Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
9. črc 2009

No přesně jak říká kupinka.............špinění v začátku těhu je normální..........akorát my už jsme z toho na mrtvici a není se čemu divit, po tom, čím jsme prošli. Farminko, když nepojedeš na pohotovost a rozhodneš se počkat do zítra, tak fakticky jen lež a odpočívej...........budu na Tebe i mrňouska moc myslet, ať to vybojujete.

kupina
9. črc 2009

Farmi no aby jste to nevybojovali - vždyť jsi kus silné ženské....

kupina
9. črc 2009

A jak vůbec dneska dopadla Venuska v poradně? Doufám, že je vše o.k.

kerrie
9. črc 2009

Kupinko...........manža byl se mnou a byl úplně paf 😉 To víš, že se nám ulevilo............před každou kontrolou jsem strachy bez sebe..........no co Ti budu povídat, vždyť to znáš. 😉

kerrie
9. črc 2009

Venusku jsem tu ještě neviděla, taky jsem na ni dnes myslela...........snad se tu do večera ještě ukáže. Věřím, že je s ní vše v pořádku 🙂

kupina
9. črc 2009

Jinak musím poreferovat, my jsme byli na té obhlídce porodních sálů a porodnice. Sestřička, která nás provázela byla moc příjemná a vše nám vysvětlila. Říkala, že se většinou rodí jen s porodními bábami, které jsou 2 a doktor dochází jen nakouknout k porodu - samozřejmě když jde vše hladce. Akorát mě zarazilo, že dneska měli pěkný frmol a co jsme tam byli tak rodilo 8 žen... Ale prý je to jen vyjímka.

kupina
9. črc 2009

Kerrie a uvidíš jak manža bude paf až půjdete na velký ultrazvuk ve 20tt. To teprve uvidítě věci a tam už by Vám mohli definitivně potvrdit pohlaví. A co by jste radši chlapečka nebo holčičku?

kerrie
9. črc 2009

Kupi............a kde budeš rodit? U nás v HK je pořád porodnice plná, tak budu mít asi pak strach, aby mě neposlali někam jinam. Všechny moje kamarádky se tam snažily přijet v takovém stadiu, aby je prostě už jinam poslat nemohli............nooo a jedna málem porodila na schodech v porodnici.........ale nakonec to stihla 😀
Ono je vždycky lepší, když se tam může člověk takhle juknout předem, viď? Alespoň už pak víme, do čeho jdeme 😉

kupina
9. črc 2009

PS: Byli jsme se kouknout i přímo na porodním sále a vypadal celkem hezky. Hezké lehátko, míč, sprcha... a to vše pro jednu ženu. Akorát si tam jaksi neumím představit sebe. Ještě, že budu mít u sebe manžílka. Dnes se ptal jestli může přestřihnout pupeční šňůru a prý v pohodě a pak si prý může popsat i mimíska a vyfotit si ho. 😵

kerrie
9. črc 2009

Kupi........my se s manžou tak špičkujeme a dobíráme.........on chce chlapečka a já holčičku........doktor tam z nás dneska měl psinu. Ale to my jen tak.........hlavní je, aby byl mrňousek fit a všechno bylo v pořádku 🙂

murynka
9. črc 2009

kerie moc moc gratuluji 😵 😵 vidíš já to říkala a chlapeček jo 😀 😀 tip jako u nás 😀 máte fotečku??

kupi to je dobře že se vám líbilo 😉

farmi ach jooo 😔 😔 na zítra držím moc palečky v kolik jdeš?

kupina
9. črc 2009

Kerrie, budu rodit v Praze v Thomayerově nemocnici. Říkám, není nad to, když víš do čeho jdeš a jsi na to připravená. Ukazovali nám vše popořádku. Nejprve přijímací místnost, pak porodní sály a lůžková oddělení na šestinedělí a nadstandarty. Vysvětlili nám, co je vše třeba mít do porodnice a to jak pro mě, tak pro tatínka. A navíc je velkou výhodou to, že když by měli stop stav, tak sami zařizují jinou porodnici. Takže nelítáš od jedné k druhé. Což v ostatních porodnicích v Praze moc pravidlem nebývá.

kerrie
9. črc 2009

Už se těším, od září budu chodit na těhu kurzy a jejich součástí je taky prohlídka porodnice........... 😉

kupina
9. črc 2009

Kerrie my to taky říkali, není důležité pohlaví, ale jestli je mimísek zdravý. Nad to prostě není. 😉

kopa
autor
9. črc 2009

Farmíčku 😔 nemůže ti zlepšit náladu lucinka?Nebo prasátka 😅 Já doufám že budeš v pořádku,ale já bych raději šla ted hned k doktorovi 😅

kupina
9. črc 2009

Kerrie a co na těch kurzech budete probírat? Já právě chci chodit na nějako přípravu k porodu a pak na přednášku o tom, jak se starat v prvních týdnech o mimi. Jo a také bych chtěla chodit na cvičení, aby bylo připravené pánevní dno a břišní svaly.

kupina
9. črc 2009

Farmíkovi jsme už psali ať si skákne do nemocnice, ale záleží na ní, jak se na to cítí. Hlavní je, aby byla v klidu. A snad bude vše v pořádku - vždyť to špinění je v prvních týdnech normální. Pokud to není přímo červená krev, tak by to mělo být ok.

kupina
9. črc 2009

A jak jsi to Kopinko dneska zvládla v práci?

kopa
autor
9. črc 2009

Kerrie gratuluji k úspěšné kontrole 😵 Teda že by další chlapeček ju? 😀
Kupinko dobrá volba ta Thomayreovka 🙂 já jednou byla v porodnici za kamarádkou a tam jich bylo na pokoji 10 samí rusky,romky,wietnamky to bych fakt nechtěla.
Já až teda budu rodit tak zvolím asi klasiku Motol(mám ho nejblíž autem cca 15minut)a nebo Apolináře-ale ten furt plnej 😅

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko,moc jsem toho neudělala 😅 bylo mi opravdu zle a měla jsem migrénku.takže jsem převážně brouzdala po netu,páč jsem se nemohla soustředit 😅
A ted už je mi lépe jsem si byla koupit Femibion protože mi došel a zašla jsem do krámu.Měla jsem furt na něco chut,ale nevěděla jsem na co 😅 😀 tak jsem si koupila takové to sladké jahodové mlíčko a k tomu budu papat pizzu 😝

kerrie
9. črc 2009

Kupi..........přesně to, co jsi teď vyjmenovala, tak to je součástí těch kurzů..............Já se těším hlavně na to cvičení, to bude prima 🙂

Mury, fotečku mám, ale panu doktorovi se jaksi teda moc nepovedla............ 😀

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko asi to špinění je normální,ale dodnes nechápu když jsem doktorce řikala že špiním,proč mi tenkrát nedala třeba ten utroš,prostě fakt nechápu.Sice by to stejně nezachránilo,ale pro ten pocit....
Já už doufám e nikdy špinit nebudu,protože bych se už hroutila 😔

murynka
9. črc 2009

holky já ted nešpinila ani minule 😔 😔 😔

kupina
9. črc 2009

Kopi, já minule špinila a když jsem to volala tomu mýmu bývalému gynekologovi, tak mi řekl, že to nic nebude, že sice není v ordinaci, ale je tam sestra a ta mi pro jistotu napíše neschopenku a že mám být v klidu. No a za týden, když jsem šla na kontrolu, tak už bylo pozdě. Taky nechápu, jak se tak mohl zachovat, pro jistotu jsem ho vyměnila...

kerrie
9. črc 2009

Mury, tak to buď ráda...........mě když se to stalo teď podruhý, tak mě málem klepla pepka.........Naštěstí to nic nebylo, ale ten úlek.........fuj.

murynka
9. črc 2009

kerie to jsem to ybch nezvládla ☹ ☹ ale jak říkám nešpinila jsme ani minule a také to nedopadlo 😔

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko no právě já si na to stěžovala při dvou KO a jako tehdy jsem o tom nic nevěděla,ale dneska už bych se odbýt nenechala 🤐 navíc když jsem u ní byla tak řikala,že mimís hodně vyrostl a pak mi dělala naky vyšetření vnitřní a tlačila mi vaječníky a já tam div nebrečela,tak bůchví na co mi ta kráva tlačila 😢 😔

kopa
autor
9. črc 2009

Kupi a kam ted chodíš na gyndu?

kupina
9. črc 2009

Kerrie, moje kámoška ze začátku také špinila a jela do nemocnice a naštěstí vše bylo v pořádku a teď je zhruba v 26 tt. Ono to špinění fakt nemusí nic znamenat, ale my už máme zafixováno něco jiného a proto se tak bojíme. ☹

kerrie
9. črc 2009

Kupi, přesně tak............já už si říkám, že s každým "prdem" radši 3x k doktorovi a přeptat se na to, než něco zanedbat. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru