Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
1. dub 2010

A co jsem to ještě chtěla???.... 😕 Jooo, už vím, Šarlotko, krásný šatičky a ještě hezčí bříško! 😉
A maab, gratulka k prďokům! Držím pěsti! 😉 😵

tercie
1. dub 2010

Holky tak jsem stihla zatím jen poklidit a vyluxovat. Po Ordinaci budu ordinovat s mopem. Fuj, se mě nechce ale jarnímu úklidu musí bejt učiněno zadost 😝

kopa
autor
1. dub 2010

Tak jsem si na chvilku odpočinula a ted vás jdu dočíst 😉
Já když jsem šla od doktorky tak jsem se stavila ještě v palladiu.Koupila jsem mímikovi body a takový ten kufřík pohádek 🙂

kopa
autor
1. dub 2010

Sarlott Kryštůfek má príma pokojíček 🙂

Tercie taky gratuluji ke kontrole 🙂

Mari to je mi líto s tou kontrolou 🤐 a to ti nemohli dát vědět?? 😠

kopa
autor
1. dub 2010

Markee já doufám,že se taky brzo dočkáš miminečka v bříšku a vydrží ti tam celých devět měsíců 😵 😵 😵 všem to tady holkám moc přeji,páč je to fakt něco neuvěřitelného 😅 😵

kopa
autor
1. dub 2010

Aji a jak to vypadá u vás?? 😕 😕

kopa
autor
1. dub 2010

Aronku no pomalu začínám s výbavičkou 😀 akorát mi dneska nedošlo že jsem koupila body s krátkým rukávem a ještě 50 😅 ale to je jedno. 😀

tercie
1. dub 2010

Jé Kopi, padesátku možná ani neoblečete 😀

kopa
autor
1. dub 2010

jo a ještě malý dotaz 😅
V té těhu průkajdě mi zatím píší všechny údaje od doktorky jen na přiložený papír,asi aby se to pak vešlo až to tam budou plnit.A mám tam napsáno 10+6 a ted nevím to je dle Utz či poslední MS??? 😅 😅 😕 až budu zítra volat do toho gennetu at jim tedy mohu říct jaký jsem tt 😅

kopa
autor
1. dub 2010

no Tercie tak mám aspon dvě padesátky 😀

kopa
autor
1. dub 2010

jo a TP mi napsali 22.10. 😉

tercie
1. dub 2010

Kopi to je dobrý, to máš stovku 😀

Hele počítej to vždycky od poslední MS. Mě doktor píše ty tejdny asi podle nálady, nikdy jsem se v tom nevyznala. Akorát teď co chodím po tejdnu už mi píše ten ukončenej,takže dneska mi napsal 38 😉

Holky a já jdu vytřít...budete tu někdo ještě taaaaak... za 3/4hodinky?

kopa
autor
1. dub 2010

a já nevím kde si to mám spočítat?? 😅 nevím zda kůn to počítá dobře 😅
No poslední MS byla 16 ledna a bylo to 32DC.

mari111
1. dub 2010

no mne nejvíc dojalo jak tam meli napsano že pacentky byli přeobjednány, ale že ja o ničem nevím, šak já jim to zítra vytmavím 😠

kopa
autor
1. dub 2010

Mari jen jim to vytmav 😠 😠
já zítra ráno jedu do práce,odevzdat ty klíče 😒

mari111
1. dub 2010

du ještě chvíli makat na domacce a pak hají, tak snad zítra už se na tu kontrolu dostanu ☹ pa a dobrou

venuska
1. dub 2010

Ahojky holky,

Tercie...ty o, ty už budeš zachvilku rodit... 🙂 tak ať je vše v pořádku a máš miminko brzy u sebe 🙂

natalie77
1. dub 2010

Ahoj,
Terci, Kopi, blahopřeji ke kontrole, jsem tu obrázky z utz zase ořvala.....
Mari, je mi líto, že kontrola neproběhla, jako by dnes byl problém zavolat... 😠 .
Jinak malej snědl půlku banánu a pět lžic polévky a hoooodně pil 😵, teď spinká, tak snad už se to začne zlepšovat 😵 .
A více si nepamatuju.....a taky jsem pořád vše nedočetla, jen jsem projela stránky, kde bylo hodně smajlíků to jsem přečetla....no strašný přístup, co?
Kde se otulá Farmi? Asi připravuje sexy výbavu 😉

markee
1. dub 2010

Tak já nazdobila perníčky-ale jak prvňáček. Nebavilo mě to pořád obarvovat,tak mám jen žlutou,zelenou a bílou. Jiné jsem už odmítla. Ale tak stačí no. Snad budou dětem chutnat. Malá plakala,že nepůjde spát,pže přijdou děti a odnesou jí perníčky. A že je chce vidět,až tu budou. No, vysvětlili jsme jí,že se ráno vzbudí a perníčky tu pořád budou a sama je dá dětem až přijdou s pomlázkou. Jinak hody hody doprovody umí,tak to je fajn. Vypouští pár slov,ale jinak je to moc hezký.
Kopy,děkuju. Já vím,že mi to tu všichni přejete a všem dalším holkám. Já to taky všem přeju,pže prostě to tu všichni chceme,mít zdravá miminka a pohodové těhotenství.

kopa
autor
1. dub 2010

Natalie to je skvělé,že se malému udělalo lépe 🙂 🙂

tercie
1. dub 2010

Kopi teď jsem ti psala a smazalo se mi to sakra
Psala jsem, že to juž máš teda stovku 😀
A k tomu počítání, podle MS jsi 10+5 tzn 11tt, pozejtří už budeš ve 12tt. Mrkni na http://www.tehotenskakalkulacka.cz/

venuska
1. dub 2010

Kopíku, moc ratuluji ke kontrole 🙂 Mam z vás velkou radost holky 🙂 ¨
Kopí, uvidíš, že v gennetu bude vše v pořádku a užiješ si krásný pohled na mimíska 🙂

tercie
1. dub 2010

jdu na to vytírání nebo tu budu strašit s mopem ještě o půlnoci 😀 PAk přijdu!!!

kopa
autor
1. dub 2010

jo jo mám stovku 😀 😀 😀
Díky za odkázek 😉
Tak to tak bude Tercie takže platí to co mám napsané v těhu průkajdě 10+6 a zítra jsem teda 11tt 😅 takže až budu volat do Gennetu tak řeknu že jsem 11tt 😅 😀 😀 no jo jsem těhu demet.

kopa
autor
1. dub 2010

Venusko děkuji,
taky se celkem do toho Gennetu těším a přítelák půjde semnou,tak jsem zvědavá jak se bude tvářit 😅

tercie
1. dub 2010

😀 Kopi to teda jseš, až budeš volat do gennetu tak už budeš 12tt, protože 10+6 je jedenáctej...chápeš, desátej ukončenej a 6 dní z jedenáctýho, takže jedenáctej. A počínaje 11+0 už je zas 12tej, chápeš? 😉

tercie
1. dub 2010

Tak já mám hotovo a jsem kaput.
Holky co to je, mám už asi 3 dny bolení jako na zácpu nebo zaražený ehm...prdíky 😀 a teda hnusně mě řeže v břiše, když si sedám apod. Přitom na wc chodím normálně, i na velkou v pohodě.

Natali to je dobře že se malýmu ulevilo,konečně snad ty prášky zabraly a bude mu líp!!!

Venusko děkuju 😵

Markee perníčky mě vždycky taky bavilo zdobit, a ujídat přitom polevu 😀 Tak jsi je měla udělat jenom bílou,to je přece taky krásný 😉 Johance se nedivím, taky bych měla strach že mi je někdo sežere 😀

Za chvíli je na nově nějakej film o tancování, tak se asi budu koukat.
Asi už tu stejně žádná nejste co?

markee
2. dub 2010

Dobré ráno,
Tercinko,tak jak ti je? Přestalo to? Hele,ono se tělo na ten porod pořád připravuje,takže víš jak. Může se tam něco roztahovat,uvolňovat a tak. Teda jestli se sám nerozjel. Pže doktoři můžou říct,že to na porod nevypadá a dotyčná pak během stejně do porodky odjede. Tak uvidíš co to bylo.
Já ráno sklidila perníčky,pže jsem potřebovala,aby poleva dobře zaschla,kvůli uskldnění,pže by se mi jinak slepili k sobě. Malá si je probléhla,pár jich už snědla k snídani 😀 prý jogurt nechce.
Dnes udělám lívance-bezmasé jídlo. Sice budu stát u plotny dlouho než je všechny udělám,ale přece je nenechám umřít hlady,že jo.

sarlotta
2. dub 2010

Dobré ránečko🙂

Holky poraďte mám kuřecí prsa doma co byste s tím spáchaly k obídku ? 😉

aja.83
2. dub 2010

Dobré ráno holčiny! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru