• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
A co jsem to ještě chtěla???.... :confused: Jooo, už vím, Šarlotko, krásný šatičky a ještě hezčí bříško! :wink:
A maab, gratulka k prďokům! Držím pěsti! :wink: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Holky tak jsem stihla zatím jen poklidit a vyluxovat. Po Ordinaci budu ordinovat s mopem. Fuj, se mě nechce ale jarnímu úklidu musí bejt učiněno zadost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Tak jsem si na chvilku odpočinula a ted vás jdu dočíst :wink:
Já když jsem šla od doktorky tak jsem se stavila ještě v palladiu.Koupila jsem mímikovi body a takový ten kufřík pohádek :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Sarlott Kryštůfek má príma pokojíček :slight_smile:

Tercie taky gratuluji ke kontrole :slight_smile:

Mari to je mi líto s tou kontrolou :zipper_mouth: a to ti nemohli dát vědět?? :angry:
1. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
Markee já doufám,že se taky brzo dočkáš miminečka v bříšku a vydrží ti tam celých devět měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všem to tady holkám moc přeji,páč je to fakt něco neuvěřitelného :sweat_smile: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
Aji a jak to vypadá u vás?? :confused: :confused:
1. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
Aronku no pomalu začínám s výbavičkou :grinning: akorát mi dneska nedošlo že jsem koupila body s krátkým rukávem a ještě 50 :sweat_smile: ale to je jedno. :grinning:
1. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jé Kopi, padesátku možná ani neoblečete :grinning:
1. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
jo a ještě malý dotaz :sweat_smile:
V té těhu průkajdě mi zatím píší všechny údaje od doktorky jen na přiložený papír,asi aby se to pak vešlo až to tam budou plnit.A mám tam napsáno 10+6 a ted nevím to je dle Utz či poslední MS??? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: až budu zítra volat do toho gennetu at jim tedy mohu říct jaký jsem tt :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
no Tercie tak mám aspon dvě padesátky :grinning:
1. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
jo a TP mi napsali 22.10. :wink:
1. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Kopi to je dobrý, to máš stovku :grinning:

Hele počítej to vždycky od poslední MS. Mě doktor píše ty tejdny asi podle nálady, nikdy jsem se v tom nevyznala. Akorát teď co chodím po tejdnu už mi píše ten ukončenej,takže dneska mi napsal 38 :wink:

Holky a já jdu vytřít...budete tu někdo ještě taaaaak... za 3/4hodinky?
1. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
a já nevím kde si to mám spočítat?? :sweat_smile: nevím zda kůn to počítá dobře :sweat_smile:
No poslední MS byla 16 ledna a bylo to 32DC.
1. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
no mne nejvíc dojalo jak tam meli napsano že pacentky byli přeobjednány, ale že ja o ničem nevím, šak já jim to zítra vytmavím :angry:
1. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Mari jen jim to vytmav :angry: :angry:
já zítra ráno jedu do práce,odevzdat ty klíče :unamused:
1. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
du ještě chvíli makat na domacce a pak hají, tak snad zítra už se na tu kontrolu dostanu :frowning2: pa a dobrou
1. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky holky,

Tercie...ty o, ty už budeš zachvilku rodit... :slight_smile: tak ať je vše v pořádku a máš miminko brzy u sebe :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj,
Terci, Kopi, blahopřeji ke kontrole, jsem tu obrázky z utz zase ořvala.....
Mari, je mi líto, že kontrola neproběhla, jako by dnes byl problém zavolat... :angry: .
Jinak malej snědl půlku banánu a pět lžic polévky a hoooodně pil :dizzy_face:, teď spinká, tak snad už se to začne zlepšovat :dizzy_face: .
A více si nepamatuju.....a taky jsem pořád vše nedočetla, jen jsem projela stránky, kde bylo hodně smajlíků to jsem přečetla....no strašný přístup, co?
Kde se otulá Farmi? Asi připravuje sexy výbavu :wink:
1. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Tak já nazdobila perníčky-ale jak prvňáček. Nebavilo mě to pořád obarvovat,tak mám jen žlutou,zelenou a bílou. Jiné jsem už odmítla. Ale tak stačí no. Snad budou dětem chutnat. Malá plakala,že nepůjde spát,pže přijdou děti a odnesou jí perníčky. A že je chce vidět,až tu budou. No, vysvětlili jsme jí,že se ráno vzbudí a perníčky tu pořád budou a sama je dá dětem až přijdou s pomlázkou. Jinak hody hody doprovody umí,tak to je fajn. Vypouští pár slov,ale jinak je to moc hezký.
Kopy,děkuju. Já vím,že mi to tu všichni přejete a všem dalším holkám. Já to taky všem přeju,pže prostě to tu všichni chceme,mít zdravá miminka a pohodové těhotenství.
1. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Natalie to je skvělé,že se malému udělalo lépe :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Kopi teď jsem ti psala a smazalo se mi to sakra
Psala jsem, že to juž máš teda stovku :grinning:
A k tomu počítání, podle MS jsi 10+5 tzn 11tt, pozejtří už budeš ve 12tt. Mrkni na http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
1. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Kopíku, moc ratuluji ke kontrole :slight_smile: Mam z vás velkou radost holky :slight_smile: ¨
Kopí, uvidíš, že v gennetu bude vše v pořádku a užiješ si krásný pohled na mimíska :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
jdu na to vytírání nebo tu budu strašit s mopem ještě o půlnoci :grinning: PAk přijdu!!!
1. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
jo jo mám stovku :grinning: :grinning: :grinning:
Díky za odkázek :wink:
Tak to tak bude Tercie takže platí to co mám napsané v těhu průkajdě 10+6 a zítra jsem teda 11tt :sweat_smile: takže až budu volat do Gennetu tak řeknu že jsem 11tt :sweat_smile: :grinning: :grinning: no jo jsem těhu demet.
1. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Venusko děkuji,
taky se celkem do toho Gennetu těším a přítelák půjde semnou,tak jsem zvědavá jak se bude tvářit :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
:grinning: Kopi to teda jseš, až budeš volat do gennetu tak už budeš 12tt, protože 10+6 je jedenáctej...chápeš, desátej ukončenej a 6 dní z jedenáctýho, takže jedenáctej. A počínaje 11+0 už je zas 12tej, chápeš? :wink:
1. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
Tak já mám hotovo a jsem kaput.
Holky co to je, mám už asi 3 dny bolení jako na zácpu nebo zaražený ehm...prdíky :grinning: a teda hnusně mě řeže v břiše, když si sedám apod. Přitom na wc chodím normálně, i na velkou v pohodě.

Natali to je dobře že se malýmu ulevilo,konečně snad ty prášky zabraly a bude mu líp!!!

Venusko děkuju :dizzy_face:

Markee perníčky mě vždycky taky bavilo zdobit, a ujídat přitom polevu :grinning: Tak jsi je měla udělat jenom bílou,to je přece taky krásný :wink: Johance se nedivím, taky bych měla strach že mi je někdo sežere :grinning:

Za chvíli je na nově nějakej film o tancování, tak se asi budu koukat.
Asi už tu stejně žádná nejste co?
1. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ráno,
Tercinko,tak jak ti je? Přestalo to? Hele,ono se tělo na ten porod pořád připravuje,takže víš jak. Může se tam něco roztahovat,uvolňovat a tak. Teda jestli se sám nerozjel. Pže doktoři můžou říct,že to na porod nevypadá a dotyčná pak během stejně do porodky odjede. Tak uvidíš co to bylo.
Já ráno sklidila perníčky,pže jsem potřebovala,aby poleva dobře zaschla,kvůli uskldnění,pže by se mi jinak slepili k sobě. Malá si je probléhla,pár jich už snědla k snídani :grinning: prý jogurt nechce.
Dnes udělám lívance-bezmasé jídlo. Sice budu stát u plotny dlouho než je všechny udělám,ale přece je nenechám umřít hlady,že jo.
2. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránečko:slight_smile:

Holky poraďte mám kuřecí prsa doma co byste s tím spáchaly k obídku ? :wink:
2. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno holčiny! :dizzy_face:
2. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.