• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky, děkuju za tomíka :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
natál ty jsi ale trubka! :grinning: :grinning: :grinning: to se už nedivím že vám chlapešek trval tak dlouho :grinning: :grinning: :grinning: já kdybych to měla vzdát pokaždý, když ten můj nemá chuť a když mě řekne , že nece, tak to bych asi neotěhu nikdy! :grinning: :grinning: :grinning: Páč on má asi nějakej senzor na moje ovulační období, oáč jak já do něj přicházím, on přestává mít chuť..nevím jestli to nějak instinktivně vycejtí.. :fearful: :sweat_smile: No ale to má prostě smůlu! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak mám pařící období, neznám bratra :sunglasses: :grinning: To by ti mohli holky vyprávět, jak jsem asi před tím půlrokem uvažovala i o tom, že si ho normálně potají nadopuju, buď nějakou viagrou přidrcenou v jídle, nebo že si ho uspím, ... ale prostě sex bude! :angry: :sunglasses: :grinning:
Někdy stačí moje urputný snažení, jindy musím předem stropit hysterickou scénu, někdy moře slz, někdy dokonce pohrozit, že půjdu za sousedem :zipper_mouth: :grinning: a nebo se nacpat do prádýlka :sweat_smile: :grinning: ale většinou něco z toho vždycky zabere :wink: :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj, přeji krásný den.
farmi, přeji aby jsi se vykulírovala a zvládla manžu :grinning:
mirax, taky jsem hodila hlas :wink:
maab, potichonku ale o to víc gratuluji :grinning:

a víc si nepamatuji :confounded:
8. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
No ale musím podotkonout, že můj manža je fakt zlatíčko a v tomdle se fakt zlepšil.. :slight_smile: ..už to není jako dřív, ze začátku, že si klidně usne,( zatím co já se nasoukám do podvazků ) a nic s ním nehne :sweat_smile: :grinning: Ted se fakt snaží :wink: asi si říká, že čím dřív to mé šílení bude mít zasebou, tím líp :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
farmi nekecá a dělá jooo:slight_smile:)))
8. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojík aron, co Honzíček spinká:slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Farmi, no ještě štěstí, že jsem na Vás narazila...no u nás právě ani pohrůžky ani slzy nepomáhaly....prostě když byl unavený, tak vše zvadlo :confused: :confused: .
No musím se ještě hodně učit...je pravdea, že minule byl akčnější než já...já už to chtěla vzdát, protože mi po těch hormonech bylo špatně a on byl ten, který vždycky přicupital, že dneska vyrábíme... :wink: . Ale teď si myslím už tak akční nebude...no uvidíme :wink: .
Za 14 dnů jde na operaci kolenem, tak mám tak 2 měsíce smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
aron zrovna jsem nad tím před chvíli přemejšlela ..co bude těžší, jestli se vykurýrovat nebo ho uhnat :grinning: :grinning: Já bych ted chtěla tak každej den, aby byla ta pravděpodobnost početí co možná největší.., ale na to jsou mi i moje síly a intriky krátké :grinning: :grinning: ale ob den to snad zvládnu :wink: nadopuju se paralenem a ještě dnes večer jdu na něj :sunglasses: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
hele natalii koleno nepotřebuješ:slight_smile:)))))) to se zmákne :grinning: :sunglasses:
8. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
sarlot nespinká, má škytavku, tak ho nosím na ruce a jednou rukou píšu
8. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Farmi, jsi ďábel :grinning: .
8. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Mirax pozdravuj Tomíka, už tam má odemne jeden hlásek :wink: :slight_smile: To s migrénou mije líto :cry:

Jinak holky děkuju všem za tipy, už jsem si to napsala na papírek a hned odpoledne až mi přijede manža z práce, tak ho pošlu do lékárny, pro čaje a léky a do zeleniny pro zázvor :wink: tý jo to budu ale vožralá! nesem zvklá chlastat a ted zkusím nejdřív toho svařáka s rumem a posichruju to i tím mlíkem s rumem :grinning: :sunglasses: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Sarlott, vždyť ty doma máš chlapa, tak si to dovedeš představit...ten můj i při rýmě ulehá a tváří se, že je na smrt nemocný....
Je takový bolestínek...málo vydrží :wink: . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
natál poslechni zkušenou šarlotku, je to tak kolenem se děti nedělají. to zvládnete :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
teda farmi ty si fakt ďábel :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
JO a ta moje doktorka má do konce dubna dovolenou, jsem se těšila, že mám po mrše naklusat, že mi třeba řekne nějakou optimistickou informaci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: , :grinning: :grinning: Farmi, Sarlott...vy jste děti nedělali kolenem, fakt ne, jo???? :confused: :confused: :confused: :confused:
8. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
hele a s tím vadnutím ..o tom mi ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten můj když mi u toho usínal, když mi tvrdil, že je unavenej (no asi fakt byl :sweat_smile: ) tak taky "vadnul" :angry: šak jsem právě přemejšlela nad nějakou tou viagrou, že bych mu v něčem podstrčila :sweat_smile: to by pak byla jízda :grinning: :grinning: bych si ho pěkně dopovala celý ovuobdobí :sweat_smile: :grinning: :grinning: no jenže jsem zjistila, že ti šmejdi jí prodávají jen na předpis a že nemám jako šanci :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
natál no ona je to už nějakej ten pátek...ale fakt myslím, že né :fearful: :confused:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Farmi, nerada to přiznávám, ale já manžovi koupila lék na vadnutí a fakt funguje... :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
natál a jakej??? :confused: :confused: :confused: poraď! :wink: páč jestli to tendle měsíc nevyjde, tak příští jdu do něj! nakoupím pět balení a začnu si ho dopovat hezky od 12DC do takovýho 22 a hezky každej den a máme to doma! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Natál no jo na smrt nemocnej je každej chlap, ale ty mu musíš vysvětlit , že s tamtím nic nemá :wink: a že budeš opatrně :wink: jemňounce jako víla :wink: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
Farmi, já a víla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem si poprskala smíchy obrazovku :grinning: :grinning: Já si právě řikám hromburác.... :wink: . Ne že bych váhově byla větší, ale nejsem ten něžný a citlivý typ.... :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
Farmi: spermio nás čeká v pondělí, tak mi drž palce, aby byly spermouši v pořádku. :wink: Jinak já už taky vidím, že to nejde nechat náhodě a manel se musí hezky ulovit. A musím říct, že mě to dost baví, i když už někdy docházejí síly. :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Já ho pošlu na koně, ať si to tady přečte a pak mu řeknu, tak jak to chceš po dobrém nebo po zlém.... :grinning: :grinning: :grinning: .
8. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
holky není potřeba v období snažení a v období od ovulky do očekávané mrchy omezit cvíčo že ne? Já jen abych něco nezkazila, chodím na zumbu ( neposiluje se tam břicho nic) tak to by snad nemělo vadit v případě, že bych byla těhotná nebo co myslíte?
8. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Madormi. já si myslím, že normální cvičení by opravdu nemělo vadit. Ale nějaký šílený náročný trénink už asi jo.
A co je zumba???
8. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
jukni na youtube zadej si zumba uvidíš, je to fakt pecka, strašná sranda, odreguje se člověk a příšerně se spotím a plíce hledám po celém sále :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
madormi něco mezi tancem a aerobikem, že:slight_smile:)) sem slyšela:slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
sarlotta: jj kroky ze salsy, čači atd ale jede se hodinu v tempu fakt síla :slight_smile: ale je to parádní :slight_smile: přijdu si sice jak prkno,ale co no každému nebylo dáno :D
8. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.