• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Sarlott ale odsaď pocaď nezná můj přítel.Myslí si,že když to ujde on ujdu to i já a nebere ohledy zda jsem ženská :sweat_smile: A to chodíme podle jeho rychlé chůze a když jdu pomalu nebo zvolním(což zas tak není :sweat_smile: )tak je to špatný,páč nám to nabourá celý program.Několikrát jsme se i chytli :sweat_smile: ale rekord mám 36kilásků v létě ne po rovince ale různé kopce...

murynko ahoj :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
A co ty markét plánuješ na víkend?
10. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
já se budu válet :grinning: :grinning: manža je v práci takže jsme sama :sunglasses:

minule mi ten náš výlet stačil :grinning:
10. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Ty jo všichni se budete válet já chcu takyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
No myslím,že na tůry budu chodit hodně dlouho :grinning: Páč si myslím,že tento měsíc mi těhu nevýjde :unamused: mám takovej pocit :pensive:
10. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
kopi tůry můžeš jako těhulka :wink: my také výletíme ale máme holt smůlu :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Mury to můžu no ale pak chod někam do křovíčka čůrat s těhu bříškem a ještě rozhlížet zda někdo jde či ne :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
ježiš to je to minimální :grinning: :wink:
10. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
nedávno jsem vzpomínala na to jak byl jsme výletily a přítel by furt nasranej,že musím chodit čůrat a dost do mě ryl(já už ale byla těhulka)tak pak se teda na ambulanci zeptal zda je normální,že furt chodím na malou doktor řekl že je to normální a od té doby přítel mlčel, :sweat_smile: :sweat_smile: no nemlčel a pak se ptal v nemocnici za jak dlouho se můžeme snažit :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
já to ted třeba neměla ze začátku až tak od 11 do 15tt :wink:
10. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Mury to jééé,ale já nerada tak...od té doby co jsem čůrala pod stromečkem a nademnou lítalo 5 sršňů :sweat_smile: přítelák zdrhal on se toho moc bojí a já se bála,ale jinde už to nešlo :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Já to právě měla uplně od začátku myslím že už kolem 3-4 týdne a nejvíc pak v 6 týdnu :wink:
10. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
ale ted to může být jinak :wink: :sunglasses:
10. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
No už se na to zase do budoucna těším,jak jsem letěla z metra honem domu,otevřela dveře vše odhodila a šupky dupky a běda když tam byl přítel :zipper_mouth:
10. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
:grinning: Mury já doufám že vše bude uplně jinak :grinning: Hlavně né zvracení já to neumím,naposled jsem zvracela v dětství.Já se bojím toho zvracení že to nepoznám a zebliju třeba metro :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
to poznáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Mury já myslím že néééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: mám fakt z toho velký strach ani nevím jak se zvrací do WC :sweat_smile: nesmějte se mi já to fakt neumím :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
také jsem to neuměla lae jak říkám to poznáš :grinning: :grinning: :grinning:
ted o tom nemá cenu diskutovat :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
a dost, už na potřetí píšu ahoj holky a nechce se mi to zobrazit :angry:
10. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky,
k tomu curani.Ja to mela na zacatku tehu a ted to mam znova.A uz to trva 2 ,esice,jdu aspon 6 v noci.A to jdou ze me kapicka.Ale pripada mi to ze se mi chce strasne moooc curak.A ono je to kapka.Sotva lehnu do postele,chce se mi nova a to nepiju v noci.Snazim se pit minimalne.Ale pres den vypiju ty 4 litra urcite.Mozna i vic.
Porad jsem dehydrovana aspon mi to tak pripada. :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Dobře tak až někdy začnu eeee vzpomenu si na tebe :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
konečně :slight_smile:
autor
Bobinko já loni z toho čůrání rozvrzala prkýnko na WC :sweat_smile:
kopi dobře :dizzy_face: :dizzy_face:

bobi já to ted nemám od toho 15tt :wink: :grinning: :grinning:

jit ahojky
10. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Ahoj Jitie,tak jaká byla návštěva kamarádky?
10. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
mury:
to prijde..Neboj......... :grinning: :grinning: :grinning:
jeste kdyz me maly kopne tak ze si malem curknu,ale pokazde to ustojim.Jeste zatim.. :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ty jo,teď ukazujou ve zprávách o tý bombě v restauraci U českého lva, párkrát jsme tam byli s manžou na obědě, je to hned naproti metru Florenc :confused:
bobi nevadí :grinning: :grinning:

jako když kopi říkám že přijde zvracení :grinning: :grinning:
autor
Bobinko a ty nefotíš těhu břiško?že nemáš v albíčku :confused:
10. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Jitie přítelák tam kousek pracoval a chodil tam taky na obědy :unamused:
10. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.