• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Maab, jéééé teď koukám, že máš zasazený 2 semínka :dizzy_face: . Moooooooc držím pěsti :wink: .
Sarlott, díky, holky vždycky mě podržíte a slibuju, že až tohle sračkovatý období skončí, budu zase ta nejveselší holka na světě....teď mám nějaký blbý období, tak si přijdu jako fňukna, i když jsem normálně držák, tak jsem naštavná i sama na sebe :angry: . Ale zase bude lépe určitě :slight_smile: .
1. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Markee, tak naplánuj výlet někam, kam se chtěl třeba někdy podívat ...a cestou můžet ena ten nábytek kouknout, buď jako ty aktivní a když to bude dál sabotovat, ale nic nebude řešít, kopla bych ho kamsi :angry: . Ale fakt buď v klidu, všude je něco....
1. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
jj mám :wink: a děkuju :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahojte holky
sarlottko krasny saticky i pupik :dizzy_face:
Mari , Kopi drzim pesticky urcite vsechno dobre dopadne
maab - ja to taky mela tak nejak, nic me nebolelo, ale prestala jsem krvacet pak dva dni nic pak zase tri dni spineni pak zase nic pak zase spineni - skoncilo to az za tri tydny
natalie je mi moc lito maleho , chudinka snad mu bude lip, kdyztak opravdu nekam jed
1. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
sorry ja to spletla maab gratuluji k prckum v brisku
1. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahojík Hani a jak se máte Vy:slight_smile: jaké máte počásko u Vás :sunglasses:
1. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
natalie klidně si fnukni:slight_smile: hlavně ať je bobíšovi líp :wink:
1. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
no nic moc ma prset az do nedele a docela zima, co u vas? urcite budete mit na velikonoce lepsi pocasi....
holky je nejakej figl na vyfouknuti vajicek chceme je s malym malovat, ale nejak mi to nejde vyfouknout myslela jsem ze z toho porodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jo koukala jsem na fotečku Sarlotky-moc hezké bříško v těch nových šatičkách :wink:
Já právě pro měkké dřevo nejsem-je na něm vše vidět. Postel má Johanka bukovou. Kdybych měla na to peníze,tak jí z buku necháme udělat i ty skříně a tak,ale na to peníze nejsou. Máme na to tak do 15 tisíc plus možná ještě něco málo. Pže nevíme pořád kolik bude ta postel stát-možná nic a možná až 10tisíc-což máme dáno vedle. Mě by pro ní stačil nábytek i z lamina,když bude pěkný,pže až bude větší,tak bude chtít určo pokojíček jiný a nepředpokládám,že bude chtít stejný i v 18ti letech. Určo by jsme ho tak za 10 let měnili-kdyby na to byli penízky.
1. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Hana,jedině větší dírky do těch skořápek. Ještě bych zkusila celé to vajíčko propíchnout,jestli by to pak nešlo líp,ale dlouho jsem to nedělala. Tak nevim jak moc se musí funět :grinning:
1. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
markee funela jsem co to slo a stejne to neslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
hani musíš foukat mooooc:slight_smile: lepší chlap aby to foukal :grinning: :grinning:

markee no jo buk je krásný... my kupovali komplet z měkčího dřeva, aby se malý moc neotloukl o rožky:slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
tak dik asi opravdu pockam na manzilka :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Hani,tak to nech na manžovi,to vyfukování.
Sarlott,věřím no,aby se neotloukl. Tak koukám ne netu jen z masívu a téda-to jsou pálky. No né,že bych to nevěděla,ale děs běs. Brácha je truhlář,ale určo by mi to laciněji neudělal. Hlavně nechci,aby to dělal po večer a měl to jen za materiál. No u nás je to fakt hrůůůza. Já chtěla aspoň něco,ale hezkého. Chjo.
1. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
holky tak já pomalu vyrážím :sweat_smile: :sweat_smile: no je mi z toho špatně :sweat_smile:

Natali je mi líto moc malého :pensive: chudinka :pensive: ale také bych raději někam ještě zašla k doktorovi.
1. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
hani jsi mě ted pěkně zmátla :confused: :sweat_smile: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
kopi neboj vsechno bude ok, pak se nam prid nahlasit :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
sorry ja jsem dneska nejaka zmatena :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Kopi tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Kopy,bude to OK neboj se.
Smůlu mám v tomhle jen já,takže neboj. Držím pěsti :wink:
1. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
markee :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
nebuj určo bude líp uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak koukám,že maj v asku zas akce a pokojíky nejsou špatné. Jen prostě maj skříně a komody málo hluboké :frowning2: Prostě ten pokoj elmo se mi moc líbí i kvůli hloubce skříní a tak. Prostě mi nepřijde drahý,ale mám smůlu :frowning2:
Maab,snad bude líp. S tou brigádou to nevypadá nijak,prostě prý mi daj vědět,kdyby potřebovali víc lidí,takže zatím nic no.
1. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Malý má takový pokojík, zatám bez židle a stolku
1. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
Sarlott,takový se mi taky líbí pokojíčky. Já původně chtěla dřevo a prostě doplňky pak barevné. Ale ale.
Já právě bych pak, až to bude potřebovat,koupila ten rostoucí stůl a židličku-moc se mi to líbí.
1. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj, dnes nějak nestíhám, tak jdu alespoň na dočtení
Sarlott,hodíš mi sem odkaz na ten pokojíček. Já mám nejspíš uložené stejné stránky,jen na vedlejším PC a to je teď vypnuté :unamused:
Markee bude líp jen si to musíš myslet i Ty, víš? :slight_smile: :wink:
1. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Maab,občas si to myslím,ale jen občas. A hlavně mi přijde,že s tím co vím,že nás čeká,nemůžu myslet na to,že bude líp. Nejde mi to, myslet na to pořád. Já to vlastně nikdy nedokázala :frowning2: Takže nikdy v životě nebudu u mě vnitřně líp,pže si nemyslím,že bude.Chjo. Je to můj boj,můj problém a moje blbá hlava :frowning2:
1. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
1. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
já jsem to omrkla na netu a jeli sme to koupit do Zlína pak:slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.