• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
melo tam byt snazim :grinning:
30. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Cajori, jsem na Tebe myslela sluníčko :frowning2: :unamused: ach jooo... škoda... tak to vyjde příště nezoufej, zksu se domluvit s doktorkou na kontrolní utz na ovulku. :wink:
30. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj cajori, krásná fotečka! :wink: A co to povídáš? Koukej nepřestávat doufat!!! :wink: Jednou se mimíska dočkáme všechny, to je prostě nepsaný zákon přírody! :dizzy_face:
30. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
aji no nevim abys zase neco nezanedbala kvuli me, ale u me to tak bylo na 100% byla jsem z toho taky vedle protoze mi to pred tim taky nedelalo :grinning:
30. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Sarlott jsem domluvena az za dva mesice.....pry mam dobrat jeste ty dve baleni utrogestanu a pak mam prijit.......
sarlott ,kopi ,mari a ostatni tehulky,vam tak krasne naskakuji ty tydny :slight_smile:

aji,dekuji za pochvalu :wink: a jak to u vas vypada ?
30. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Já teda zimní kombinézu měla 0-3 měsíce a pak 3-6 měsíců. Prostě jednu. To zas není potřeba tolik,pže jí to dítko neušpiní. Krom toho fusak a tak. Prostě každé období chce něco jiného.
Já teda měla říjnové mimi,takže aktuální pro tebe. Ale jak píšu-my toho měli a máme mraky. Mám od tety z rakouska po jedné holčičce oblečení-to teda mám od dvou let-na Johanku. Miminkovský mi vozila kamarádka s NY a pak jsem měla hodně z MMB,sekáčku a Tesca :wink:
Teď se mi dodělává rýže a bude rizoto k obídku.
30. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
leni jestli to bude holčička nějaké věci t nechám :wink: :sunglasses:

cajori hezká fotečka...ale dočkáte nevěš hlavu
teda vy ste se rozepsali, chvili tady člověk není a píšou o 106 a ajk přidu, tak se určo vypaříte.
Handm :confused: mne se dneska zdálo že jsem porodila kluka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda už aj sny máme "skoro" stejne :sunglasses:
Ahoj Hani , ahoj Čajori, dlouho ste se tu hoplky neukázali, tak Hani jak jde těhulkování ?
jo a jinak jsem byla od doktora uschopena,takze po mesici zase do te smradlave prace-fuj............
30. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
markee já kombinézek jako magor měla právě asi 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prostě nezkušená mamina no :cry:
cajori to nevím proč bys měla čekat další 2 měsíce, chtělo by to kontrolu jak rostou folíky:slight_smile: poznáš ovulaci, kdy máš ? hlen nebo bolesti v podbřišku ?
Mury tak bude na druhé :slight_smile:)) co ? :wink:
30. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
mury diky :wink: potrebuju nejakou pozitivni energii,dopada na me nejaka depka.....
ale pritel me objednal j holicovi a na kosmetiku a v sobotu vyrazime do kina na alenku v risi divu 3D-uz se nemuzu dockat :wink:
30. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
MAri, tak to je ftipný!!!:slight_smile:
TY jo, ty už máš 19TT, to je hustýýýýý :grinning: kdy jdeš na UTZ nebo na triply nebo někam? A necháte si říct, co to je?!

Cajori, takovýhle řeči jsou zakázaný!!!!! Neboooj, všechno bude!!!!!
Kopi, ty mě děsíš s těmi dotazy, já tohle vůbec ještě neřeším, nemám doma jedinou věc pro mimi..

Holky, prosím, kolik jste přibraly za ty první 4 měsíce?!
30. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Mari tehulkovani dobre, mimco se sice hejbe kazdej den, ale porad se bojim byt optimisticka.....co ty zada uz povolily?
30. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
handm za první 4 měsíce já 4kg :astonished: :confounded: :wink: a teď za další měsíc další 4kg :grinning: :grinning: :sunglasses:
sarlot vše růžové :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych kvůli manžovi toho druhého kloučka :sweat_smile: ted už jsme praktická a věci jako cestovní postýlka jídelní židlička atd kupuji neutrální :sunglasses: ale to chce zkušennost :unamused: tu jsme neměla....

caj kino závidím víš jak bych já ráda šla :sweat_smile:
první 4 měs.0-1kg :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Hani a pohlaví teda nevíte, že ? až na dalším utz ?
30. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
sarlott,take se mi to zda divne,ze mam prijit az za dva mesice....ale doktor to bere tak,ze se snazime teprv 7 mesicu ......takze zadna vysetreni nejsou potreba......a ovulku vubec nepoznam...to me stve.....ale zacinam merit BT,ale jsem z toho trochu jelen....
mam strach,ze ovulku mam pozdeji a kvuli utrogestanu se nam to nedari
30. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
no nevim doufam ze to pujde videt jdu az 13.4 tak si musim pockat, ty jdes ten stejny den ze?
30. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
cajori já měla cykly 40-42 dní otěhu jsme 26dc jak při prvním těhu ak při druhém :wink: prostě pozdní ovulace hodně jsme se podruhé bála protože i ta pozdní ovulace může způsonit to že vajíčko je přezrálé a nekvalitní ale jak je vidět nemusí to být pravda :wink:
30. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Handm,já se dál jak do 22tt nedostala,ale přibrala jsem celkově 4kg do té doby. Míň než s Johankou,ale jen o kilo nebo dvě. Zato ke konci jsem byla jak mamut :grinning:
Já jdu do kina 13.4. na toho Doktora od jezera hrochů nebo jak se to přesně jmenuje. A pak prý 22.4.jdeme na další český film. S kamarádkama teda jdu,pže tyhle filmy,by naše drahé polovičky nebavili.
30. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
mury to je zajimave ,myslim ze to bude i muj pripad
30. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Handm týýý jo a ty už 18 tt, no jo holka utíka to , včéra mi přítelak říkal jestli nechci přibrzdit ale že ví že ja bych raděj zrychlila :grinning: :grinning: a mimi už měla doma v postýlce :wink: ja jsem přibrala do 18tt 2 kg a teď už mám za ten týden další kilčo nahoře takže do 19tt 3 kg Na utz jedu ve čtvrteka ano nechám si říct co to bude, nemúžu se už dočkat

Hani taky ti to utíka, teda 22tt ,pulku už máš za sebou to je paráda , a hejbe se každej den tak to je taky supr, ja t nějak pořád nemuúžu idetifikovat jestli to jsou opravdu pohyby nebo střeva :grinning: no potřebuju prostě pořádně nakopnout abych si byla jistá :grinning: jinak záda už povolili ale raděj nic moc nedělam, to jsem teda tu sobotu fakt hóóóóóódně trpěla :cry: , fuj už nechci :pensive:
30. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Tak bezva, ta váha, kromě Murynky je zhruba všude stejná, koukám..:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
šarlotko, 4 kila za měsíc ? :slight_smile: jenže ty seš hubeňour, ty si to můžeš dovolit :grinning:

Mari, myslím, že každá! Já bych taky nejradši, kdyby už vřeštělo v pelechu :grinning::grinning::grinning: a taky bych chtěla, aby bylo vidět, co to je :grinning:

Hani, tak to jdeme skoro stejně spolu :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
mari tak opatrne na sebe :wink: , ja si pri prvnim byla jista az 20 - 21 tyden
30. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
tak jsem zase tady,ze sapní nic nebylo,nějak to nešlo.
handm-mamčooo,gratuluju k pohybům!! :dizzy_face: A ty tvoje týdny,týýý jooo,to letí jak voda! :slight_smile: :slight_smile:

jinak všem mamulenkám gratuluji k prima kontrolám!!!

já si dnes volala na výsledky na hematolku,takže genetika,srážlivost,KO-všechno ok,tak aspoň jedna pozitivní zpráva
30. bře 2010 v 11:23  •  snaží se  • Odpověz
caj-moc ti to na nové fotečce sluší!!! :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:24  •  snaží se  • Odpověz
Katynko, děkuju!! šak se taky dočkáš!!!!!:slight_smile: Byli jste už někde?! Nějak jsem to nestíhala dočítat a dneska konečně klidněji, tak aspon muzu s vami psat... tak se omlouvam, jestli uz si to tu psala :grinning:
30. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.