• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Týjo,myslím na Martinku-asi při takové váze by to chtělo udělat císaře. Já teda při takové váze bych řekla,že ani náhodou jí rodit přirozeně nebudu,fakt bych měla strach. No ale uvidíme co a jak bude a když se Martinka ozve.
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
aron jééé tak malej Honzík už bude brzyčko mezi náma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak třeba půjde sám, ted o víkendu :sweat_smile: zkuste ho trošku pošťouchnout :wink: :grinning:

markee supr že jsi si to užila a přišla na lepší myšlenky :wink: a ten dnešní den s malou vám jenom schvaluju, uděláte si hezkou dámskou jízdu, bez těch debilů, nervičky budou v klídku :dizzy_face:
12. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
markee teda já bysem takovýho obříka normálně taky rodit nechtěla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no jen si myslím, že aronek na tom je se cvalíkem podobně ne? :confused: :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
No já si myslím,že do 4 kg je to sice mazec,ale asi se to dá. Ale pak už nevim nevim, si normálně držim pipku při představě skoro 5kilového mimča. auuuuuu :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
farmi malý má minimálně 4050g což je nejmenší odhad :confounded:
12. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Taky pěkný cvalda Aronku :wink:
12. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
markee :grinning: ale kdo to má rodit :confounded: Užij si s Johankou pěkný den :wink:
12. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre ranko, aronku pekne vaha :confused: :grinning:
12. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
jejda aron :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to bych jim snad hned od nástupu řvala že chci císaře :sweat_smile: :grinning: :grinning:
mám ten samej názor co markee do 4kilo , no budiž at se mnou cpe, ale jen o gram víc, mnou teda procházet nic nenechám :grinning: :grinning: :grinning: au au :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Farmy,taky trpíš jen při představě,viď :grinning:
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
mabuš a martinka od nás, co je ted v nemocnici, čeká skoro 5kilovou Lucinku :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aron a navrhovali ti nějaký alternativy, vzhledem k tomu že je to takovej macík a ty prvorodička?
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
farmi, fakt? ty jo, to jsou cifry
12. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
markee joooo!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

ale ted nevím jestli nám bachařku moc neděsíme :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
mab no to ti povím, uplně mne rozbolela jen při tý představě :grinning:
12. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Farmy,no ono se s tím stejně dělat nic nedá a myslím,že aronek moc dobře ví,že když to šlo tam,tak to nějak musí i ven. :sweat_smile:
Jinak Martinka je taky jak prvorodička-pže má lucinku dlouho po holkách :wink:
12. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem tu! :wink:
Myslím na Martinkul, ať to dneska zvládne!!! :wink: Ale skoro 5kilová Lucinka....No to je představa :sweat_smile: ...Auauau!
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
já teda jako holky nevím jestli by to fyzicky bylo možné, ale já bych si hned po přijmu dala nohy křížem a řekla, že takový slůně teda nerodím :sunglasses: a at mi koukaj přichystat sál, že jinak se od tamtud nehnu :grinning: a i kdyby mi už i hlavička koukala, tak bych jim řekla, at jí koukaj zase hezky zastrčit zpátky a at už připravujou skalpely :grinning: :grinning: :sunglasses:
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
holký a jak to že je máte takový velký?? :confused: čím jste je to proboha živily :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Farmy,asi tak nějak. Já si myslím,že jí řeknou ortel: císař.
12. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
markee no jo, však at si jdou ti 5tikiloví bumbrdlíčci ven, ale né přes frndu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alspon přes tu mojí teda něco takhle gigantického nikdy rozhodně nic nepoleze :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Farmí, to jsi mě pobavila s tím měřením tlaku, já bych k tobě dojela! :dizzy_face: Potřebuju ho pořádně přeměřit, protože mi každej mudr. říká něco jinýho, jeden mi naměří horentní tlak, že už mi málem volá sanitku :astonished: , jinej mi řekne, že mám tlak ukázkový a že mi nic není! :sunglasses: No a teď babo raď! :wink: Teda Farmi raď! :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Farmy, právě. Já teda má kotelnu velkou,ale ty kosti zas tak široké nemám. Vjezd do pískovny tam fakt nemám :grinning: Takže by to byl boj :grinning:
12. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
ají zrovna to tu probíráme :grinning: :sweat_smile: chudák aronek při těch našich hláškách asi raději odešla :sweat_smile: :sweat_smile: se jí ani nedivím :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
tak já jedu do města.Tak papa.
12. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
áji radím-přijeď :grinning: já mám tlakoměr novej a ještě mě to měření baví, takže ti ho klíĎo budu měřit co půl hodinu :grinning:
hele a pokud bych ti ho teda naměřila taky vysokej, tak mám bezva radu :wink: jako pro mari.. vzít pilku a uříznout ruku.. to už ti ho pak nikdo takhle hnusnej nenaměří :dizzy_face:
Holky stejně jakej já jsem odborník na slovo vzatej :grinning: To léčení mi jde uplně samo :grinning: :grinning: :grinning:

markee :grinning: :grinning: :grinning: asi tak nějak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
markee hezky si to užijte :wink:

holky a já musím taky jít něco dělat. Musím jít po celým baráku vytřít pracch a vyluxovat a postírat, ...
Robča si na víkend domluvil kamaráda ze třídy, že u nás bude, tak at se chlapec nezděsí :grinning: Tendle je novej, tak to ještě u nás tak nezná :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
tak já se dneska chystala na výlet,stávala jsem fakt brzo,jenže mě postihnul průjem :angry: Tak jsem raději zůstala doma.

Četla jsem o Martinkal a Lucinka je teda menší obřík :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Hezké ráno holky,jen vás v rychlosti zkusím dočíst a musím jít vařit,než zas budu muset do práce,ach jooo,už chci být taky doma,s pupíkem...
12. bře 2010 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz
Tak jsem dočetla,Farmi,okamžitě jsem si tě představial,jak někde na louce měříš tlak kozám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ty bys fakt měla mít patent na super nápady!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

martinko- moooc držím palečky,aby jste to s Lucinkou nějak zvládly,pokud budeš rodit normálně,tak to tě opravdu obdivuju!Evidentně se má Lucinka v bříšku moooooc dobře,pak se jí má chtít ven :wink: :grinning:
12. bře 2010 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz
Tak já jdu šupnou kuře do trouby a trochu pouklízet,ale budu nakukovat,co nového s Martinkou,papa
12. bře 2010 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.