• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mě ted prcek kopal manžel tam dal ruku a dostal první pořádnou ránu :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
kopi v Praze :slight_smile:
a kde v CA??já je sháněla v Palladiu a na Zličíně a nikde je neměli :unamused:

mury, tak to já si na kopenečky asi ještě počkám, zatim cítím je občasné škubnutí a cítila jsem i srdíčko :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
dobrý večer dámy:slight_smile: je něco nového?

mury já ted byla ve vaně a úplně se mi vlnilo bříško, musela jsem se smát, je to tak hezký :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj ženský, vy ste toho zase nakecaly :slight_smile:
Měla jsem dneska dovolenou. Ráno jsem byla v poradně. Vše v pořádku, dělal mi UTZ, ale mimís byl nějaký ospalý :slight_smile: Nechtělo se mu moc ukazovat :slight_smile: Takže jsem ráda, že jsme v pořádku.
Koupila jsem mrňousovi třičko a ponožtičky....

Markét, byla jsem se podívat na ten kočárek, ještě ho tam mají. Vypadá hezky :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Holky, já vám ty pohyby tak závidím :slight_smile:

Kopi: až budeš mít chviličku, písni mi do tabulky další poradu 6.8. a 15.7 odběry krve na triple testy.
Doktor má teď dovču, tak výsledky na triple testy se dozvím až 21.7 a to máme výročí svatby-2 roky :slight_smile: Tak to budou dárečky :slight_smile:
Kolik krve vám berou na ty testy?
9. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
ahoj venus, tak to jsem ráda že je vše v pořádku, takže když se mimísek schovával, tak ti ještě pohlaví neřekl, co??
9. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj Kelly, jiťo a Markét.... :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Ne, ještě pohlaví nebylo vidět. Já si myslím, že se ho dozvím, až v tom 20tt v genetu.
Jak se cítíš? Vše v pořádku?

Dneska jsem dostala na ty výtoky nějaké kuličky-zavádí se do pochvy večer, je to na 10 dní, tak jsem na to zvědavá. :confused:
9. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
ty jo teď se dívám, vy máte skoro všechny v albu fotky bříšek,to já jsem teda dost pozadu, budu muset taky nějakou udělat :sweat_smile:
9. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Kelly, od jakého tt jsi cítila pohyby? :slight_smile: :slight_smile: Já už chci taky????? :grinning: :grinning: :grinning:
Nooo, to by jsi měla...už se na fotečku těším :slight_smile: Tak šup šup :slight_smile:
venus já citíla pohyby tak asi v tom týdnu jak jsi ted ty, ale to se ani pohyby nedá říct, byly to spíš takové bublinky.....za to teď :grinning: a to bude ještě horší
9. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Kelly, ty máš fotečku mimíska z data 18.6 to jsem měla narozky a koukala jsem, že jsi taky ročník 1983. :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
joooo takže ti bylo 26,že?
9. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Hmmmm, já zatím ani ty bublinky necítím...asi se mu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Kelly, přesně tak 26 let...o jo, už stárnu... :astonished:
9. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
však neboj ono to přijde, ale pohlaví jsem teda už věděla...ale když tobě se nechce ukázat :confused: se stydí
9. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
ale já jsem starší :grinning: mě bylo v únoru 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
venus jsi tu??? nebo jsem tady zůstala úplně sama:(
9. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Kelly, jsem tady... :slight_smile: Dneska byl mimís nějaký ospalý...hýbal sebou, ale byl nějak natočený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsme ho probudily, tak se zařekl a neotočil se.
9. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: to je teda lumpík
9. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Kelly, když máš taky ty výtoky, on ti doktor nic na to nenapsal?

Kolik krve berou ( myslím ampulí ) na ty triple testy?
9. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Je to syčák :slight_smile:

Ale jsem hlavně ráda, že je v pořádku a hlavně i s tou plodovou vodou, ufff.
9. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
mám borůvkový koktejl :dizzy_face:
na tripply berou myslím jednu ampuly :confused:
ježiš to si nepamatuju kolik mě brala ampulí, myslím že 3 nebo 4, ale to bych kecala....

no on mi napsal akorát na tu vodu, co ze mě tekla, dostala jsem 3 čípky které jsem brala obden....
kelly, ze mě teče taky voda..k dr jdu až příští týden, tak mu to povím..snad to bude dobrý
9. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
jiti jedna ampulka určitě ne.... no mě to taky teklo a měla jsem strach že je to plodovka,ale prý dobrý...ale už hodně holek psalo, že jim to taky teče
9. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
mě brali celkem 3 - na RH faktor, na ty různé nemoci, jako Hiv, syfilis a pak na tripply..ale je pravda,že nevim kolik krve na co použili..
9. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
no a to mě třeba hrozně zajímalo jestli na to hiv berou taky...a ty píšeš že jo...aha tak to já nevěděla
9. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
měli by to brát na začátku těhu společně s Rh faktorem, mě to brali až v 16tt
9. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.