• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Kupi taky se prám jak se to dělá :sweat_smile: ty obrázky nechceš to pak vyfotit?jsi šikulka :wink:
9. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
jak se to dělá :astonished: :astonished: :astonished:
9. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
no normálně né :astonished: :astonished: :grinning:
9. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Mury, koupíš si barvičky na sklo. Většinou je prodávají už v sadách a k nim si dokoupíš pak už jen další barvy, které potřebuješ. Pak si stáhneš z internetu omalovánky (omalovánky online), ty vytiskneš. No a pak už můžeš začít. Vezmeš si fólii a pod ní dáš obrázek. Pak ten obrázek objedeš konturou. Tu necháš dvě hodky zaschnout a pak vybarvíš barvičkami. Po vybarvení to pak necháš zaschnout 24 hodin a pak už to jen z fólie odlepíš a přeneseš na sklo nebo dlaždice. Sestřenka to aplikovala i na skleničky a vypadá to moc hezky. Až ty obrázky dokončím, tak je vyfotím a dám do alba. :wink:
Holčinky, musím končit........jdu si na zítra uvařit brokolici...........pa všem a hezký večer přeju :slight_smile:
Keriie papa a také přeji hezký večer...
9. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
to je složité :frowning2: :frowning2: :frowning2:
autor
Kupinko to vypadá moc dobře :dizzy_face: a jakou tu folii myslíš? :sweat_smile:
a jakou konturu :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Mury, Kopi... já si stáhla motivy z hledá se Nemo, pak z Malé mořské víly. Taky jsem pro kámošku udělala Křemílka a Vochomůrku. Krteček také není špatný. Fakt to není obtížné, taky byste to zvládly.
autor
Mury já ti s tím pomůžu :wink:
autor
Já nechápu jen jakou tu folii to někde koupím?
9. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Konturu máš už v těch barvičkách a je to většinou černá barva. V té sadě máš vše co potřebuješ a je tam i návod. Fólie stačí úplně obyčejná průsvitná - kancelářská... :wink:
Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Nešel nám net :angry: Moc gratuluji novým těhulkám a také kupince k chlapečkovi no a všem co mají za sebou úspěšné kontroly mimísků.

Kerrie, nedávno mi přišla na mail prezentace San Maartenu, opravdu krásné místečko, tak jsem si na tebe hned vzpomněla :slight_smile:

Farmi, oba jste bojovníčci, zvládnete to.
Pokud si koupíte tu sadu barviček, tak tam jeden kus fólie taky je. Ale je zbytečný kupovat spešl fólie, když stačí tyhle.
9. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
kupi pošli odkaz na toho Nema nemůžu to najít :frowning2:
9. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Wergi, ahojky :slight_smile: . A jak se máš ty, co je u tebe nového?
9. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Werginko ahoj :slight_smile:

Kupinko takže kancelářská folie.Takže takhle ju?
Koupiím si ty barvičky a tam bude ta kontura černá barvička.Vytisknu si ty omalovánky dám obrázek a na to tu folii na který kreslím tu konturu.tzv obkresluji obrázek,nechám zaschnout a druhý den to dobarvím barevně.Tu folii odlepím a ta folie zůstane na tom skle???? :sweat_smile: já jsem asi mimoň :sweat_smile:
9. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Mury http://www.omalovankyonline.cz/category/hleda-se-nemo

Stačí najet na seznam a zadat slovo omalovánky online - tam už ti vyběhnou desítky odkazů z kterých můžeš vybírat případné šablony.... :wink:
9. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
jojo, taky jsem to patlala na kancelářské folie a bylo to lepší jak na tu folii, která byla u toho balení. Holky chtěla jsem se optat, máte někdo zkušenosti s těhu bezpečnostním pásem do auta? Chci si ho koupit, pže často cestuji autem, ale vůbec si nedokážu představit, jak to funguje?
9. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Kopi, z té fólie odlepíš ten obrázek a ten nalepíš na sklo. Fólii pak můžeš použít na další obrázek. Počkej mrknu na net jestli to tam není popsané.... :wink:
9. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Ku/o/pi :slight_smile: v pondělí jdeme na kontrolu, tak snad je všechno tak jak má být. Jinak mi je pěkně nevolno, jídlo nemůžu ani vidět, co s ním tak je mi po tom těžko a občas už i blinkáme. Mám PN, tak odpočívám.
9. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Kupinko to je moc hezké mě se líbí medvídek Pú :grinning:
9. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
9. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
9. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Už to asi chápu,to je fakt dobrý to si určitě koupím a něco vyrobím :wink:
Wergi tak to je dobře,že jsi na PN :slight_smile: A už i blinkáš no paráda :grinning:
9. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Wergi, tak v pondělí na tebe budu myslet. Ty nevolnosti jsou sice nepříjemné, ale neboj za chvilku máš za sebou první trimestr a pak už po nevolnostech nebude vydu ani slechu. Je dobře, že jsi doma, já bych to také za nic nevyměnila.... :wink:
9. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
jak se to dostane pak z toho okna :astonished: :astonished: jde to i na zed???
9. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Už to chápu je to moc hezkéééééééé :dizzy_face:
9. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.