• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopi nestresuj, to mimču škodí :wink: Co se má stát, stane se, a tím, že budeš nervit se to nezmění, tak buď v klidu a těš se, bude to v pohodě. Ráno se těším na hezkou zprávu a fotku v albu jo? :wink:

A už jdu taky chrnět, dobrou noc :slight_smile:
9. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
taky jdu zalézt, přeji dobrou noc :wink:
9. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
ještě nerodím, a ani asi zatím nebudu :frowning2:
jéé už je středa, v poledne se dozvím v nemocnici co mají se mnou v plánu, odpoledne jsem tu. ted nemůžu nějak spát, jsem přejedená z oslavy :slight_smile:

kopi držím palečky. :wink:
10. bře 2010 v 01:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: hezký v profilu mám napsáno: včera čekáme děvčátko :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 01:19  • Odpověz
a v albíčku jsem včera měla nulu a dneska 1 taky tam mohlo být mínus jedna :grinning:
10. bře 2010 v 01:20  • Odpověz
jdu zkusit spát, dobrou noc berušky moje :pensive:
10. bře 2010 v 01:21  • Odpověz
Ahoj holky! Nemůžu spát, nejste tu někdo??? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 02:56  • Odpověz
Martinkol, včera čekáš děvčátko :grinning: :grinning: :grinning: , kdybys to náhodou nevěděla :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 03:37  • Odpověz
Hojkyyy, tak nikdo si se mnou nebudete povídat??? :grinning: Nespěte, už je ráno :grinning:
10. bře 2010 ve 04:00  • Odpověz
Ty jo, jsem zvědavá, jak budu za 2hodiny vypadat v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: ! Jdu se poohlídnout po nějaký triku na opuchlý oči a kruhy pod očima :sunglasses:
10. bře 2010 ve 04:02  • Odpověz
Pořád nikde nikdo? :astonished: Já už jsem v práci :sunglasses: !
10. bře 2010 v 06:14  • Odpověz
Dobré ráno Aji..... :slight_smile: Jakto ,ze jsi nespala?
10. bře 2010 v 06:16  • Odpověz
no nic,pujdu si jeste na chcilku lehnout....
10. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
Jo jeste jsem si vzpomela......Kopi,drzim pesti na tu kontrolu :wink:
10. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
Ahojky. Jukám mezi cestou wc-koupelna-kuchyň.

Kopi - držím palečky, všechno bude OK :wink:
Terci - moc mě mrzí, že se dědeček nedočkal pravnoučátka Lukáška. Upřímnou soustrast.
Zlabi - vítám mezi těhule a mooooc gratuluji
..a ty Lucinko! Koukej už ať jsi venku! :sweat_smile:

Já poctivě ležím po AMC. Fyzicky se cítím dobře, jen stále čekám na pohyby. V pondělí po zákroku se celý den vrtěl a včera už nic. Tak doufám, že jen chrní. :confused:
10. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
ahojky,Kopy určo KO dopadne nejlépe jak může. Neboj se :wink:
Wlladko, určitě je vše v pořádku. Jen odpočívá,no. Jinak i ty hlavně odpočívej. Nic ti neuteče,vše počká. Čím dýl budeš v klidu tím líp.
10. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,

KOpi držím palce :wink:

Hlásím do tabulky dnes 1DC :sunglasses:
10. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ranko,
KOpi držím palce!!!:slight_smile: Všechno bude OK!!!!

Ikopreti, to mě mrzí...:frowning2: je tu nějaká mrchoinvaze... :frowning2:
10. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: na kontrily držím palečky :wink:
10. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Čau holky, tak konečně tu někdo jste, juchůůů :grinning: ! Vůbec nevím, proč jsem nespala, ani špatně mi nebylo, nic, manža mě v 1h vzbudil, jak přišel do ložnice a od tý doby jsem čumákovala do tmy :grinning: !

Kopi, držím pěsti na dnešní kontrolu! :wink:

Kopretinko, vítej do klubu! :grinning: Už máme "trojku" (Já, Katynka a ty) :grinning: :grinning: :grinning: Kdo se přidá dál??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Krásné ráno,

Kopi, palečky se držííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Holky,
všechny vás moc zdravím po návratu z hor. Bylo to super, ale realita na ěm te\´d nějak víc dolehla. Spermio v nedohlednu. V nobě ovulky nebylo snažení, protože se mi posunula a manžovi zrovna bylo hrozně blbě od žaludku. Je to prostě pech a mě už to všechno se..e :frowning2: sna :angry: d to :confounded:
No bude brzo lepší.
10. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
já dnes taky nemohla spát. Šla jsem v jedenáct, v jednu na záchod, o půl třetí znova a o čtvrté znova. Pak jsem už neusla. Před pátou šel přítel do práce, tak jsem si rozsvítila a četla :confounded:
10. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Paajinko..........ach jooo, to je pech..........Hlavně že aspoň na horách to bylo prima. Jen víc takových zážitků :slight_smile: Já vím, že to čekání je ubíjející..........ale vydržať!!!!!!! :wink: Odměna bude stát za to
10. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky, ted jsem přijela z krve a nákupů..., no znáte to, už mám velkej absŤák, tak jdu honem dočíst :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojky holky moje, no teda Ajo, ty sis tady pekně popovídala sama se sebou a to celou noc, se ti asi moc dobře nepracuje,co, nebo ta unava na tebe padne až tak kolem oběda . A lucinka je pořád u maminky,no teda. Moji ségru taky poslali domu,prej ma přijít zítra na nejaké zátěžové neco a když zítra neporodí tak v pátek prej na 100% tak jsem na to zvědavá
10. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj Farmi, jakto,že si se už večer neukázala :confused:
10. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
jéé vy jste tu byly včera ale pěkně nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prej placenta v kýbli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já musím říct, že ty to nechuťárny taky moc nemusím, vždycky když mi odrodí nějaká koza a pak se mi tam to lůžko válí, tak ho musím okouknout, jestli vylezlo celý a pak nějak zlikvidovat, tak mi je při tom pěkně šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To můj manža je jinej formát, když mi dělali císaře, tak byl u toho a ještě si mi potom stěžoval, že ho nepustili, přimo až k tomu, že tam od hlavy špatně viděl :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
mari manža mi zabavil noťáska, nemá ted svýho a něco potřeboval udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
joo, prej mrchoinvaze, houbeles! :angry: mě se asi nějak vyhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: holkyýý já už ale vážně tu první porevizní chci :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako jsem si u toho i dupla :grinning: tak doufám že se mne ta bestie zalekla a přijde cobydup :grinning: :sunglasses:

jinak teda Ajuš, pěknej ulet, jsi měla :grinning: vyvolávat nás ze spaní ve 4 ráno :grinning: :grinning: ale nemyslela jsi to vážně, ve tři v noci se ptát, jestli tu někdo není :grinning: :grinning: :grinning:
ikopretinko, no to je pech, to mne mrzí :pensive:
10. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.