• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi, mně už je malé úplně všechno :grinning:
6. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky. Tak jsem si tu včera postěžovala, pže už jsem šestý den necítila pohyby a byla jsem vystreslá. No a to si představte, že večer si tam ten malý udělal diskotéku. :grinning: :grinning: :grinning:
Asi 10 - 15 minut tam trsal breakdance. Lumpík jeden, si ze mě snad dělá srandu :dizzy_face:

Ahoj Kopi. tak jsem teda koukala, že jsi do 3.3. nevydržela a klidně jsi mě předběhla. To je fajn, že máte těhu v pořádku. Dál to bude taky dobrý, neboj. Stresu a strachu se nevyhneš. Mohla bych povídat. Kolikrát i několik dní v kuse nemyslím na nic jiného a depčím. Myslím, že tu je tak na tom asi každá.

U nás jsme se probudili do bílého rána. Sněhu asi 10 cm a stále padá. Dětem tady začínají prázdniny a jako jarní určitě nevypadají. :confounded:
6. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Holky preji krasne sobotni dopoledne......brouzdam po netu a jsem docela sklamana.......cetla jsem si zkusenosti s tim utrogestanem a nekde jsem tam vycetla,ze pokud nekdo miva pozdeji ovulaci,tak s tim utrogestanem nema sanci otehotnet.....zacina se brat od 17 Dc ale ja mivam ovulaci urcite pozdeji..pry po tom 17 dni neni moznost otehotnet....ach jo,nevim,jestli tomu mam verit....
6. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ahojky, to je počasí co? Už to tam mohlo zůstat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přidala jsem nějaké fotky do alba, kdo chcete jukněte.
6. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
venus, malá je krásná :grinning: A máš pravdu, počasí už mohlo být jarní :angry:
6. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Venus,Natalka je nadherna :grinning: a jak se krásně umí smaát :grinning:
6. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Aronku děkujeme :slight_smile: Tobě už se to taky blíží....Honzík bude brzy s vámi :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
cajori17: děkujeme, neboj brzy najdeš krásné // čárečky a budeš se taky těšit na miminko, moc ti to přeji. :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
venus, no už by mohl, to čekání mně nebaví, kdybych alespoň věděla přesně kdy se narodí a dalo se něco plánovat, takhle se jen sleduji jestli už a ono ne :frowning2:
6. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Ještě jsem něco přidala...hrála jsem si :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Aronku, nebo bude t brzy. Já jsem na tom byla stejně. Pořád jsem se sledovala...a pak najednou ráno praskla voda a už se jelo.Ani jsem to nečekala, i když trošku ano, jelikož jsem ten věčer před tím měla dost silné poslíčky.
6. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
venus, já ještě ani jednoho poslíčka neměla :frowning2: jen jednou zaražené pr.y, ale to jsem myslela, že je ono a nebylo :angry:
6. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Aronku no to věřím,že je ti vše malé :grinning: :grinning: dneska jsem koukala po albíčkách a ležela tam pani a ta měla břicho :grinning: :grinning: bysme se s přítelákem už nevyšli do postele :grinning: :grinning: :grinning:

Wlladenko ahojky :slight_smile: To jsem ráda,že mímo dalo o sobě vědět v podobě disco trisko :grinning: já bych do toho 3.3. vydržela,ale volala mi sestřička z gyndy,že se jim uvolnilo místo.Tak měla asi dva hodky na to,abych se doma vykoupala,oholila a tak jsem neměla ani moc času depkovat :sweat_smile: :sweat_smile:
Už jsem se dneska uklidnila,je mi už zase špatně :grinning: :grinning: zrovna dělám bramborový salát a řízky,už jsem cucala dvě těhu lízatka,páč na řízek se těším asi už týden :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
Venusko Natálce to teda sekne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cajori,já když brala ten duphaston tak mi doktorka říkala,že to ovu nebrání.Jenže já brala jen jeden denně.
Zkus to nasadit od toho 17dc a nebo zkus ještě ovu test a nasadit utroš až po Ovu.A nebo to udělej jako já já duphík brala 3 měsíce,pak jsem ho vysadila a druhý měsíc našla // :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
6. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahojík holky, no krásna fotky jste si tam vložili, hlavně teda Aronek, taky bych tam raděj vyděla tebe :rolling_eyes:
6. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Tak jsem pokoukala albíčka. Krásná miminka, bříška, kočárky a výbavičky.... :slight_smile: Ještě brouzdám po aukru a našla jsem úplně super nočník :sweat_smile:

Kopi, tak to opravdu čas depčit nebyl. Já mám úplně infarktové stavy, když sedím v čekárně. Když jsem si se vstupem do II. trimestru myslela, že už jsem v klidu, tak to byl omyl. Ten klid mi zůstal asi týden. :confounded:
6. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Kopi,dik za radu......asi to tak udelam.............
Venus-dekuji :wink: ,snad se opravdu brzy dockam......
holky ,ja musim jit,pritel je nejaky smutny,tak ho jdu rozveselit...mejte se hezky
6. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
zdarec! :slight_smile: zase jsem totálně nestihla dočítat, ale stihla jsem si dát zpátky snažilkovskou fotku do pasu a sepsat albíčko :grinning:
tak já jdu dočíst at jsem v obraze a vy tu zatím moc nezlobte :grinning: :wink:
6. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
tý brďo holky! jste se posraly né? :grinning: :grinning: takovejch stránek, kdo to má dočítat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
no už to vidím, kdo měl včera večer drbavou! :angry: u tercule mne to snad ani nepřekvapuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ty natálko! :fearful: máš u mne svůj první vroubek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
mari žádnou masáž..když bolí i krk, fikni to i s ním a budeš mít pokoj :grinning: hele zkus to, za to nic nedáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
jéé aronek má v pasu krásnou fotečku bafánka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
farmiku už si zase čertice, a co jako pak budu dělat bez hlavy aj bez krku :confused: :confused: :confused:
6. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
aron no jo ty máš i fotky v albíčku :dizzy_face: no ale řeknu ti, podle těch tvejch balonů tipuju, že malej určo hlady trpět nebude :grinning: :grinning: :grinning: Teda jako ne že bych ti je nějak očumovala..ale ty prostě nešly přehlídnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
no mari asi teda jako nebudeš moct mluvit a koukat :grinning: ale jinak dělej to co doposavad, na co jsi zvyklá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
no to toho udelam :grinning:
6. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
ach jo, hlava furt bolí, du si dát kafe,jestli pomuže a za chvili jedeme tchyni na narozky :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
AHoj,
Farmi, to jsou dneska lidi, sem vlezou poslední a už se navážejí, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem si přečetla Tvůj příběh a bulím tady...moooooooooc držím pěsti a posílám objetíčko.

Aron, já se teda přiznám, já teda očumovala....protože mám dvojky, takže velkááá závist :wink: :slight_smile:
Jinak se mi nic nechce, ráno malý vstával před sedmou, pak jsme šli ven...no a teď tu chlapi spí a já se chci učit a kde jsem...na Koni :sunglasses: .
Jsem zvědavá, co budu příští týden na těch zkouškách dělat..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
tak už jen dvě stránky a mám vás :wink: :dizzy_face:
ted čtu o kojodebilitě, od natálky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nádherný slovo :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
áá já o vlku a natál tady :grinning: :grinning: :grinning:
holky ale nemyslete si, že tu s váme budu kecat :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás se obědvala zatím jen poblívka a ještě mne čekaj jít udělat švestkový knedlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dočtu a mažu :grinning:
6. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.