně v pokoji...žádné hysteráky nebo tak něco,ale jak jsem např.ležela u TV tak občas slzy v očích a už to jelo...no a nešlo zastavit...Ale už je to pryč...bylo to drsné,ale uteklo to strašně rychle

tercie
5. bře 2010

Holky teď jsem se nasmála, mrknětě až budete mít chvilku 😀
http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru