• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Holky mizím, frčíme do bazénu... nemrzne tak jedem :sunglasses:
13. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Sarlottko........pa a hezký den :dizzy_face:
13. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Holky tak přítel jede pro testy, a budu testit znovu. Pak pošlu foto.
13. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Sarlottko, hezky si to užijte! :wink:
13. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Maarrti, jůůů, bude testík!!! :wink: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
jj bude. Potom ho vyfotím a ukážu. Včera mě to nešlo fotit.
Akorát mě bolí podbřišek, ale to je asi normální.
Jinak všem díky za gratulace. :grinning:
13. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak jsem konečně dneska vstala a jedeme na výlet,sice mám nevolnosti,ale nechci sedět doma celý den :rolling_eyes:

Martinkal tak to jsem na vás zvědává s Lucinkou a na Aronka taky :grinning:

Maarrtinko těším se na foto testíku.

A co ty Kerrie?jak se vám daří?

Aji milování po hádce je nejlepší.

Sarlott díky za tabulku :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Maarti...............gratuluju a užij si další testíky.............pak nám je vyblejskni :wink:

Kopinko..........máme se fajnově..............s Emičkou už je psina, když se na nás culí. To by jeden neřek, jaký s manžou dokážem dělat ksichtíky pro dětský úsměv :grinning: :grinning: A jak je Tobě, těhulko naše? :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že jsem pořád v kuse :frowning2:
13. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Aronku a jak se cítíš, co ten tlak?
13. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
kerre, tlak dobrý, já se taky cítím dobře :grinning: , na porod to nevypadá :frowning2:
13. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
No ono to může být ráz naráz............já ještě pár hodin před porodem courala ve městě s maminou........akorát jsem jí celý odpoledne vykládala, že mě sakra nějak divně bolí pipina :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
šarlotko rodila jsem 2x a vždy přirozeně a v pohodě, holky měly 51 cm a 3500g a druhá 3650g, takže průměr :wink:
13. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
kerri, mně není nic, zatím nebyl jedinný poslíček :angry: jenom mně bolí koleno, ale to asi nenípříznak porodu :grinning:
13. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojík, hlási se novopečená tetka, Sofinka se narodila císařským řezem bo se maminka ne a ne otevřít, nakonec je malinká,zbytečne ji vyháněli z domečku, ma 3,25 kg a 49 cm a na svet vykoukla dnes,teda 13.3. 2010 a si představte v 00.01 :wink: asi čekali na ten datum, :slight_smile: sem cela hin s toho, chciji strašně vydět a pochovat, jen když jsme sakra tak daleko od sebe a ja nemúžu cestovat, no ale pro jistitu se dr zeptam jestli by to opravdu nešlo, ale riskovat nebudu,jen kdyby mne ubezpečil že je to na 100% bezpečné
13. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
jinak ségra nakonec ani moc netrpěla, jen večer ty bolesti ale naštěstí jen chvíli než ji dali epidural a to čekání,no jinak je v pohodě,leží na pooperačním a prej to docela de,snad se ji aj šití dobře zahojí.
13. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
jo a podoba se prej na naši maminku, což aj ségra,říkali sme jim vždy dvojčata,no tak teď to budou trojčata :grinning: akorát že má černé vlásky, ale to jśe ji ještě zmení na blond :wink:
13. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Mari, jůůů, super! :dizzy_face: Gratulace tetičko!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dík Ajuško
ja sem tak nevyspana, ja s toho nemohla usnout do 4.00 a v pet vstaval přítelak do rachoty tak už sem taky moc nemohla usnout,jen tak chvilema.
13. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Mari, ta musí být hezoučká. :dizzy_face: Nedivím se, že bys ji chtěla vidět a pochovat...Zkus se domluvit s doktorem, ale jinak moc neriskuj! :wink:
13. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
no uvidím co řekne dr. a jak se bude tvářit
13. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Mariii gratuluju, hodně zdraví Sofince přeju :slight_smile:

Jéééé já už to taky chci mít za sebou :wink:
13. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
holký s.o.s.! Kdy myslíte, že jsem mohla mít ovulku, když jsem rodila přesně před měsícem a třemi dny, tj. 10.2. ??? To už mám natuty po ovuli že?? :confused: :confused: jako už doktor před týdnem mi říkal, že můžu každým dnem očekávat mrchu..tak to už musí bejt po ovuli, že jo :sweat_smile:
jde mi o to, že včera jsme dali s manžou průchod našim vášním (my poslední dobou docela často, ale před tím vždycky s gumou, nebo mimo ) ted nevím co to manžu popadlo, ale normálně to do mne... :zipper_mouth: :sweat_smile:
Prej už se mu to zdálo dlouho a myslel, že už můžeme :confounded:
No já teda myslím a i doufám, že z toho nic nebude, bo to by byl fakt pech, aby když jindy (dřív) se snažíme trefit do ovu a co nám to dá a nikdy to hned nejde, aby zrovna ted to vyšlo. Navíc už ovule určo musela proběhnout dávno..
hele ale stejně budu mít prdel staženou, páč todle je moc brzy :rolling_eyes: já to chtěla zkusit alespon po tý první a to jen tak z lehka, jako že nebudu nic počítat a ani se nijak cíleně snaži..no a že to rozjedeme až po těch dvou a ted mi udělá toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
mari, moc gratuluji k tetovství :grinning:
13. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
a navíc on je ještě v klídku a vypadá spokojeně :sunglasses: jako že si rozhodl, že už je ten správnej čas počít dítko :sunglasses:
tý jo a to jsem se po porodu bála a řešila s tercinou, jak na něj, že určo bude chtít alspon půl roku pauzu a nebude se mi chtít množit...no a ted todle..on do toho chce jít nakonec ještě dřív než já!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :fearful:
13. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
jééé co to čtu? mari už je teta?!! :fearful: musím dočíst :wink: ale už předem mari moc moc moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
farmi, pozdě řešíš :grinning: ale pokud není tělo připravené, tak se mimčo stejně nechytne, proto jsem měla dovoleno se snažit hned a pokud čekáš mrchu, tak je po ovuli určitě :wink:
13. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
no teda farmi, za jedno je dobře že ho nemusíš ukecavat ale je asi ještě brzo, no ale myslím že už tu jedna takto počala a ma krásneho chlapečka Vojtáška :wink:
13. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Vojtíška ,no aby sem mu nopoondila jméno :wink:
13. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.