• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Nugátové řezy: :dizzy_face:
těsto: 1 hrnek hladké mouky, 3/4 hrnku cukru, 4 žloutky, sníh ze 4 vajec, 4 lžíce horké vody, 1/2 prášku do pečiva (upéct, nechat vystydnout, navrch polevu)
náplň: 240 g piškotů, svařit 1 hrnek mléka+2 lžíce kakaa, 20 dkg másla, 1/2 hrnku cukru, 3 lžíce rumu (máslo, cukr utřít, přidat rum, kakao a piškoty)
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
markee děkuju :slight_smile: .přeju ti hodně štestíčka at brzo přijde :slight_smile: ...
17. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
madormi OPRAVA BEBETTO!
17. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
můžu vám je poslat mailem nebo dát sem na stránku.
Ajo,moc děkuju :wink:
17. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
markee na stranku prosím.já je dělala podle netu kdysi a byli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
aja to vypadá skvěléé ale já teď musím hubnout :slight_smile:, petroska děkuji za info :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Holky já večeřela.Míša mi přinesl papání,tak jsem si dala kuřátko a brambůrky no a trošku řípy přímo ze skleničky. Nikdy mi nechutnala,ale co jsem s Míšou,tak mě jí naučil jíst.

Tady je ten receptík:
3 bit řezy

Potřebujeme:

Těsto: 2 vejce 10 dkg cukru moučka 1 dcl oleje 0,25 l mléka 2 KL kakaa 1 prášek
do pečiva 300 g hladké m. Krém 1: 0,5 l mléka 2x vanilkový pudink 2x vanilkový
cukr 10 dkg cukru 15dkg tuku Krém 2: 1 Salco - sladké zahuštěné mléko den předem
povaříme ve vodní lázni 2 hodinky 250 g másla 2x BE BE sušenky 100% tuk čokoláda
na vaření

Jak na to:

Těsto připravíme klasickým způsobem - žloutky umícháme do pěny s cukrem, přidáme
kakao, ojej, mouku... nakonec sníh z bílků a na pekáči upečeme placku.
Krém 1: Uvaříme pudink a vychladlý vmícháme do tuku - naneseme na studenou
placku
Poklademe BE BE sušenkami
Krém 2: Zkaramelizované Salco umícháme s tukem a naneseme na BEBE sušenky
Zalejeme čokoládovou polevou
17. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Já je ještě nedělala,ale chystám se na ně-brzo. Toho kakaa si myslím to je dvě kávové lžičky. Jinak nevim :sweat_smile:
17. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
supr sobota to jistí když bude návštěva.snad se podaří jinak pošupu ještě na cukroví do obchodu :slight_smile: .dík
17. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
ahojda ve spolek :grinning:

tak mám první pigárgo v pupíku a když to bude vše ok tak příští pátek punkce a pak v neděli, nejpozději v úterý už budu mít prďolky u sebe v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Markee IP

Aronku velikánská gratulace !!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně hodně zdravíčka :wink:
17. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
markee..taky :wink: IP

Velikánské gratulace všem novopečeným mamnikám! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To už je miminek :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
m.aa.b, jůů, už se to blíží! :dizzy_face: Držím pěsti! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Maab, to je krásná zpráva. Jůůů,jak ti to moc přeju. :grinning:
17. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
aji, markee moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a víte jak ... :wink:
17. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
jůů tady se koukám vaří! :confused: to musím jít honem dočítat :grinning: :grinning: :grinning:

markee ty jsi dělala nějak ty nescafe řezy vid :wink: hele nedala by jsi odkaz, nebo neposlala receptík? chtěla bych o víkendu klukům udělat něco dobrýho :wink:
17. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jeee, recepty. Super - hned je zkusim.
17. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
jééé ted čtu , že si na mne vzpoměla Aja i s nugátovejma řezama..díky :dizzy_face: určitě prubnu :wink: já se ted snažím moc sladký nežrat, ale za to o to víc vyvařuju chlapům :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
jéé Ají ten tvůj recept je supr!!! Miluju tydle receptíky, kde nemusím nic vážit a jen hrníčkuju :dizzy_face:
i když když je něco móc dobrýho, tak i váhu nejsem líná vytáhnout :wink: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
A jooo, Farmi, tys chtěla Nescafé řezy! Já to spletla...No jo, no problemo:

Nescafé řezy: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30dkg polohrubé mouky, 15dkg moučkového cukru, 10dkg rozpuštěného másla (vlažného), 3 lžíce oleje, 2 vejce, 1 lžíce nescafé, 3 lžíce kakaa, 1/4l mléka, 1 lžíce rumu, 1 prdopeč
Na polevu: čokoláda na vaření, celá kysaná smetana nebo 2, cukr podle chuti
Postup: Do mísy dáme mouku s prdopeč, kakao, nescafé, cukr, vejce, mléko, olej, tuk, rum. Pořádně smícháme a dáme na vymazaný střední plech. Pečeme na 180 stupňů asi 15minut. Po vychladnutí polejeme polevou
Poleva: Čokoládu na vaření (klidně i mléčnou) rozpustíme v mikrovlnné troubě a do ní vmícháme celou zakysanou smětanu. Můžeme ještě přisladit. Celé rozetřeme na dezert. Lze dozdobit šlehačkou a banánem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
jůůů maab hurááá!!! moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Farmy,to jsou přesně ty řezy. Já je hledala na MMB i s obrázkem a nemůžu najít přesně ty co jsem si opisovala.Takže od Aji jsou to ony. Já dávám určo dvě zakysky a rozpouštím čokošku na vaření s troškou ztuženého tuku-už nesladím :wink:
17. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
ajo ty jsi ďábel :wink: :sunglasses: moc díky!!! Tendle víken to vidím na ty nugátový, příští nescafe :wink: :wink: :sunglasses:
17. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Markee, se teda omluvuju, že jsem tě předběhla! :wink: :sweat_smile: Ale nakonec dobře, viď, když jsi to nemohla najít! :wink: Tak holky, šup šup a pěkně něco upíct! :grinning:
Já právě projíždím shodou okolností recepty na MMB a uložila jsem si tehle recept http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=76440 , určo ho zkusím, někdy.
markee díky za rady :wink: jsem ráda , že to jsou oni, už ty ověřený, vyzkoušený, dobrý :wink:
17. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
teda holky kopíruji recepty o 106 a pak manželovi napeču až něco budu od něj potřebovat :slight_smile: ne sranda i klidně když nebudu nic potřebovat :D
17. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Markee, hmmm, ty kostky vypadají taky dobře! :wink: Též je někdy zkusím! Mňam, holky, a mám na něco chuť...Jdu se podívat do lednice nebo někam :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
madori, to nnemáš špatně vymyšlený, upíct jen když něco potřebuješ.., to si musím někam poznamenat :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
tý jo ty kostky vypadaj fakt krásně :dizzy_face: asi mi přestane brzy fungovat klávesnice, jak do ní slintám :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
no tak kdybych pekla furt tak si na to zvykne a nebude si toho vážit :D
17. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.