Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
16. bře 2010

markee-já na tebe taky myslela celý večer beruško.Já jsem sice dost v háji,že se nám už docela dlouho nedaří,ale tobě musí být ještě mnohem,mnohem hůř,po tom všem,co máš za sebou.Asi to chce jen to,co psaly holky,chvilku to všechno hodit za hlavu a nic neplánovat.Nejvíc by ti asi pomohla ta práce,kdyby se nějaká naskytla....Já ti to beruško tak hrozně moc přála a už jsem si taky myslela,že tu smůlu máte vybranou všechnu....je mi to moc líto,drž se 😔 😔

kerrie
16. bře 2010

Jééééé, mimineškoooo.......................Sarlottko............tak že Stroužince moc a moc gratuluju, kdyžtak jí to vyřiď. Nelinka má supr míry 😉 🙂

tercie
16. bře 2010

Ahoj holky, mám pro vás dvě zprávy, jednu hezčí,než druhou 😉

Ahoj lidičky, tak už jsem tu konečně s vámi. Jmenuju se Lucinka a narodila jsem se císařským řezem 16.3. 2010 v 1:32hod. Vážím 4240g a mám 54cm. Jsme s maminkou v pořádku a tatínek je nejpyšnější na světě. Jsem prý nejkrásnější holčička na světě😀

Začalo to u pusinky, skončilo až u peřinky. Krásné očka, jemné vlásky, to je náš důkaz velké lásky. Tímto chceme oznámit celému světu tuto nejkrásnější větu - už nejsme dva, ale tři!!! Dnes, 16.3.2010 ve 2:39hod se narodila naše princezna Nelinka - 3760g a 50cm 🙂

Tak maminy naše novopečený, Martinko a Strouži, obrovská gratulace a přeju vám, a vašim holčičkám zdraví, štěstí a dlouhá léta 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
16. bře 2010

Ha🙂 takže Martinkal nakonec Strouží předběhla🙂))))))))))))))))))))))

Martinko blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, Lucinka není zas tak velká, ale je dobře, že Tě netrápili normal porodem 😉 Hodně štěstíčka a zdravíčka 😎 😎

katyna6
16. bře 2010

jééééé,konečně to holky naše mají za sebou!!Kdo jim budete psát,taky že hroooooozně moc blahopřejiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
16. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,50cm 😉 😉
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka každým dnem
Mabe 40tt...............................................čeká holčičku...........Aničku každým dnem
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 28tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 20tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 20tt........................................25.3. velký utz
Mari 17tt........................KO 1.4.
Handm 16tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 15tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT dopadlo výborně, screening negativní
miru.j 13tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme
M.aa.b 38DC ???
Paajaa 27DC
Cajori 17DC
Mandormi 16DC
Aja 9DC
Katyna 9DC
Ikopretinka 7DC
Nicollka 3DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
16. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm 😉 😉
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka každým dnem
Mabe 40tt...............................................čeká holčičku...........Aničku každým dnem
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 28tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 20tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 20tt........................................25.3. velký utz
Mari 17tt........................KO 1.4.
Handm 16tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 15tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT dopadlo výborně, screening negativní
miru.j 13tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme
M.aa.b 38DC ???
Paajaa 27DC
Cajori 17DC
Mandormi 16DC
Aja 9DC
Katyna 9DC
Ikopretinka 7DC
Nicollka 3DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aja.83
16. bře 2010

Dobré ráno holky!

Jůůů mimineška už jsou na světě! 😵
Martinkol a Stroužku, moc a moc Vám gratuluji a Vašim holčičkám přeji hodně štěstíčka a zdravíčka! 😵 😵 😵

tercie
16. bře 2010

Šarlotko tak to jsi mě o moc nepředběhla, já když jsem dočítala tak to tu ještě nebylo, a než jsem to naklepala, tak jsi mezitím napsala taky 😀

sarlotta
16. bře 2010

A holky v tabulce vedou🙂))))) Jsem zvědavá kdy Aronek trochu vyrovná skóre 😎 😎

tercie
16. bře 2010

Tak ještě Aronek, snad to bude mít taky brzo za sebou...na tu ale bohužel kontakt nemám, tak Farmi musí dát echo...

sarlotta
16. bře 2010

Tercii já jsem to vyšpionila🙂))

tercie
16. bře 2010

No jo Šarlot, holt jsi špion Šuškin 🙂
Když jsi v přepisování těch tabulek, můžeš mi tom prosímtě hodit kontrolu na 25.3.? Děkuji pěkně 🙂

sarlotta
16. bře 2010

Jo Terci a Ty včera na kontrole jak ? 😎

madormi
16. bře 2010

Jůůůůůůů miminka, blahopřeju maminám a těším se na fotečky 🙂

flair
16. bře 2010

Jéééééééééééé, tak Martinka a Stroužek to mají zasebouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😀 😵 Nádhera a obrovská gratulaceeee 😵 😵 😵

flair
16. bře 2010

Tak a taky jsem dočetla včerejšek a Markee, je mi to strašně líto... To snad ani není možný 😔 Myslím, že manža se v tom výroku unáhlil, taky potřebuje čas to všechno strávit. Drž se, sluníčko 😔

Jinak včerejší KO dopadla dobře, čípek dlouhý, tvrdý, vysoko, děloha měkká a malá je ok 😉 Jen dle hlavičky se předběhla o 2 týdny! To vyšlo i na tom 3D. Průměr hlavičky vycházel na týdny více a jak měřil zbytek tělíčka, tak to vyšlo jen asi o 5 dní více než termín dle MS. No a včera mi můj gyndař taky naměřil tu hlavičku předběhnutou o 2 týdny. Holky, může to tak být?????? Vím, že se ned brát každý mimčo dle nějakých určených tabulek, ale víte jak, člověk znejistí 😝 😅

sarlotta
16. bře 2010

Flair klidně může to měření tělíčka je dost nepřesné, dítko je skrčené všelijak... z toho si hlavu nedělej 😉 Mě říkal gyndař že od 20tt už celé mimi neměří, že se to nedá přesně.

tercie
16. bře 2010

Tak ještě jedna zpráva od Martinky 😉

Děkujeme. Lucinka je přenádherná. Ve 23h začaly kontrakce, ale neotvírala jsem se a malé to nedělalo dobře a tak udělali císaře. Manžel si ji podepsal na nožce, u sestry plakala a sotva si ji manžel vzal do ruky a promluvil na ni přestala plakat a usmála se na něj. Brečel dojetím. Jsme tak šťastní. Pa 😉

tercie
16. bře 2010

Šarlot já na KO super, CS 4, hlavička nízko, CTG v pohodě, 2,5kg nahoře, doktor chválil a byl spokojenej. 😀

Flair já taky myslím, z toho měření si nic nedělej, kor takhle když se neposuzujou proporce jako celek ale takhlejednotlivě...každý mimčo je jiný 😉

sarlotta
16. bře 2010

tercii tak super🙂) šikulka🙂

Jééé to je krásná zprávička od Martinky já jsem naměkko... chjoooo 😵 😵 😵 😵

Holky jdu si koupit něco na sebe, když mám volníčko 😀

madormi
16. bře 2010

jé holky mě se chce brečet když čtu dobré zprávy tady 🙂 derou se mi slzy z očí 🙂 asi už premenstruační syndrom 14 dní dopředu či co že jsem taková cíťa 😀

tercie
16. bře 2010

Šarlot viď,já jsem taky zaslzela, když jsem to četla 🙂

Hele tak až nebudu mít co dělat, tak si asi taky půjdu koupit něco na sebe, to je dobrej nápad 😀

aja.83
16. bře 2010

Holky, já mám takovou radost z mimineček! 😵 Já už chci vidět fotečky! 😀
Včera jsem byla smutná kvůli Markee... ☹ ☹ ☹ S manžou jsme si pak chvíli povídali, až jsem z toho usnula 😔 ...naštěstí 😉 , jinak by se zase opakovala předchozí noc, že bych čumákovala do tmy! 😲 A to už bych dnes byla úplně na odpis! 😝 Manža se ještě stihl zeptat, kdy bude ovule, tak jsem mu řekla, že ani nevím, čéče, pádž minule jsem měla pregnyl, tak to šlapalo jak hodinky, ale teď???To ví jen pán Bůh 😀 😀 😀

tercie
16. bře 2010

Joooooooooooooooooooooooooo, a já jsem ode dneška už v 9. měsíci, jako 😲 😲 😲 😨 😵 😀 😀 😀

paajaa
16. bře 2010

Gratuluji všem maminkám. Těším se na fotečky

Tercie: ty už to náš za pár. ten čas tak letí. 🙂

tercie
16. bře 2010

Madormi po takových zprávách já slzím i bez hormonů 😀 A co ty kočko, už jsi sehnala nějakýho toho felčara jinýho?

Paaji to jo, letí to tak nějak až moc rychle...si zrovna říkám, že jsem si ještě skoro ani ničehož nic neužila... 😀😀😀

handm
16. bře 2010

Jéé, holky, takové krásné zprávy po ránu.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Moc gratuluju Martince a Stroužkovi...
a musíme se podívat, kdo vyhrál naše sázky?!🙂🙂🙂🙂
šarlotko????

handm
16. bře 2010

Já a sirelka jsme tipovaly, že nejdřív martinka, pak stroužek a pak aronek.. a ještě někdo do toho přidal na třetí místo Mabe, tak má ještě naději 🙂

wlladka
16. bře 2010

Tak se konečně miminečka vyklubala! 😀 😀 😀 😀

Přeji Stroužkovi a Nellince a Martinkal a Lucince moc moc štěstíčka a zdravíčka.
To teda byla noc! 😅 😅 😅 😅 😅

Gratuluji !!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru